Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 13 d., penktadienis

MARGARITA RŪPESTINGŲ RANKŲ RINKINYS


Kadangi šiandien jau kalbėjome apie nagų lakus, nutariau pratęsti šią temą bei pakalbėti apie rankų priežiūros rinkinuką iš Margarita. Rankų oda ypatingai kenčia žiemą, o dar jei nėra tinkamai apsaugota, tuomet , kaip sakoma, krachas. Šį rinkinuką gavau per šventes nuo kompanijos, naudojau visą šaltąjį periodą ir esu tiesiog sužavėta jo veiksmingumu. Tokių švelnių rankų, tokios minkštos odos, neturėjau niekad. O jau kvapas... Bėkit , pirkit jei jo dar yra - nepasigailėsit. 


Rinkinį sudaro trys žingsniai bei trys priemonės:

1 žingsnis:
Minkštinamasis rankų kremas su spanguolių ekstraktu ir vitaminų kompleksu. Tai pirmas žingsnis, kuomet paruošiame lepinti rūpestingas rankas. Kremu patepkite švarias rankas, neužmirškite patepti ir tarp pirštų. Kreme esantys A ir E vitaminai, glicerinas, taukmedžio sviestas bei ricinos aliejus akimirksniu suminkštins rankas ir paruoš jas kitam etapui. Rankos taps minkštos ir sudrėkintos.
 
2 žingsnis:
Rankų šveitiklis su spanguolių sėklomis. Tai antras žingsnis, kuomet nuplauname visus rūpesčius nuo rūpestingų rankų. Šveitikliu patepkite minkštinamuoju kremu jau išteptas rankas, kruopščiai išmasažuokite delnus, plaštakas, kiekvieną pirštą ir tarp pirštų. Nuplaukite vandeniu, nusausinkite rankas. Šveitiklyje esančios natūralios spanguolių sėklos švelniai nuvalys ir pašalins negyvos odos ląsteles. Rankos taps lygios ir švelnios.
 
3 žingsnis:
Drėkinamasis rankų kremas su spanguolių ekstraktu ir avižų pieneliu. Tai trečias žingsnis, kuomet nuraminame ir atpalaiduojame rūpestingas rankas. Nedidelį kiekį kremo užtepkite ant švarių rankų ir tarp pirštų. Pailsėkite, leiskite kremui įsigerti. Kremas praturtintas avižų pieneliu sudrėkins ir nuramins odą, o spanguolių ekstraktas paskatins odos atsinaujinimą. Rankos taps sudrėkintos ir nuramintos.


Jei nebūčiau pati išbandžiusi šio rinkinio, tikrai nemanyčiau, kad jis gali būti toks geras. Kadangi tai yra riboto leidimo rinkinukas neesu tikra ar jo dar yra prekyboje, tačiau elektroninėje biok parduotuvėje jį dar rasite. Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia atstatyti rankų odos būklei bei pagerinti jos išvaizdą. Rinkinys - visiška bomba. Visų pirma, kvapas - saldus spanguolių, na toks pasakiškai gardus, kad tiesiog niami... Poveikis - po trijų atliktų žingsnių net pačios šiurkščiausios rankos bus minkštos bei prižiūrėtos, gardžiai kvepės bei džiugins švelniais prisilietimais. Pirmas kremukas labai riebus, gerai maitinantis, šveitiklis gerai nušveičia odą, o trečiasis kremas lengvas bei skalsus.  Esu be galo dėkinga gamintojams už tokią puikią dovanėlę, kurią sunaudosiu iki paskutinio lašelio. Labai labai labai rekomenduoju. Rinkinio kaina ~ 10 eurų. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą