Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 6 d., penktadienis

Nashi Argan Plaukų priežiūros linija


Sveikutės sveikutės! Aš ir vėl su jumis! :) Nemeluosiu, prieš šventes gamintojai tiesiog užbombino dovanomis bei naujais produktais, todėl tikrai turėjau, turiu ir turėsiu ką veikti ir ką testuoti. Man labai patinka, kai įmonės atsiunčia travel size produktus, kadangi jie puikiai pasitarnauja kelionėse, o pirmam įspūdžiui susidaryti tikrai pakanka tokio kiekio. Nashi Argan prekės ženklas man buvo visai negirdėtas bei nematytas, todėl mielai viską išbandžiau atostogaujant kalnuose ir pagaliau galiu pasidalinti savo pirmine nuomone.100% PAGAMINTA ITALIJOJE
Socialiai tvarūs aukštos kokybės produktai gaminami šalies viduje, su etikete „100% pagaminta Italijoje”, iš atrinktų geriausių žaliavų.
Landoll kontroliuoja kiekvieną gamybos proceso etapą: nuo produkcijos dizaino iki pagaminimo. 
Įmonė strategiškai yra įsikūrusi Lombardijos širdyje, kur kiekvienas produktas yra išbandomas, realizuojamas ir patikrinamas prieš paleidžiant į profesionalų rinką.
Landoll vadovaujasi atsakingais sprendimais aukštos kokybės socialiai tvarių produktų gamyboje.

EKOLOGINIS TVARUMAS
Visa gamyboje naudojama energija yra gaunama iš atsinaujinančių vidaus šaltinių. Nuo 2015 m. įmonėje taip pat yra įrengta atvirkštinio osmoso sistema vandens valymui, naudojama visiems procesams. Ši sistema veikimo metu nenaudoja jokių chemikalų!
Nashi Argan linijos produktų pakuotės yra pagamintos iš perdirbtų bei perdirbamų medžiagų. 
Be to, nuo 2015 m. įmonė remia „Fondo Ambiente Italiano“, siekiant išsaugoti aplinkosaugos ir kultūros paveldą.


Nashi Argan liniją sudaro penkios priemonės: plaukų šampūnas, kondicionierius, kaukė, balzamas, ir aliejus. Visų priemonių kvapas identiškas - argano aliejus susipina su rytietišku kvapu. Tokius aromatus be galo mėgstu, kadangi jie sukuria kažkiek kitokią atmosferą, labiau paslaptingą bei jaukią. Kai plaukų priežiūros produktų pasiūla tokia didelė, labai sunku konkuruoti bei išsiskirti iš kitų gamintojų, tačiau , manau, kad Nashi tai pavyko įgyvendinti. Gamintojai sugebėjo sukurti kiek kitokio tipažo pakuotes, išsiskiriantį iš kitų kvapą bei liniją, kuri papildo viena kitos priemonės poveikį. Jei reikėtų išskirti kelis labiausiai patikusius produktus, turbūt paminėčiau nenuplaunamą purškiamą balzamą bei šampūną. Balzamas itin lengvas, neapsunkina plauko, gerai susitvarko su pasišiaušusiais plaukais, suteikia minkštumo , švelnumo bei žvilgesio. Šampūnas gerai išplauna tiek galvos odą, tiek patį plauką, tačiau nesausina bei švelnina plauką. Dar vienas dalykėlis vertas dėmesio - plaukų aliejukas. Jį naudoju tik ant galiukų, kad dar labiau suminkštinčiau bei pamaitinčiau labiau išsausėjusias vietas. Aliejus nėra labai riebus, todėl tikrai neapsunkins nei plauko bei , žinoma, neriebins. Apie kondicionierių bei kaukę negaliu labai daug ko pasakyti, kadangi šie produktai yra baziniai. Tai reiškia, kad mes esame pripratę po šampūno naudoti kondicionierių ar kaukę, ir daug maž žinome ko tikėtis iš tokio tipo produktų. Turbūt labiausiai šios dvi priemonės pasižymi išskirtiniu kvapu, o poveikiu prilygsta tiesiog gerą kondicionierių bei kaukę.


https://www.facebook.com/Nashi-Argan-Lithuania

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą