Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 7 d., trečiadienis

OŽ makeup grožio dėžutė by Olesia Žuravliova


Sveikos, gražuolės! Šiandien ateinu pas jus su tikra bomba - OŽ makeup grožio dėžute. Žinote tą jausmą, kai užsakai grožio dėžutę lyg katę maiše ir gauni visai netinkamus produktus absoliučiai neatitinkančius jūsų veido odos atspalvio bei tipo?  O taip, tai būna itin dažnai , kadangi grožio dėžutės pakuojamos visiems vienodos ir galima tik spėlioti ar šį kartą pasiseks. Užsisakiusios OŽ makeup paketą, galėsite pamiršti visus šiuos nesusipratimus, kadangi absoliučiai visi produktai bus parinkti tik jums, pagal jūsų odos tipą, esamas odos problemas, veido bruožus, bei asmeninius poreikius. Ne gana to , jūs gausite virtualią makiažo knygą apie jūsų odos priežiūrą, tinkamų atspalvių paletę, makiažo schemą, praktinę Olesia Žuravliova makiažo knygą bei galimybę išsiųsti jūsų daryto makiažo nuotraukas bei gauti išsamų jų vertimą bei konsultaciją. Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad ši dėžutė , pati geriausia grožio dėžutė, kokią tik esu gavusi, nes viskas tiko tiesiog tobulai. Dar daugiau pliusų bei pastebėjimų  nugulė įrašo tęsinyje.
OŽ Makeup – trijų etapų sistema, kurią sudaro:

Virtuali knyga apie Jūsų veido bruožus, odos būklę, spalvinį tipą ir dar 30 puslapių unikalios informacijos tik apie Jus.

Grožio dėžutė, kurioje rasite visas reikalingas profesionalias priemones, įgyvendinti Jūsų knygoje esančius patarimus. Net 8 kosmetikos priemonės, išrinktos būtent Jums!

Jūsų makiažo įvertinimai, kurie padės suprasti savo klaidas ir rasti sprendimo būdus internetu.

OŽ Makeup sistema sudaryta iš trijų etapų:

Įkeliate savo nuotrauką (iš viso reikia įkelti penkias nuotraukas: dvi nuotraukas iš priekio surištais plaukais, palaidais plaukais bei iš abiejų šonų) ir užpildote testą, kuris OŽ Makeup profesionalų komandai padės išsiaiškinti Jūsų veido odos būklę, identifikuoti veido bruožus, bei spalvinį tipą. Man labai patiko atlikti testą, kadangi būtent teisingi atsakymai apie jūsų odą padės komandai suprasti jūsų poreikius bei lūkesčius. Pirmą kartą kai įkėliau nuotraukas jos buvo atmestos. Absoliučiai sutinku su komanda, kadangi viską dariau paskubomis , todėl ne iki galo įsigilinau į nuotraukų fotografavimą, o juk jis toks svarbus! Iš nuotraukų galima pastebėti visus veido odos trūkumus bei pliusus, todėl, kai atlikinėsite šį žingsnį pasistenkite neskubėti bei išgauti kuo geresnę bei aiškesnę nuotraukų kokybę. Tas faktas, kad komanda atmetė mano nuotraukas, dar kartą įrodė, kad jiems yra svarbu tinkamai parinkti man produktus, komanda gilinasi ir gerai atlieka savo darbą. 

OŽ Makeup komanda analizuoja Jūsų profilį ir pateikia Jums net iš 30 unikalių puslapių sudarytą virtualią makiažo knygą apie Jus. Ši knyga man labai pravertė bei padėjo. Joje yra itin daug naudingos informacijos būtent apie jus, todėl šį kartą tikrai žinosite, kad jums tikrai tinka, bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

OŽ Makeup komanda, atsižvelgdama į informaciją apie Jus, parenka profesionalias kosmetikos priemones, kurios tinka Jūsų veido odai bei veido bruožams pabrėžti. Merginos, nesistenkite apgauti ar kažko nedapasakoti komandai, kadangi tik atviri atsakymai apie jūsų odos būklę padės pasiekti teigiamus rezultatus. 

Jums susipažinus ir išanalizavus visą informaciją apie save, bei turint visas kosmetikos priemones knygoje esantiems patarimams įgyvendinti, bus galimybė įkelti nuotraukas su savo atliktais makiažais (1 kartą per savaitę) į OŽ Makeup sistemą. Profesionalai juos įvertins, o Jūs sužinosite savo atliekamų makiažų klaidas bei sprendimo būdus net neišeidama iš namų
Kai atkeliavo mano grožio dėžutė - džiūgavau , kaip vaikas. Tiek daug gėrio manęs laukė, kad OMG. Pirmiausia, žadėtoji Olesia Žuravliova praktinė makiažo knyga. Superinė knyga, kuri padės išmokti atlikti skirtingus makiažo variantus, todėl greičiau "atmušite" ranką. Iš kosmetikos produktų man atiteko: 


KREMINIS MASKUOKLIS "COVER". Šis, daug pigmentų turintis, produktas skirtas paslėpti odos trūkumus. Puikiai tirpsta odoje, todėl atrodysite natūraliai. Nenublunka ir išlieka ilgai. Sudėtyje yra karnaubo ir bičių vaško, kurie neleidžia odai išdžiūti ir optiškai sumažina raukšles.     


„PAESE“ lūpų blizgesys „Silky Matt“. Ilgai išliekantis lūpų blizgesys, kuris suteikia itin stiprų matinį efektą. Jis nėra lipnus, blizgus bei teplus. Produkto spalva labai intensyvi. 

KREMINĖ PUDRA "LONG COVER FLUID". Tai ilgai išliekanti kreminė pudra, kuri skirta jautriai, sausai ir normaliai veido odos tipams. Itin lengva ir maloni konsistencija prisitaiko prie odos spalvos, paslepia spalvinius pakitimus ir nelygumus. Oda išlieka skaisti ir švytinti visą dieną! Šios pudros sudėtyje yra vitaminų A, C ir E, provitaminų B5 ir Karičių sviesto, kurių dėka yra nuraminamas odos dirglumas. 

ŠVIESINANTIS MASKUOKLIS. Maskuoja spalvinius pakitimus paakių srityje. Naudojant priemonę, puikiai pašalinsite nuovargio ar nemigos pėdsakus! Lengvos, kreminės konsistencijos priemonė puikiai susilieja su trapia paakių oda. Sudėtyje esančios perlų mikrodalelės suteikia švytėjimo ir optiškai sumažina šešėlius po akimis. KOMPAKTINĖ PUDRA "Mattifying powder". 

MODELIAVIMO PUDRA "BRONZER". Bronzantas, tinkantis visiems odos tipams. Skirtas veido kontūrų modeliavimui. Sukuria saulės įdegio efektą. Kokosų aliejus, esantis šio bronzanto sudėtyje puikiai drėkina odą ir suteikia jai spindesio.

SKAISTINANTI BIRI PUDRA "HIGHLIGHER". Visiems odos tipams. Švelni it šilkinė konsistencija suteikia odai švytėjimo. Suteikia sveiką, švytintį įvaizdį. Pudra ideali pabrėžti skruostus, ji taip pat gali būti naudojama ant dekoltė zonos ir rankų.
(nežinau iš kur auga mano rankos, tačiau sugebėjau netyčia sudaužyti viena spalvą)

DIDELĖ MAGNETINĖ PALETĖ bei 7 šešėliai, 1 lūpų dažas. Tuščia dėžutė skirta susikurti tobulam akių šešėlių,skaistalų arba lūpų dažų deriniui. Galima susikomplektuoti 8 mėgstamiausius atspalvius.Taip pat dėžutėje radau penkis mėginukus bei elegantišką segę „lūpdažis“. Tai ne šiaip sau lūpdažiukas – tai savotiškas būdas pasakyti ir išreikšti, kad Jūs esate graži ir charizmatiška. Tai moteriškumo, veržlumo ir pasitikėjimo savimi simbolis. Lūpdažiukas buvo sukurtas Olesios iniciatyva padrąsinti moteris nebijoti būti savimi, pasitikėti savimi, bei puoselėti moteriškumą savyje. Remiantis tyrimais net 8 moterys iš 10 jaučiasi nepilnavertiškai ir giliai išgyvena dėl savo išvaizdos. Atsižvelgiant į tai, buvo sukurtas lūpdažiukas, kurio tikslas – skatinti suvokimą, jog kiekviena moteris yra skirtinga, savaip graži ir savitai tobula! Taigi, kiekviena, įsisegusi lūpdažiuką, savotiškai prisideda prie iniciatyvos, pradėdama nuo savęs, nes Jūs graži ir unikali ir būtent viena tokia šiame pasaulyje. Mielai dėvėsiu šį žavų lūpų dažą. :)
Kiek gi kainuoja visas šis gėris? 150 eurų. Sakote per daug? Dar kartą pasižiūrėkite kiek daug mes gauname. Mano nuomone, kaina visiškai adekvati ir protinga. Bet čia ne viskas. :)) Net šioje situacijoje OŽ komanda siūlo išeitį. :) Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį mokėjimo terminą, bei sumą, kurią galite mokėti per mėnesį. Galimi pirkimo dalimis mokėjimo variantai: 3 mėnesiai po 50 EUR; 5 mėnesiai po 30 EUR; 6 mėnesiai po 25 EUR. Pasirinkus vieną iš mokėjimo dalimis variantų, turėsite sumokėti pirmąją įmoką (kuri bus tokia pati, kaip ir likusios). Po pirmojo apmokėjimo gausite visą savo pirkimo dalimis mokėjimų planą el. paštu. Beje, praktinę makiažo knygą gausite tik tuo atveju, jei mokėsite visą sumą iš karto.  Noriu be galo pasidžiaugti šios komandos išmone bei kitokiu požiūriu į klientą. Jie sugalvojo šaunią idėją , kaip suasmenini grožio dėžutę ir puikiai ją įgyvendino. 10 balų . :)) Linkėjimai visai komandai, jūs tikri šaunuoliai. :)))


3 komentarai: