Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 21 d., trečiadienis

ADVENTO KALENDORIAI 16-21 dienos


Jau visai netrukus visi sėdėsime už šventinio stalo, bendrausime su artimaisiais bei skanausime neaprėpiamą gausybę skanėstų. Na, o kol kas laiko dar yra, todėl dalinuosi su jumis savo radiniais Advento kalendoriuose. :)
Radiniai L'occitane kalendoriuje:

1. Vyšnių žiedų spindesį suteikiantis kūno losjonas . Lengvos, greitai susigeriančios konsistencijos losjonas, praturtintas maitinančiu taukmedžių sviestu ir mikrodalelėmis suteikiančiomis odai prabangų spindesį. Oda sudrėkinama ir pakvėpinama subtiliu apgaubiančiu gėliniu aromatu. Sudėtyje yra vyšnių ekstrakto iš Luberon, Prancūzijos.

2. Migdolų dušo aliejus. Šis dušo aliejus, susiliejęs su vandeniu, virsta subtiliomis putomis, švelniai prausiančiomis jūsų odą. Papildytas migdolų aliejumi, jis saugo hidrolipidinį sluoksnį ir pakvėpina gardžiu šviežių migdolų aromatu.

3. Jazminų ir bergamočių dušo želė.

4. Rankų kremas su 20% taukmedžių sviesto. Papildytas 20% taukmedžių sviestu, šis kreminės konsistencijos kremas greitai susigeria, apsaugodamas, pamaitindamas rankas ir suteikdamas joms komforto.

5. Migdolų rankų kremas . Papildytas švelninamuoju migdolų pieneliu ir glotninamaisiais migdolų baltymais, šis kremas drėkina, gražina ir pakvėpina Jūsų rankas subtiliu migdolų žiedų aromatu.

6. Šampūnas.

Viskas tobula!
Radiniai Douglas kalendoriuje:

Nagų lakai, dailei skirti rutuliukai bei šešėliai. Tiesą pasakius, esu labai nusivylusi Douglas kalendoriumi. Kompanija galėjo labiau pasistengti bei įdėti kiek labiau įvairesnių produktų. Susidaro įspūdis, kad Advento kalendoriams buvo panaudoti didelės paklausos neturintys produktai. Kitaip sakant, atsikratė to, ko nereikia. :) Čia tik mano nuomonė.

Patricija šį kartą mane labai nudžiugino knyga, kuri man be galo pravers buityje, kadangi joje tiek daug gerų patarimų, kuriuos tikrai panaudosiu. Taip pat radau arbatą (dievinu arbatą), rankų kremą, Patricijos darytą veido prausiklį, kaukę bei pakabuką. Patricija labai giria Green Feel kompaniją, todėl bus labai įdomu išbandyti kažką iš šios operos. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą