Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. gruodžio 15 d., ketvirtadienis

Rasa "Ultimate Colour System" dažytų plaukų priežiūros priemonės


Savo plaukų priežiūros priemonių sąraše turiu kelis Rasa produktus, kuriuos labai mėgstu ir naudoju pakankamai dažnai (jei įdomu kokie klauskite). Visai neseniai pasirodė nauja linija skirta dažytiems plaukams, kurią išbandžiau ir aš. Iš tiesų, iš jos tikėjausi ganėtinai daug, tačiau visgi  atradau ir nemažai minusų. 

Žvilgantys, sodrios spalvos, stiprūs ir sveikai atrodantys plaukai nuo šaknų iki pat galiukų. Unikalios formulės sudėtyje yra itin veiksmingo amino rūgščių komplekso PRODEW® 500. Šis kompleksas suteikia intensyvų drėkinimą, padeda atstatyti pažeistų plaukų struktūrą, ilgiau išlaikyti spalvą ir jos intensyvumą. Plaukai tampa minkšti, švelnūs, kupini gyvybingumo ir lengvai iššukuojami. Sustiprėję plaukai bus atsparūs išorės poveikiui, mažiau lūžinės, plaukų galiukai mažiau šakosis. Priemonė puoselėja ne tik plaukų išvaizdą ir būklę, bet ir galvos odą. Šampūnas švelniai valo, tinka kasdieniam naudojimui. Na, o dabar ką manau aš. :) Mano galvos oda ganėtinai riebi, todėl mėgstu šampūnus , kurie itin gerai su tuo susitvarko bei gerai pašalina riebalą. Būtent toks ir yra Rasa šampūnas. Prie švaros pojūčio prisideda ir itin gaivus produkto kvapas, primenantis vyrišką dušo želę ar šampūną. Negalėčiau pasakyti, kad naudojant vien tik šampūną, plaukai taps švelnesni ar minkštesni. Atvirkščiai, jei jūsų plaukai linkę sausėti, o galiukai skilinėti, be kaukės ar balzamo neapsieisite, nes išsausinsite juos dar labiau. Nelabai patinka, kad produkto pagrindą sudaro SLS, todėl čia jau rinktis jums. :) 


Kondicionierius-kaukė. Žvilgantys, sodrios spalvos ir itin lengvai iššukuojami plaukai nuo šaknų iki pat galiukų. Unikalios formulės sudėtyje yra itin veiksmingo amino rūgščių komplekso PRODEW® 500. Šis kompleksas suteikia intensyvų drėkinimą, padeda atstatyti pažeistų plaukų struktūrą, ilgiau išlaikyti spalvą ir jos intensyvumą. Alyvuogių aliejus maitina ir suteikia papildomo spindesio. Šio produkto dėka, plaukai iš tiesų atsigauna. Jei šampūnas kiek išsausina plauką, kondicionierius padeda plaukams atgauti švelnumą bei minkštumą, tačiau tai nėra tas produktas, kuris išgelbės itin sausus plaukus. Aplamai, naudodama minėtą šampūną kartu su kondicionieriumi, pastebėjau, kad plaukai tapo puresni bei švelnūs, tačiau apie tausojantį plaukus efektą nepastebėjau.


Purškiamas kondicionierius. Žvilgantys, sveikai atrodantys ir itin lengvai iššukuojami plaukai. Priemonė padeda ilgiau išlaikyti spalvą ir jos intensyvumą, papildomai suteikia spindesio, neapsunkina plaukų. Plaukai tampa atsparūs išorės poveikiui. Apie šį produktą sunkiausia kalbėti, kadangi aš nepastebėjau jokio jo poveikio.:) Taip ir nesupratau ką jis daro.:) Galbūt man vienai nepavyko susidraugauti su šiuo produktu, todėl jei kažką turite apie jį papasakoti būtinai pasireikšite. :) 

Apibendrinant, negaliu pasakyti, kad man patiko ši serija, vienintelis produktas, kurį rekomenduoju - kondicionierių - kaukę, o šiaip serija tinkama tik itin riebiems plaukams, todėl sausų plaukų savininkės tikrai apeikite. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą