Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 28 d., pirmadienis

Real Techniques šepetėliai iš rosewholesale.com


Sveikos, mielosios. Šiandien jums paruošiau itin smagų įrašą apie Real Techniquaes šepetėlius. Kodėl spagų? Todėl, kad šį kartą kalbėsime ne apie originalius šepetėlius, o apie jų kopijas, kurios kainuoja ženkliai mažiau, o kokybė nenusileižia originalui. Nors esu prieš analogus, šį kartą tiesiog nematau tikslo permokėti. Mano nuostabai, šepetėliai yra itin geros kokybės , beveik nieko nesiskiria nuo originalo, todėl dalinuosi su jumis savo atradimu.

Jei kalba eina apie kosmetikos produktus bei jų kopijas, niekada nenusipirkčiau jokios kopijos, kadangi tai yra produktas, kurį tepsime ant savo veido. Tačiau renkantis šepetėlius, man nėra itin svarbu ar tai originalas , ar ne, svarbiausia - kokybiški šereliai. Rosewholesale.com parduotuvę žinau jau seniai, esu užsisakinėjusi ne vieną daiktą iš ten, todėl, susigundžiusi maža šepetėlių kaina ,nutariau užsisakyti. Prieš darant užsakymą, paskaitinėjau atsiliepimus apie būtent šioje parduotuvėje esamus šepetėlius ir daugumos merginų nuomonė buvo ta pati - šepetėliai nerealiai geri, o kaina juokinga. Taigi, užsisakiau tris šepetėlių rinkinius: 


"Core collection" 4 geltonos spalvos šepetėlių rinkinys. Rinkinyje rasite šiuos keturis šepetėlius:

"Buffing Brush" tai makiažo pagrindo šepetėlis. Jis skirtas skystiems ir biriems makiažo pagrindams, pudroms, taip pat gali būti naudojamas skaistalams, bronzinei pudrai;

"Detailer Brus" tai korekcinis veido šepetėlis. Jis skirtas užmaskuoti sunkiai pasiekiamas vietas arba nedidelius veido plotelius , taip pat gali būti naudojamas kaip lūpų dažų šepetėlis. 

"Pointed Foundation Brush" tai tikslinis makiažo pagrindo šepetėlis. Jis naudojamas skysto makiažo pagrindo padengimui;

"Countour Brush" tai kontūro šepetėlis. Jį galima naudoti skaistalams, šviesinamosioms pudroms, tinkamas veido kontūravimui ar sutvirtinti paakių zoną biria pudra.


"Starter set" 5 šepetėlių rinkinyje rasite viską, ko reikia idealiam akių makiažui:

"Base shadow brush" – skirtas sklandžiam ir nepriekaištingam spalvos pagrindui;

"Deluxe crease brush" - minkštas, itin didelis šepetėlis, skirtas be didelių pastangų sukurti tobulus kontūrus;

"Accent brush" – itin tikslioms detalėms sukurti ir preciziškai paryškinti;
"Fine liner brush" – padeda tiksliai padengti skystą arba kreminį akių kontūro makiažą;

"Brow brush" – skirtas lengvai pabrėžti, paryškinti antakių formą;"Sculpting set" - 3 šepetėlių rinkinys skirtas kontūravimui.

"Sculpting brush" - šepetėlis skirtas modeliavimui, skirta naudoti su kreminiais ar biriais bronzantais.

"Fan brush" - šepetėlis vėduoklė idealiai tinka paskirstyti iššviesinančioms priemonėms ar pašalinti nuo veido nubyrėjusius šešėlius. 

"Setting brush" - skirtas makiažo užbaigimui. Šio šepetėlio pagalba tolygiai paskirstysite tiek birią pudrą, tiek mineralinio pagrindo priemones.Na , o dabar mano įspūdžiai. :) Visi šepetėlių rinkiniai itin kokybiški, šepetėlių šereliai nerealiai minkšti bei malonūs. Core collection bei Starter set turi patogius dėklus, kuriuose galima laikyti šepetėlius bei, reikalui esant, pastatyti patogiam naudojimui. Vienintelis Sculpting set neturi įdėklo. Šepetėlių šėreliai pagaminti iš sintetinės medžiagos, vadinamos taklonu, todėl yra labai minkšti bei nedirgina odos.  Ant kiekvieno šepetėlio surašyti pavadinimai leidžiantys lengvai sužinoti kam jie skirti. Kiekvienas rinkinys yra vis kitos spalvos ir būtent tai leidžia atpažinti šepetėlių paskirtį (geltonos spalvos šepetėliai - skirti makiažo pagrindams, pudroms, maskuojamosios priemonėms, violetiniai - akių makiažui atlikti, rožiniai - makiažo užbaigimui). Asmeniškai aš, labiausiai naudoju geltonos spalvos šepetėlius bei rožinius, nes violetinių šepetėlių prireikia tik tada, kai reikia daryti akių makiažą. Ant šepetėlių yra visi Real Techniques skiriamieji ženklai, o ant dėklų etiketės. Jokių klijų ar defektų man nepasitaikė, šereliai neslenka ir puikiai absorbuoja produktą. Jokiais būdais plaunant šepetėlius jų negręžkite, o leiskite natūraliai išdžiūti. Vienintelis dalykas, kurį aš pastebėjau, truputį skiriasi atspalviai tarp originalo bei analogo. Na ir aišku, kainų skirtumas. :)) Čia linksmiausioji dalis. :)) Jei Core collection rinkinys minėta rosewholesale.com puslapyje kainuoja ~ 10 dolerių, Lietuvoje mes sumokėsime ~ 30 eurų. Starter set kaina ~ 9 doleriai, Lietuvoje ~ 27 eur. Sculpting set kaina ~ 9 doleriai, Lietuvoje radau tik atskirų šepetėlių kainas : sculpting brush ~ 17 eur, setting brush ~14 eur, na, o fan brush iš vis neradau. Kainos pas mus tikrai nedžiugina ir galiu drąsiai teigti, kad neapsimoka pirkti originalių šepetėlių, kadangi kokybė beveik identiška, o kainų skirtumas didžiulis. Tikrai pirkčiau dar be jokios abejonės. Šepetėlių rinkinius rasite čia: 1 komentaras:

  1. Gaila,bet Lietuvoje labai kainos užkeltos. Tikrai sutinku su Jumis, jei kalba eina apie šepetėlius, neverta permokėti, jei kokybė analogų vos ne kaip orginalų... :)

    AtsakytiPanaikinti