Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis

ADVENTO KALENDORIAI 10-12 dienosNa ką, skubu pasivyti su Advento kalendoriumi, kadangi visiškai neturėjau galimybės prisėsti prie kompiuterio ir aprašyti ką gi radau tomis dienomis. Aplamai, šiuo metu tiek daug vyksta mano gyvenime, kad norėčiau kažkur nusipirkti sau pakrovėją ir tiesiog pasikrauti. :) Gaila, kad šis dalykėlis dar neišrastas, todėl susikaupiu ir , kaip sakant, varau toliau. :) Žiūrim radinius. :)Radiniai L'occitane kalendoriuje:

1. Maitinamasis kūno kremas su 25% taukmedžių sviesto. Taukmedžių kūno kremas skirtas sausos arba labai sausos odos priežiūrai. Didelis kiekis taukmedžių sviesto (25%) intensyviai maitina, apsaugo odą ir atstato jos hidrolipidinį sluoksnį. Papildytas drėkinamaisiais ekstraktais (sėmenų, vaistinių svilarožių, saldžiųjų migdolų, medaus) ir švelninamuoju abrikosų aliejumi, šis kremas drėkina odą visas 72 h., suteikia švelnumo ir glotnumo. Turtingos konsistencijos kremas lengvai tepamas, greitai susigeria, nepalikdamas riebaus sluoksnio.

2. Vyšnių žiedų vonios ir dušo želė. Ši želė švelniai valo odą ir subtiliai ją pakvėpina. Maudantis vonioje ji virsta turtingomis ir švelniomis putomis, skleidžiančiomis subtilų ir patrauklų vyšnių žiedų aromatą. Sudėtyje yra Luberono vyšnių ekstrakto.

3. Šlamučių veido tonikas. Papildytas šlamučių gėlių vandeniu ir antioksidantu, žaliosios arbatos ekstraktu, šis bealkoholis tonikas atgaivina, švelnina ir stangrina odą. Oda tonizuojama, valoma, paruošiama drėkinimui.

L'occitane , kaip visuomet, aukštumoje. :) Viskas patinka, viskas taip įdomu ir nebandyta. Super. :)


Radiniai Douglas kalendoriuje:

Šį kartą radau šepetėlį skirtą antakiams , nagų dailei skirtus burbuliukus bei šešėlius. Šepetėliu labai apsidžiaugiau, kadangi antakius tenka pieštis bei pasiryškinti, o be šio įrankio to neįsivaizduoju. Nagų dailei skirti burbuliukai nesužavėjo, o šešėliai , žinokit, jau pabodo. Šį kartą Patricija pasirūpino, kad mano kojytės nesušaltų, todėl padovanojo man kojinaites. Žiauriai minkštos bei švelnutės. :) Taip pat radau labai įdomią arbatą bei saldainius. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą