Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 21 d., pirmadienis

ORIGINALUS KAVOS ŠVEITIKLIS BODYBOOM


Sveikutės! Pirmadieniui noriu įnešti truputį spalvų, todėl pradėsime jį itin kvapniai su Body Boom kūno šveitikliu. Nors dauguma gali pagalvoti, kad kavos šveitiklį galima pasidaryti ir namuose (ir tai bus visiška tiesa), šis šveitiklis išsiskiria savo sudėtimi, kuri papildyta kava Robusta, tikrojo kakavmedžio sėklų pudra, argano, makadamijų, migdolų aliejumi bei vitaminu E. Šveitiklis ant tiek kvapnus, kad vos tvardausi jo neišgėrusi ar nesuvalgiusi. :) 

Labas, esu būtent tai, ko tu ieškojai ... gundantis originalumas! Prieš tai, kai susipažinsime artimiau, turiu pabrėžti, kad nesu pirmas pasitaikęs vaikinas. Esu unikalus!

Ar man jau pavyko pelnyti Tavo simpatiją? O dabar gali mane įsimylėti: esu kūno šveitiklis sukurtas specialiai Tau iš geriausios kavos ir daugelio kitų natūralių ingredientų. Savo prisilietimu galiu padaryti stebuklus – kovoju su celiulitu bei strijomis, drėkinu, išlyginu ir saugau. Paimk mane kartu su savimi į dušą ir padarysiu taip, kad tavo oda atrodys kaip niekad gerai. Mano vidus slepia viską, kas Tau yra geriausia, o mano turtai buvo parinkti specialiai Tavo poreikiams patenkinti. Kartais būnu šiurkštus, tam, kad už momento tapčiau pačiu saldžiausiu ir paslaptingiausiu vaikinu, kokį tik esi pažinojusi! Tai aromatingasis šokoladas prideda man viliotojo žavesio. Nėra geriausio būdo, dienos pradžiai ar pabaigai, negu mūsų bendros maudynės.

Ar jau mane pamilai? Būsiu Tavo nauja, didžiausia meilė. Negaiškime daugiau laiko ir šokime kartu į dušą!

Pradėkime nuo to, kad Body Boom savo asortimente turi net kelis šveitiklių variantus: originalus kavos šveitiklis, braškinis bei kokosinis. Savo pažintį norėjau pradėti nuo originalaus bei pačio pirmojo šveitiklio, kuris tikrai nenuvylė. Viso šveitiklio turime 200 g, pakuotė, sakyčiau, labai įdomi bei puikiai tinkanti tokiam produktui, kaina ~ 15 eur, galiojimas - 6 mėnesiai. Produkto konsistencija drėgna, biri, granulės didelės bei labai smarkiai juntamos. Su šiuo produktu jūs nusišveisite odą itin švariai, kadangi šveitiklis yra ganėtinai grubus. Man patinka tokie šveitikliai, kadangi jie gerai kovoja su celiulitu ir padeda jo išvengti. Nors šveitiklis ir itin smarkiai šveičia odą, jos nesausina, o puikiai sudrėkina. Po šveitimo oda kaip niekad švelni, lygi, stangri bei kvepianti. Tokią odą norisi liesti ir liesti.:) Kalbant apie sudedamąsias šveitiklio dalis, norėčiau išskirti kelis ingredientus, kurie itin naudingi mūsų odai. Kava robusta daug metų yra naudojama kosmetikoje dėka jos maitinančių ir odą stimuliuojančių savybių - padeda veiksmingai pašalinti celiulitą. Kavos naudojimas kosmetikoje leidžia pašalinti toksinus, papildomai stimuliuoja poodinę cirkuliaciją. Kofeinas pagerina odos išvaizdą jau po kelių panaudojimų, sulėtiną odos senėjimo procesą, saugo odą nuo žalos, kurią sukelia išoriniai dirgikliai. Aliejus iš makadamijos yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje. Jis turi ypatingą savybę patekti į giliausius odos sluoksnius, sulėtinti odos senėjimo procesą, atgaivinti ir sudrėkinti odą. Aliejus sumažina raukšleles, užpildo jas ir stangrina odą iš vidaus, pašalina toksinus ir bakterijas, sustiprina audinius viršutiniuose odos sluoksniuose, padeda išlaikyti tinkamą drėkinimą bei stangrumą. Argano aliejus atjauniną ir regeneruoja odą. Argano aliejus gydo mikro įplyšimus ir padeda kovoti su sausos odos problema. Migdolų aliejus turi drėkinančias ir depigmentacines savybes, kurių dėka yra išlyginama odos spalva bei pašalinami spalvos pakitimai.Ekstraktas iš migdolų sumažina strijų atsiradimą, sumažina niežtėjimą ir odos uždegimą, išlaiko tinkamą odos drėkinimą ir reguliuoja poodinių ląstelių drėkinimą. Ar pirkčiau dar?:) Tikrai taip. :) Šveitiklis ant tiek vilioja savo aromatu, kad jam neįmanoma atsispirti. Tiesa, nereikėtų juo itin dažnai piktnaudžiauti, kadangi granulės ganėtinai grubios , todėl pakaks ir vieno šveitimo į savaitę. :)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą