Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 16 d., penktadienis

Le Couvent des Minimes RINKINYS „SPRING ESCAPE 2016"


Šiandien paruošiau jums pasakojimą apie Prancūzijoje pagamintą kosmetiką Le Couvent des Minimes, kuri negali palikti abejingų. Viskas slypi neapsakytose kvapuose, itin vertinguose ingredientuose bei aromaterapijos paslaptyse. 


„Le Couvent des Minimes“ – veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės, pagamintos pietų Prancūzijoje, Mane. „Le Couvent des Minimes“ produktų sukūrimą įkvėpė receptai, kuriuos daug metų naudojo ir tobulino Mane vienuolyno vienuolės ir pranciškonų misionieriai. Todėl šiuose produktuose rasite laiko patikrintus, natūralius ingredientus ir senuosius fitoterapijos ir aromaterapijos receptus.


Turimą rinkinį sudaro 4 klientų mėgstamiausi produktai ir 2 mėginukai.


- Švelni dušo želė „Botanical Cologne of the Minimes" 30 ml - papildyta raudonaisiais apelsinais ir rozmarinais, ši dušo želė švelniai prausia ir energizuoja. Žinote, dėl šios dušo želės einu iš proto. Nu taip skaniai kvepia prinokusiais apelsinais, tiesiog pasaka. Ir jei jūs įsivaizduojate , jog kvapas gan sintetiškas, turėčiau jums paprieštarauti. Jei man duotų pauostyti tikrą apelsiną bei šią dušo želę, sunkiai atskirčiau kur kas yra. :) Kvapas ant tiek panašus ir toks malonus, kad mano kiekvienas prausimasis duše tampa energijos bei geros nuotaikos užtaiso bomba. Labai rekomenduoju išbandyti.


- Kūno kremas labai sausai odai 25 ml - dėka grožio receptų ir „Galeno“ vaško, šis kremas ypatingai maitina labai sausą ir jautrią odą, ją švelnina, suteikia komforto pojūtį. Kreminė, riebi, tačiau nelipšni tekstūra intensyviai drėkina ir maitina ir apsaugo odą. Puikiai tinka visai šeimai - ir vaikų, ir sausai mamyčių odai. Sudėtyje esantis galeno vaškas nerealiai gerai maitina bei švelnina odą. Kremas turi itin švelnų bei malonų žolelių aromatą ir dėmesio - galiojimo laikas tik 3 mėnesiai. Šį kremą naudoju itin sausoms vietoms maitinti ir visuomet pasiimu su savimi į rankinuką. Puikus pagalbininkas šaltuoju sezonu.

- Rankų kremas „Gardener's Hand Healer“ 25ml - švelni rankų priežiūros priemonė “GARDENER’S HAND HEALER” pagerbia vyrus ir moteris, kurie rūpinosi sodais, kurie puošė vienuolynų vietoves, atrado neįkainojamas augalų savybes, o jų auksinės rankos atstojo visus tradicinius sodo įrankius, glostė ir puoselėjo gamtos grožį... Turtinga formulė, papildyta 20% vertingu taukmedžių sviestu ir septyniais atrinktais natūraliais ingredientais. Ši intensyvi sudėtis atstato odos drėgmę, apsaugo, gydo suskilimus, lyg pirštinė apgaubia ir suteikia rankoms švelnumo ir glotnumo. Tokio gero rankų kremo jau senokai neturėjau. Visos mes žinome, kad prekybos centruose pilna skaniai kvepiančių kremukų, tačiau ne visi susidoroja su itin sausa oda. Šią problemą turi ne tik moterys, bet ir vyrai, kadangi juos žymiai sunkiau priversti nešioti pirštines. Kremas ganėtinai riebus ir sunkus, kvapas jau gaivesnis, užuodžiu melisą. Kremas nepaprastai geras, iš karto nuima sausumą bei bet kokį šerpetojimą. Mano pagyros kompanijai. 

- Rankų kremas „The Botanical Cologne of Serenity“ 10 ml - dėka orginalaus atpalaiduojančio grožio recepto, kuriame dera levandos ir mandarinai, šis rankų kremas švelnina sausą, pažeistą rankų odą. Sudėtyje derantis taukmedžių sviestas maitina ir apsaugo odą nuo išsausėjimo. Ji išlieka pamaitinta ir subtiliai pakvėpinta maloniu levandų aromatu. Jei ankstesni kremai buvo sunkoki, tai šis primena lengvą losjoną. Kvapo beveik neturi, itin greitai įsigeria. 


Toks mini priemonių rinkinukas idealiai tinka dovanai, kadangi suteikia galimybę išbandyti daugiau produktų bei susidaryti šiokią tokią nuomonę ne tik apie kompaniją, bet ir apie produktus. Klaidinga manyti, kad mažesnės talpos produktai kažkur pasimes ar bus nenaudojami. Atvirkščiai, tokios miniatiūros praverčia kelionėse ar kas dieną nešiojantis rankinėje. Pirmoji pažintis su Le Couvent des Minimes prekės ženklu man be galo patiko ir paliko didžiulį įspūdį. Sužavėjo produktų kvapai, poveikis, sudėtis bei itin veiksmingos formulės. Jei ir jus sužavėjo šis rinkinys, jo kaina ~ 14 eurų. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą