Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 19 d., pirmadienis

Nagų priežiūra kartu su ANNY


Aš taip džiaugiuosi, kad remontas mūsų naujuose namuose jau įpusėjo ir liko sulaukti tik išsvajoto staliuko bei spintos, todėl nuotraukos artimiausiu metu tik gražės ir gražės. Pagaliau turėsiu savo išpuoselėtą darbo vietą, kurioje bus ne tik gera kurti , bet ir būti. Na, o šiandien noriu pakalbėti apie mūsų nagučius bei jų priežiūrą kartu su ANNY. Myliu šią kompaniją iki nukritimo, todėl nepykite, kad šį kartą pagyrų bus labai daug, tačiau kritikai vietos tai pat atsiras.Renkantis priemones rankų bei nagų priežiūrai, visuomet vadovaujuosi protu ir neperku per brangių produktų. Tačiau, kai ateinu iki ANNY stendo , noriu nusipirkti viską - nuo A iki Z. Ši kompanija puikiai žino ko reikia vartotojui - geros kokybės bei naujovių, kurių čia apstu, todėl šį prekės ženklą galima drąsiai vadinti lyderiaujančiu rinkoje. 


Limituoto leidimo kolekcija - Pink Berry, be galo spalvinga, kvapni bei plati. Joje rasime rankų putėsius, manikiūro valiklį, nagų odelių aliejų, serumą, rankų kaukę, nagų laką bei dildę. Turimi putėsiai yra su spanguolėmis bei goji uogų ekstraktu. Iš karto pasakau, kad kvapas "mama mia" koks nerealus - salstelėjęs uogų miksas. Putėsiai nuo įprasto rankų kremo, žinoma, skiriasi tekstūra. Ji daug lengvesnė, puresnė, akimirksniu susigerianti. Šie putėsiai turi išskirtinę savybę iš karto sulyginti, sušvelninti bei pamaitinti odą, nepaliekant jokio riebalo. Rankos tampa labai švelnios, kvepiančios bei malonios lietimui. Jei reikėtų rinktis tarp paprasto kremo bei šių putėsių, žinoma, pasirinkčiau putėsius. Tik geriausi atsiliepimai.


ANNY Biotin Energy Cream Nagų priežiūros priemonė yra specializuota, todėl gali padaryti kur kas daugiau nei įprastas rankų kremas.:) Galiu pasakyti tik tai, kad ši priemonė tikrai nėra must have ir be jos galima gyventi, tačiau jei norite palepinti savo odeles ANNY - idealus sprendimas. Aplamai visa ANNY produkcija yra velniškai gera, o jei jūs skundžiatės išsausėjusiomis bei sukietėjusiomis odelėmis, tikrai patariu išbandyti, nes ši priemonė jums bus tikras išsigelbėjimas. Mano odelės nėra tragiškos, tačiau po produkto jos tikrai suminkštėjo, odelė pamaitinta bei švelni, atrodo daug geriau. Be to, šios priemonės kvapas labai malonus, todėl ja naudotis tikras malonumas.


O vat nagų lakams turiu kiek priekaištų. Su Pink berry repair polish viskas puiku, tačiau kiti du nagų lakai nėra tobuli. Aplamai, aš neesu didelė mylėtoja matinių nagų lakų ar pudrinio efekto, tačiau šį kartą nagų lakai neatrodo itin įspūdingai ant nago plokštės. Net sakyčiau , kad lakas atrodo nelygiai padengtas, turi kažkokių dryžių. Todėl šį kartą, tai nėra mano favoritai. Anny turi žymiai geresnius nagų lakus , kurie ir išsilaiko ilgai ir atrodo nepriekaištingai. 
ANNY produkciją rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą