Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 23 d., penktadienis

Kiehl's Jeremyville Kalėdinė kolekcijaŠventiniu laikotarpiu siuntiniai bei dovanos tiesiog plaukia, atrodo nieko nespėji, o taip norisi viską jums parodyti. Manau, kad apie dovanas bei naujienas aš jums pasistengsiu papasakoti kiek vėliau (nes jau reikia pradėti ruoštis Kūčioms, gaminti bei tvarkytis),  o kol kas dalinuosi išbandyta bei be galo pamilta Kiehl's riboto leidimo kolekcija - Jeremyville.

Kolekcija sukurta garsaus ir kūrybingo, visame pasaulyje žinomo menininko Jeremyville ir pripildyta džiaugsmingu, šventiniu žiemos dizainu. Žaisminga, užburianti Kiehl‘s ir Jermyville kolekcija buvo įkvėpta vienos garsiausių Niujorko įžymybių – Centrinio parko.Vienareikšmiškai šios kolekcijos žvaigžde tapo - Calendula Herbal-Extract Toner / Tonikas su medetkomis. Pastebėjau, kad nemažai merginų praleidžia pro pirštus šios priemonės reikalingumą ir net pati kažkada maniau, kad šis produktas nėra būtinas, tačiau pradėjusi naudoti toniką, nebe įsivaizduoju , kaip galėčiau be jo apsieiti. Pirmiausia, būtent ši priemonė sureguliuoja odos Ph, todėl jei skundžiatės itin blizgia oda, gali būti, kad nenaudojate toniko. Kiehl's kompanija išleido itin veiksmingą toniką be alkoholio, todėl galite drąsiai jį naudoti ir nebijoti, kad šis produktas išsausins jūsų odą. Labiausiai nustebino medetkų lapeliai, plaukiojantys buteliuke bei ganėtinai švelnus medetkų aromatas. Tonikas nuostabiai ramina odą bei paruošia ją tolimesnėms procedūroms. Gamintojų teigimu, tonikas labiausiai tinkamas normalios bei riebios odos savininkėms, visiškai sutinku drąsiai rekomenduoju.


Dar vienas mano favoritas - Gently Exfoliating Body Scrub / Kūno šveitiklis. Šis prabangus ir švelnus kūno šveitiklis nesausindamas odos atsargiai, bet veiksmingai pašalina negyvas odos ląsteles. Šveitiklis su šveičiamosiomis abrikosų sėklų dalelėmis ir odą minkštinančiomis medžiagomis suteikia odai šilko švelnumo ir aksomo glotnumo, paruošia ją tolesniam drėkinimui. Kvapas citrusinis, užuodžiu greipfrutą. Aplamai pats produktas pasakiškas, dėka citrusinio kvapo užplūsta energija bei noras judėti. Be galo mėgstu šveitiklius su granulėmis, na, o šis vienas tų, kurį be proto smagu naudoti. 


Po šveitimo, odą , žinoma, reikia palepinti kremu ar losjonu. Creme De Corps Whipped Body Butter/ Kūno sviestas išsiskiria itin puria bei lengva konsistencija. Sunku ne pavadinti šį produktą sviestu, kadangi produktas ant tiek purus bei primenantis putėsius, kad net atrodo jog tepiesi plakta grietinėle su greipfruto kvapu. Sudėtyje yra itin vertingo jojobos aliejaus, taukmedžio sviesto, kurie puikiai drėkina, maitina bei švelnina odą. Be to, džiugina didžiulis kiekis produkto bei kvapas, kurio neįmanoma atsiuostyti. 


Na ir pabaigai, kaip gi mes žiemą apsieisime be rankų kremo. Šį kartą Richly Hydrating Hand Cream Grapefruit pasižymi itin stipriu maitinimu. Tai nėra tas lengvutis kremukas, kuris tiesiog skaniai kvepia. Kiehl's rankų kremas itin tirštas bei riebus. Toks kremas tiesiog būtinas slidinėjant ar dažnai būnant šaltyje. Sudėtyje rasime taukmedžio sviesto bei vitamino E. Kvapas kaip visuomet, gaivus bei nuteikiantis pozityviai. 


Esu be galo dėkinga Kiehl's atstovams už tokią šventišką nuotaiką bei puikias dovanas! Ši kolekcija, turbūt liks viena mylimiausių.:) Kiehl's produktus galite įsigyti Vilniuje PC. Panorama Kiehl's parduotuvėje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą