Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 18 d., trečiadienis

L'OREAL NAUJIENOS! Infallible Lip Paint Lacquer, Volume Million Lashes Fatale, Superliner Ultra PrecisionL'oreal kompanija visuomet priverčia su nekantrumu laukti bepasirodančių naujienų. Labiausiai nekantravau išbandyti lūpų dažus ir nors, apie juos atsiliepimai itin dviprasmiški, man viskas įtiko ir patiko. Didžiausią diskusijų bangą sukėlė nesutarimai dėl matinio lūpų dažo efekto, mat tekstūra atrodo ganėtinai ''šlapiai", nors ant pakuotės yra užrašas - matte. Lacquer sulaukė žymiai daugiau pagyrų, tačiau aš nedrįsčiau taip smarkiai nuvertinti matte lūpų dažo,kadangi, iš esmės, nors jis ir nėra visiškai matinis, atrodo tikrai gražiai. Blakstienų tušas superinis, o akių pavedimas neįtikėtinai patogus. Tikiu, kad ir jums labai įdomu plačiau susipažinti su šiais produktais, todėl kviečiu skaityti apžvalgą.


Infallible Lip Paint Lacquer. Skysti lūpų dažai
Ypač sodrūs skysti lūpų dažai glotnioms ir ryškioms lūpoms. Susikurkite ypač madingus ryškius įvaizdžius su L'ORÉAL PARIS Infallible Lip Paint skystais lūpų dažais. Rinkitės išraiškingus matinius arba žvilgančio lako efektą suteikiančius atspalvius. Nuspalvinkite savo pasaulį ryškiomis spalvomis.
 - Intensyvių pigmentų gausa ryškiausiai, supersodriai spalvai
 - Malonų pojūtį teikianti skystų lūpų dažų tekstūra
 - Patogus teptukas, vienu brūkštelėjimu lengvai pasiekiantis tiek lūpų vidurį, tiek kampučius.
Tobulas lūpų padengimas ir maloniausias glotnių lūpų pojūtis. Ilgai išlieka, nevarva ir nedžiovina.
Kaina: ~ 8,59 EUR.
Žinoma savo apžvalgą pradėsiu nuo šių skystų lūpų dažų. Iš karto noriu pabrėžti, kad testavimui gavau itin vykusius atspalvius (nemėgstu aš tu violetinių nors tu ką... ne mano ir tiek...) : Matte  Hollywood beige 201, Matte Red actually 204 bei Lacquer Fuchsia wars 103. Tūris 8 ml. Labai keista, kad gamintojai pasirinko būtent matte apibūdinimą, kadangi jis tikrai nėra toks sausai matinis. Šioje vietoje aš net nudžiugau, nes visiškai matiniai lūpų dažai išsilaiko itin ilgai, tačiau neretai sausina bei džiovina lūpų odą. Šių fainuolių tekstūra primena švelnius putėsius, ant lūpų atrodo pusiau matiniai. Kvapas saldus, primena guminukus su rūgštele. Labiausiai man patiko beige atspalvis, kadangi tokį lūpų dažai galima lengvai naudoti kiekvieną dieną. Red atspalvis idealiai tinkamas vakarui. Lūpų dažų išsilaikymas nėra itin ilgas, tačiau kelias valandas tikrai išnešiosite. Ar lieka ant taurių lūpų dažo pėdsakas? Tikrai taip, todėl ir negalime vadinti šių dažų matiniais ne tik dėl to, kad jie per daug drėgni, bet ir dėl to, kad valgant ar geriant jie ganėtinai greitai blanksta bei nusivalo. Nepaisant to, man patiko , kaip dažas atrodo ant lūpų, švelnus aplikatorius, drėkinanti lūpas tekstūra, galbūt tai naujos kartos kiek kitokie "matiniai" lūpų dažai. :) Lacquer dažai turi labai gražų veidrodinį spindesį ir nors atspalvis man atrodo kiek per ryškiai, vasarai tikrai sueis. :) Manau, kad išmėginsiu kitų atspalvių Lacquer lūpų dažus, nes man jie labai patiko. 


Apimties suteikiantis ir blakstienas atskiriantis tušas
Jūsų slaptas viliojimo ginklas. Stulbinanti apimtis, pavojingai atskirtos blakstienos. L'ORÉAL PARIS Volume Million Lashes Fatale blakstienų tušas suteikia maksimalią blakstienų apimtį ir jas atskiria – blakstienos atrodo stulbinančiai išraiškingos. Jūsų žvilgsnis dar niekad nebuvo toks prikaustantis, toks fatališkas.
- Legendinis „milijoninę“ apimtį suteikiantis šepetėlis tobulai paskirto blakstienų tušą ant blakstienų be jokių gumulėlių.
- Sodrūs juodos spalvos pigmentai sukuria ypač dailų akių įvaizdį, akimirksniu paliekantį neišdildomą įspūdį.
- Prabangi tušo formulė leidžia sukurti didžiulę blakstienų apimtį ir jas kruopščiai atskirti.
Kaina: ~13,99 EUR


Šis tušas mane tikrai nustebino. Ir ne dėl to, kad pakuotė graži ar šepetėlis kažkuo įmantrus, tiesiog jis tobulai užriečia blakstienas bei tankina. Turbūt jis bus vienas geriausiai taip gerai riečiančių blasktienas tušų. Pats aplikatorius silikoninis, kiek didesnis, tačiau tai netrukdo pasidažyti blakstienų net kampučiuose. Aplikatorius paima tušo tiek, kiek reikia, o ne būna aplipęs gumulais bei tiršta mase. Labai patiko, tikrai rekomenduoju.


Superliner Ultra Precision. Skystas akių apvadas
Skystas akių apvadas iš Superliner akių apvadų kolekcijos. Užtikrina tolygią, ilgai išliekančią liniją.
- Plunksnelės formos šepetėlis leidžia sukurti tikslias, skirtingo storio akių kontūro linijas.
- Dėl didelės juodų pigmentų koncentracijos akių kontūro linija yra ryškiai juoda, ypač tiksli ir ilgai išliekanti.
Kaina: ~11,99 EUR


Na ir galiausiai, akių apvadas. Neesu didelė mėgėja šių produktų, kadangi tenka nemažai pavargti, kad gautųsi gražus bei vienodas efektas ant abiejų akyčių. Mano ranka mėgsta sudrebėti, todėl jei tik yra galimybė , aš apsieinu be akių pavedimo.:)) Taip sakant, bėgu nuo jo kuo toliau.:))) Labiausiai patiko tai, kad produkto kotelis yra itin ilgas, patogus laikyti rankoje. Aplikatorius primena flomasterį, yra paslankus bei lankstus. Ar lengva nubrėžti lygią liniją? Žinokit taip. Net nustebau. Iš tiesų, nebuvo jokių sunkumų ir ranka nedrebėjo.:))

Ačiū, L'oreal už naujienas. Buvo smagu išbandyti bei atrasti kai ką sau. :))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą