Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis

DSQUARED WANT PINK GINGER Purškiamas kvapusis vanduo


Turbūt sutiksite su manimi , merginos, kad kvepalų niekada nebus per daug. Šį kartą man nusišypsojo laimė, kadangi šiuos kvepalus tiesiog laimėjau konkurse. Pasirodo man visai neblogai sekasi ir jau galvoju pradėti pirkti teleloto bilietukus. Kas ten žino, gal mano ranka laiminga. :)) Nors šis kvapusis vanduo atsirado pas mane visai netikėtai, privalau apie jį jums papasakoti, nes kvapas mane pakerėjo. Prie šio kvapo man nereikėjo priprasti, tai tiesiog dar vienas kvapas, kuris absoliučiai prilipo ir viskas. 

„Dsquared2“ istorija prasidėjo 1994 m., kai kanadiečiai broliai dvyniai Deanas ir Danas Catenai Milane pristatė pirmąją drabužių kolekciją vyrams. Beveik po dešimtmečio jie ėmė kurti aprangą moterims. Anot ekspertų, brolių kūryba išsiskiria unikaliu amerikietiško sąmojo, rafinuoto itališko siuvimo ir dėmesio išskirtinėms detalėms deriniu. Jie patys savo kolekcijas apibūdina taip: „Norime, kad žmonės atrodytų puikiai, tačiau nebūtų išsipustę. Kuriame tai, ką nešiotume patys.“ Be abejo, parfumerijos pasaulio dvyniai pamiršti negalėjo ir 2007 m. pristatė provokuojantį aromatą vyrams „He Wood“, dvelkiantį gimtosios Kanados miškais, grynu oru ir skaidriu vandeniu. Aromatą autoriai paskyrė laisviems ir drąsiems vyrams. „Dsquared2“ moteriški aromatai skirti šiuolaikiškai, drąsiai, rafinuotai ir šiek tiek įžūliai moteriai, trokštančiai laisvės ir naujų potyrių. „Gimęs Kanadoje, gyvenantis Londone, pagamintas Italijoje“, – tai „Dsquared2“ šūkis.


WANT PINK GINGER - nauja rytietiška gėlinė kompozicija, akimirksniu pakeri gaiviomis citrusinių vaisų ir ryškiomis prieskonių natomis. Kvapo kūrėja Aurélien Guichard sukūrė išskirtinį, nepamirštamą aromatą su energinga, žaižaruojančia rožinio imbiero nata. Rožinis imbieras sukuria unikalų kontrastą tarp jausmingu moteriškumu spinduliuojančių gėlių, vanilės ir medžio natų. Gaiviose, stebinančiose kvapiojo vandens viršutinėse natose mandarinus ir citrinas papildo žaižaruojantis rožinio imbiero akordas ir garcinijų vaisių bei rožinių pipirų akcentai. Kvapo širdyje aksominė, gundanti damaskinė rožė susilieja su heliotropu ir prabangiu neroli akordu. Jausmingos, apgaubiančios pamatinės natos vilioja vanilės iš Madagaskaro, kvapiosios našlaitės ir turtingos medienos dvelksmu. Baigus kalbėti apie nerealų kvapniojo vandens aromatą, vertėtų atkreipti dėmesį ir į jo išvaizdą. Itin sunkus buteliukas su dar sunkesniu rožiniu burbulu. Iš tiesų, buteliukas atrodo kartu ir prabangiai, tačiau nepamirštama jam suteikti ir žaismingumo. Lietuvoje galima įsigyti tris skirtingus talpos variantus : 30 ml kaina ~ 54 eur, 50 ml ~72 eur bei 100 ml ~ 94 eur. Mano turimas buteliukas yra 50 ml ir manau būtent ši talpa pati optimaliausia. Pauostykite, gal ir jums patiks. :)


Kvepalus rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą