Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 14 d., trečiadienis

Douglas Kalėdinės naujienos


Sveikos, mielosios! Buvau tuputį dingusi, tačiau jau grįžtu! Turbūt mano Instagram profilyje matėte , kad gavau nemažai Douglas naujienų, kurios skirtos būtent šventėms pasiruošti. Patiko ne viskas, tačiau yra keli dalykėliai , kuriuos drąsiai galėtumėte panaudoti renkantis dovanas. :) 

Pirmiausia noriu atkreipti dėmesį į šio siuntinio žvaigždę - purškiamą birią pudrą. Šis dalykėlis tinka purkšti ant veido, iškirptės srities odos ir plaukų. Tviska kaip sidabras bei gardžiai kvepia. :) Ši priemonė turėtų puikiai pasitarnauti šventiniu laikotarpiu, kai norisi tviskėti bei spindėti visur - ir darbo vakarėlyje, ir diskotekoje, ir tiesiog per Naujuosius metus, sutinkant juos jaukioje draugų kompanijoje.  Dulksna labai gražiai pasidengia ant odos ir atrodo tikrai fantastiškai.  Nors talpa ir yra ganėtinai maža ~ 5 ml, dulksna labai pigmentuota ir leidžia nukreipti dulksną norima kryptimi. Buteliuko kaina ~ 9,99 eur.


Dar viena rekomendacija - Douglas Basic paletė, kurioje rasime ir šešėlius, ir skaistalus. Galbūt parinkti paletėje atspalviai patiks ir ne visoms, tačiau jų kokybė stebėtinai gera. Tiek šešėliai, tiek skaistalai, itin gražiai dengiasi, yra geros pigmentacijos. Labiausiai man patiko auksiniai šešėliai bei švelnių atspalvių skaistalai.


Prie produktų, kurie man patiko galėčiau dar priskirti ir blizgius akių pieštukus. Juodos ir sidabro spalvos pieštukais sukursite padūmavusių akių makiažo įvaizdį. Taip pat pieštukai gali būti naudojami akių kontūrams apvesti. Man patiko, kad pieštukai nėra matiniai, turi savito spindesio, kuris sveikintinas atliekant šventinį makiažą. Itin gera pigmentacija, gerai laikosi bei dengiasi ant voko, yra pakankamai minkšti bei malonūs naudoti. Pieštuko kaina ~ 5,99 eur.


Na ir atėjo laikas prieiti prie priemonių, kurios manęs nesužavėjo. Neesu tikra dėl lūpų blizgio, kadangi jis yra tiesiog paprastas blizgesys su blizgučiu. :) Taip lūpos atrodo natūraliai, suteikiamas veidrodinis spindesys, tačiau negalėčiau pasakyti, kad šis produktas mane sužavėjo. Dar vienas produktas, kurio visiškai nerekomenduoju - tankinamasis tušas su blizgučiu. Tai yra paprastas permatomas tušas, kuris turi itin daug blizgių dalelių pakuotėje. Labai gaila, tačiau atrodo, kad tos dalelės ten ir lieka, nes ant blakstienų efekto jokio. :) Gal kažkur ir matyti keli blizgučiai , tačiau šis tušas tikrai nevertas išleisti 10 eurų. :) Man jis absoliučiai nepasiteisino. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą