Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 26 d., pirmadienis

Makiažo šepetėliai


Jūs net neįsivaizduojate, kaip ilgai aš norėjau šių šepetėlių! Vos tik apvalios formos šepetėliai pasirodė rinkoje, kilo didžiulė susidomėjimo banga, o man rūpėjo vienas vienintelis klausimas - Ar šie šepetėliai yra tik gražus aksesuaras ar ir itin patogus priemonių aplikavimo pagalbininkas? Paruošiau jums ganėtinai išsamią apžvalgą, kuri leis apsispręsti ar reikia jums šio gėrio ar ne. 

Šiuos šepetėlius užsakinėjau iš http://www.sammydress.com/?lkid=358925 . Dažniausiai tokio rinkinio kaina siekia ohoho kokias sumas, tačiau čia jį galima įsigyti už 21,14 dolerius (ankstesnė jų kaina 136 doleriai). Puslapyje jie atrodo štai taip: http://www.sammydress.com/product2954330.html?lkid=358925
Realybėje atrodo štai taip:


Visą rinkinį sudaro net 10 skirtingo dydžio šepetėlių (biriai pudrai, makiažo pagrindui 2 šepetėliai skirtingo dydžio, skaistalams, šešėliams, antakiams, lūpoms, akių pavedimui, maskuokliui). Šereliai yra iš nailono bei sintetinių plaukelių. Labiausiai bijojau, kad šereliai bus šiurkštūs, tačiau jie tokie švelnučiai bei minkštučiai, kad tiesiog yra didžiulis malonumas jais naudotis. Išvaizda , žinoma, įspūdinga. Makiažo šepetėliai primena dantų šepetėlio formą, todėl išlenkta kotelio forma palengvina šepetėlio judėjimą ant veido. Viskas atrodo labai kokybiška, šereliai neslenka bei gerai tarnauja. Apvalūs šepetėliai nuo įprastų makiažo šepetėlių išsiskiria savo tankumu. Jie net 10 kartų tankesni , ko pasekoje, sugeria mažiau produkto nei įprastai. Tai reiškia, kad su šiais šepetėliais savo mylimą skystą pudrą naudosite žymiai ilgiau. Su tokio tipo šepetėliais skystus produktus jūs padengsite neįtikėtinai lygiai bei plonu sluoksniu. Būtent tankūs bei glaudūs šereliai leidžia pasiekti tokį rezultatą. Tiesa, šepetėliai nėra sunkūs, kadangi yra pagaminti iš plastiko. Minusų , kaip ir neįžvelgiu, apart to , kad iš pradžių reikės laiko priprasti prie kitokios formos, tačiau tai tikrai nėra sunku. Šiuo metu naudoju tik juos ir galiu pasakyti, kad šepetėlis skirtas skystai bei biriai pudrai man padengia produktus daug gražiau, lygiau bei tvarkingiau. Šis pirkinys yra vienas geresių pirkinių per pastarąjį laiką. Nerealūs šepetėliai už tikrai gerą kainą. Labai rekomenduoju.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą