Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 30 d., pirmadienis

Filorga VISAPUSIŠKO POVEIKIO ANTI-AGEING AKIŲ SRITIES KREMAS EYES-ABSOLUTE


Apie savo naują atradimą iš Filorgos, tylėjau ganėtinai ilgai. Visų pirma dėl to, kad anti-ageing produktai skirti brandžiai odai, kuriai reikia itin stiprios pagalbos kovojant su vienomis ar kitomis odos problemomis. Aš esu jauna ir tokių stiprių produktų man dar tikrai nereikia, tačiau mamai, šis produktas tapo numeriu 1. Nepaisant to, turiu kelias raukšlytes aplink akis, todėl ir aš pajutau, ką reiškia stipraus poveikio priemonė, kuri kovoja su tokio pobūdžio problemomis.


VISAPUSIŠKAS AKIŲ SRITIES ATJAUNINIMAS [RAUKŠLĖS + GLEMBANTYS VOKAI]
Odą akių srityje glotninančios veikliosios medžiagos [odą regeneruojantys bei į botoksą panašūs ingredientai] sumažina visas akių srityje esančias raukšles. Patempimo poveikį turintys augaliniai ekstraktai pakelia suglebusius viršutinius vokus ir atveria žvilgsnį.

AKIVAIZDŽIAI SUMAŽINAMI NUOVARGIO POŽYMIAI [TAMSŪS RATILAI + MAIŠELIAI PO AKIMIS] 
Skysčių pasišalinimą aktyvinančių ir detoksikuojančių veikliųjų medžiagų kompleksas [peptidai + metaloproteinai] stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir taip pašalina maišelius po akimis bei šviesina patamsėjusius paakius.

ŽAVINGAS ŽVILGSNIS [SKAISTUMAS + STIPRESNĖS BLAKSTIENOS]
Baltųjų perlų ekstraktas suteikia šviesumo akių sričiai vos užtepus produktą, o stiprinamasis kompleksas [peptidai + izoflavonas] aktyviai veikia pačiose blakstienų šaknelėse ir skatina jų augimą bei tankumą.

KRIOTERAPIJOS JĖGA [KRIOAPLIKATORIUS + KRIOTEKSTŪRA]
Dviguba šalčio technologija padeda geriau įsiskverbti veikliosioms medžiagoms bei veiksmingai atstato suglebusias formas. Iš ypatingo metalų mišinio sukurtas krioaplikatorius pats save atvėsina ir akimirksniu suaktyvina atjauninimo procesus. Polimeru praturtinta kremo formulė visada išlieka vėsi ir pagerina veikliųjų medžiagų patekimą į odą, netgi nelaikant produkto šaldytuve!Žinot, aš nesuprantu kodėl dažna mergina lygina Filorga su tokiais prekių ženklais, kaip Skincode ar Bioderma, ir klausia manęs, kuris prekės ženklas geresnis. Juos sulyginti neįmanoma, tačiau, jei manęs paklaustų kokį prekės ženklą rekomenduočiau aš, atsakymas būtų, žinoma, Filorga. Paaiškinti tokį savo pasirinkimą galėčiau itin paprastai - Filorga sprendžia odos problemas, o ne jas laikinai nuslopina. Tai kosmetika, kurios poveikis akivaizdus ir jo nereikia laukti mėnesiais. Kai pasirodė visapusiško poveikio akių srities kremas, žinojau, kad tai bus kažkas gero. Visų pirma, mane, kaip vartotoją, pavergė išskirtinė produkto išvaizda, kuri nei iš tolo neprimena įprasto paakių kremo. Juodas, cilindro formos plastikinis buteliukas su metaliniu krioaplikatoriumi, leidžia greitai ir lengvai vėsinti paakių zoną.  Kremas turi lengvą gaivų kvapą bei lengvą tekstūrą. Kremą rekomenduojama laikyti šaldytuve, tokiu būdu išgausime didžiausią efektą bei greitesnį poveikį. Kaip ir minėjau, produktas yra visapusiško poveikio. Tai reiškia, kad priemonė ne tik kovoja su raukšlėmis, bet ir padeda sumažinti paburkimą, patamsėjusius paakius bei suteikia odai taip reikiamo stangrumo pojūtį. Su mano keliomis negiliomis raukšlytėmis, produktas susitvarkė ganėtinai greitai, paakių oda tapo lygi lygi be jokių nuovargio žymių. Mama naudoju šį stebuklą ilgiau, tačiau efekto buvo verta palaukti. Mamos žvilgsnis nebe atrodė toks sunkus, vokai labiau patempti, o rauklės ženkliai sumažėjusios. Šio produkto poveikis akivaizdus, todėl, žinoma, kad galiu rekomenduoti jį ir jums. :) Jei mama pasakė, jog tai geriausias jos bandytas paakių kremas, vadinasi, jis to tikrai vertas. :)


Filorga produkciją rasite Euro vaistinėje bei Kristianoje.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą