Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. lapkričio 10 d., ketvirtadienis

"The Balm" Instain Lace ilgai išliekantys skaistalai (spalva- bright pink) bei "The Balm" FratBoy šešėliai/skaistalai iš Dijora


Jei manęs paprašytų įvardinti vieną dekoratyvinės kosmetikos gamintoją, kuris mano nuomone, yra verčiausias bei pats pačiausias, aš be didelių svarstymų pasakyčiau - the Balm. Būtent šis prekės ženklas išsiskiria puikia kokybe, superine pigmentacija, nerealiu produktų pateikimu bei išskirtine išvaizda. The Balm neįmanoma supainioti su kuo nors kitu, visas pasaulis žino šį gamintoją ir eina dėl jo iš proto ne šiaip sau. Šį kartą apžvelgsiu du skirtingo atspalvio skaistalus, kuriuos be didelio vargo galima naudoti ir kaip šešėlius. 


The Balm siūlo įvairių makiažo sprendimų atitiksiančių daugelio norus ir poreikius. Nepakartojamai žavingi, daugiafinkciniai produktai, puikios, tarpusavyje suderintos spalvos ir aukščiausios kokybės ingredientai leis kiekvienai išlaisvinti savo vidinį menininką.
The Balm Instain ilgai išliekantys skaistalai - tai priemonė, kurią privalai turėti savo kosmetinėje! Paryškinkite savo veido bruožus, suteikite jam spindesį ir ilgalaikę spalvą. The Balm Instain ilgai išliekantys skaistalai tinka visų tipų odai. Kolekcija "Instain" turi šešis skirtingus astpalvius : Argyle - švelniai rausvas atspalvis, Pinstripe - tamsiai slyvinė,  Houndstooth - rausva su violetiniu tonu, Swiss Dot - tobula persikinė, Lace - itin ryški šalto tono rausva spalvytė bei Toile - koralinė rausva.  Mano turimas atspalvis pats ryškiausias bei sodriausias - Lace bright pink. Pirmiausia norėčiau pagirti the Balm kūrėjus už neįtikėtinai gražias pakuotes. Įpakavimas - knygutės tipo, atsidaro bei užsidaro magneto pagalba. Viduje rasime mažą veidrodėlį virš kurio parašyta - wear it well bei pačius skaistalus. Jei skaistalams itin dažnai turiu pretenzijų dėl pigmentacijos, čia viskas idealu. Pigmentacija be galo gera bei ypatingai ryški. Produktas dengiasi bei sklaidosi fantastiškai. Pirmą kartą naudodamos šį produktą nepadauginkite, nes jo reikia itin mažai. Šie skaistalai labiau tiktų vasaros sezonui, rudeniui bei žiemai atspalvis kiek per ryškus. Kaina ~ 23 eur. 


Su The Balm FratBoy šešėliais/skaistalais savo žavesį išlaikysite visą dieną. Sudėtyje neturintys talko, itin birios konsitencijos šešėliai/skaistalai suteiks nepakartojamo raudonio jūsų skruostams. The Balm FratBoy šešėlių/skaistalų tekstūra itin lengva ir švelni. Nesikuklinkite išbandyti šios priemonės ir kaip akių šešėlių - nustebsite pamatę patrauklų rezultatą. Kaip jau supratote, tai du produktai viename. Lyginant su Lace skaistalai ši spalvytė daug šiltesnė bei labiau tinkama šaltam sezonui. Pakuotė , kaip visuomet, aukštumoje. Atidarę pakuotę rasime kvadrato formos veidrodį virš , kurio užrašyta - so many men, so little time..Pigmentacijai jokių priekaištų neturiu, viskas tobula. Naudoju ir kaip skaistalus, ir kaip akių šešėlius, todėl išsilaikymas tikrai puikus. Šie skaistalai man patiko labiau nei Instain vien dėl ramesnio bei švelnesnio atspalvio. Kaina ~ 21 eur.Esu be galo laiminga, kad the Balm atsidūrė ir mano kosmetinėje, kokybė aukščiausio lygio , pigmentacija pavydėtina, o skaistalų pakuotės taps kiekvieno kosmetinio stalelio puošmena. 

Minėtus produktus galite įsigyti http://www.dijora.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą