Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 6 d., antradienis

ADVENTO KALENDORIAI 4-6 dienos


Na ką, mielieji, per pirmąjį savo kalendorių įrašą papasakojau jums apie kalendorių kainas, kaip jie pas mane atsirado ir tt. Taip pat sužinojote, kad keičiuosi su Patricija dovanėlėmis, todėl nuo šiol bus tik įrašai ką radau kalendorių viduje be didelių įžangų. 4 - 6 dienos jūsų dėmesiui. :) 
Radiniai L'occitane kalendoriuje:

1. Gaivinamoji verbenų servetėlė.

2. Atpalaiduojamoji dušo želė. Praturtinta eteriniais aliejais (levandų, bergamotės, mandarinų, saldžiųjų apelsinų ir snapučių), ši dušo želė sukuria malonias akimirkas duše. Susiliejus su vandeniu, želė virsta subtiliomis putomis, kurios maloniai pakvėpina, švelniai prausia ir nesausina odos.

3. Rankų kremas "Pivoine flora" . Nerealiai kvepia. :) 


Radiniai Douglas kalendoriuje:

Akių šešėliai, nagų lakas bei lūpų dažai.

Tiek L'occitane , tiek Douglas kalendoriaus radiniais esu patenkinta, gal kiek nepatiko šešėlių atspalviai , tačiau visa kita puiku.:)Patricijos siuntinuke radau puodelį, kakavą bei sausainukus. Patricija pati puošė puodelį su nagų laku , o tą aš tikrai pastebėjau, nes kai išpakavau puodelį užuodžiau nagų lako aromatą. :D Labiausiai apsidžiaugiau dėl kakavos su marshmallow. Nu žinok dieviškai padirbėjai , nes supakavai viską taip gražiai, kad man gaila gerti tą kakavą. :)) Apsidžiaugiau ir dėl nerealaus grožio stiklainio, kurį paskui panaudosiu laikyti kokiems nors vatos tamponėliams ar saldumynams.:) Kokia kakava be sausainių?:)) Viską suvalgėm , mieloji. :)) Ačiū labai už pasaldintas dienas. :)))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą