Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 25 d., trečiadienis

L'oreal Pure Clay Kaukės: Detox, Glow, Purity


Sveikos, mielosios! Turbūt nebūsiu pirmoji, kuri mėgsta save palepinti veido procedūromis, o tuo pačiu ir kaukėmis. L'oreal pristatė tikrą bombą - net trijų rūšių kaukes , kurios turi skaistinančių, detoksikuojančių bei valančių savybių. Iš tiesų, po to, kai jos pasirodė rinkoje, kilo tikras šurmulys bei susidomėjimas. Aš buvau viena tų, kurį tikėjosi iš šių kaukių labai daug, tačiau, merginos, didelių stebuklų nesitikėkite, po vieno karto poros neišsivalys, oda neatrodys kaip po gero spa, tačiau apie viską iš eilės.

Kai gavau siuntinuką, dar ilgai nagrinėjau jo turinį, skaitinėjau lankstinukus bei džiūgavau dėl itin gardžiai kvepiančios žvakės, kurią visuomet užsidegu atliekant kažkokias veido procedūras. Siuntinyje atradau taip pat patogų baltą rankšluostuką, kurį naudoju tik veido nusausinimui.Labai pravertė ir veido odos tipo nustatymo testas, kuris parodė, kad mano oda šiuo metu yra išsausėjusi, todėl idealiausias variantas tinkantis ją prižiūrėti - raudona skaistinamoji kaukė. Didžiausios pagyros kaukių įpakavimams - sunkūs bei patvarūs stikliniai indeliai ne tik atrodantys kokybiškai, bet ir patogūs naudoti. Išbandžiau visas tris kaukes, todėl aptarsiu kiekvienos pliusus bei minusus. 


ŽALIA VALOMOJI KAUKĖ.
Riebiai ir blizgiai odai.
Odai su užsikimšusiomis poromis ypač veiksminga gryno molio ir eukaliptų kaukė, kuri išvalo odą ir suteikia jai matinį atspalvį vos per 10 minučių. Mūsų nauja odos priežiūros formulė su raminamaisiais eukaliptais švelniai ir gaiviai puoselėja odą, o veiksmingas grynas molis įsiskverbia giliai į odą ir pašalina nešvarumus bei atkemša poras. VALOMOJI molio kaukė puikiai tinka blizgiai ir riebiai odai – ji tampa skaistesnė, matinio ir gaivaus atspalvio.

Kaukė gaivaus kvapo, jaučiamas eukaliptas, konsistencija kreminė. Gamintojas teigia, kad kaukė turėtų išvalyti užsikimšusias poras, tačiau to tikrai nepadaro. Vienintelis dalykas, kurį pastebėjau, kad poros tapo ne tokios tamsios, t.y pašviesėjo ir tapo mažiau pastebimos. Iš tiesų, būtent iš šios kaukės tikėjausi didžiausio efekto, tačiau jo nesulaukiau.  Kaukė absoliučiai netiks sausiaodėms, todėl ją naudoti gali tik riebios odos savininkės, kurioms reikalingas labiau matinis veidas.


RAUDONA SKAISTINAMOJI KAUKĖ
Nušveičia negyvas odos ląsteles. Atkemša ir siaurina poras.
Itin veiksminga grynųjų molių ir raudonųjų dumblių kaukė, švelniai nušveičia ir suteikia spindesio vos per 10 minučių. Mūsų unikali ir efektyvi formulė leidžia mėgautis įvairiais pojūčiais ir kvapais, o stipriai veikiantis grynas molis ir vulkaninės uolienos, švelniai nušveičia negyvą veido odos sluoksnį ir išlygina jos paviršių. SKAISTINAMOJI gryno molio kaukė skirta šiurkščiai veido odai su giliai užsikimšusiomis poromis, kad oda taptų lygi, vienodo atspalvio ir vizualiai mažesnėmis poromis.

Būtent ši kaukė idealiausiai tiko mano odai, kadangi ji yra vienintelė, kuri nesausina odos. Labai patiko neįprasta kaukės konsistencija su šveičiamosiomis dalelėmis, kurios puikiai nušveičia odą ir leidžia mėgautis švelnios bei skaisčios odos efektu. Tiesa, jokio veido odos spindesio aš nepamačiau, todėl jei ieškote glow efektą suteikiančios kaukės, ši nėra tas variantas. :)


JUODA DETOKSO KAUKĖ
Blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.
Itin veiksminga gryno molio ir medžio anglies kaukė, kuri ištraukia nešvarumus ir suteikia švytėjimo  vos per 10 minučių. Mūsų maloni ir veiksminga šios veido kaukės formulė prabangiai puoselėja veido odą, o stipriai veikiantys moliai ir medžio anglis kaip magnetas išvalo poras ir ištraukia giliai esančius nešvarumus. Ši kreminė, nesausinanti formulė suteikia švarios, švelnios ir atkurtos odos pojūtį. DETOKSO molio kaukė išvalo, išlygina ir suteikia švytėjimo blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.

Ši kaukė tinka normalios bei mišrios odos savininkėms, sausiaodėms gali nemaloniai sausinti. Juoda kaukė man patiko labiau nei žalia. Ji geriau išvalo odą bei ištraukia nešvarumus, tai pat geriau susitvarko ir su poromis. Tiesa, efekto teks palaukti, kadangi staigaus bei momentinio poveikio ji nesuteikia.


Iš esmės, kaukės man patiko, tačiau tikėjausi didesnio efekto. Jei reikėtų išsirinkti vieną, pasirinkčiau raudoną, tačiau rinktis reikėtų visgi pagal savo odos tipą individualiai. Ar kaukės idealiai išvalo poras? Ne. Ar tai geriausios mano bandytos kaukės? Ne. Ar kaukės suteikia wow efektą? Vėl gi Ne. Tai tiesiog neblogos molio kaukės, su tobulu marketingu. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą