Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 17 d., antradienis

Pretty Box Grožio dėžutės nr.6 apžvalga


Man labai patinka gauti grožio dėžutes, kadangi jose neretai atrandu visai nebandytų ar net nematytų produktų. Labiausiai man patiko pirmosios dėžutės turinys, šeštosios produktai taip pat neblogi, tačiau šį kartą patiko ne viskas, tiesą sakant, dėžutė mane nuvylė. Apie viską plačiau įraše.

PRETTY BOX – tai grožio dėžutė, kuri gali virsti puikiu siurprizu Tavo draugei, mylimam žmogui ir, žinoma, Tau pačiai! Juk mažos smulkmenos ir siurprizai gyvenimą paverčia tokiu gražiu ir šviesiu, tad nepraleiskite progos, džiaukitės ir atraskite grožio pasaulį iš naujo su PRETTY BOX grožio dėžute!

Kiekvieną mėnesį galėsite mėgautis išskirtinėmis grožio priemonės, dalintis su draugėmis bei nekantriai laukti kitos grožio dėžutės. O laukti verta, nes turėsite galimybę susipažinti su naujienomis grožio industrijoje bei mėgautis mėgstamiausiais grožio ženklais už prieinamą kainą.

Įdomu, ko tikėtis ir laukti perkant PRETTY BOX grožio dėžutę (kaina 20 eurų)? Į kainą įskaičiuota:
5-6 grožio priemonės
Kosmetikos priemonių mėginukai
Vardinė PRETTY BOX dėžutė
Siuntimas paštu Lietuvos teritorijoje


Šią dėžutę gavau prie šventes kaip dovaną. Šiuo metu jos jau nebegalima įsigyti , tačiau greitai turėtų pasirodyti ir septinta grožio dėžutė. Dėžutė atkeliavo baltoje dėžutėje, viduje radau sveikinimą su šventėmis, tačiau jokio lankstinuko su produktais bei jų aprašymais nerasta. Galiu iš karto pasakyti, kad dėžutei kažko trūksta. Gal reikėtų pakeisti popierių į kokį nors kitą, įdėti daugiau mėginėlių ar lankstinukų, bei pakeisti pačią dėžutę į tvirtesnę. Kai prekyboje yra tiek daug grožio dėžučių, manau, reikėtų labiau pasistengti dėl estetinio vaizdo bei labiau sudominti pirkėją. Dėžutėje iš viso radau šešis produktus. Redken Quick-fix Glossing Balm 150 ml. Tai plaukų balzamas, kuris veikia kaip fiksuojamoji priemonė. Su šia priemone puikiai susidorosite su nepaklusniais plaukais bei padėsite juo išlaikyti tobuloje formoje, tuo pačiu pamaitinant bei neprarandant žvilgesio! Redken kompanija tikrai pasižymi kokybe, tačiau ne visos mes naudojame plaukų želę/balzamą. Aš pavyzdžiui tokių produktų visai nenaudoju, todėl produktas atiteks vyrui. Creightons „Squekky Clean“ Face Scrub 100 ml. Šis veido šveitiklis švelniai šveičia, valo kasdienius nešvarumus bei negyvas odos ląsteles nesausindamas ir nedirgindamas veido odos. Oda atrodys pastebimai švaresnė jau po pirmo naudojimo! Šveitiklis iš karto patraukė akį, tačiau gamintojas visai nežinomas. Pasižvalgiau internete ir radau, kad jis labai jau pigutis, todėl abejoju dėl kokybės. Sally Hansen „Hard As Nails“ Nail Polish 13,3 ml. Šis nagų lakas pasižymi ypatinga formule, nes jo sudėtyje yra nailono ir retinolio, kuris suteikia tvirtumo nagui, todėl manikiūras laikysis ilgiau ir atrodys kaip iš salono! Nagų lakas patiko, tiek spalva, tiek išsilaikymas neblogas. W7 „Show Stopper“ Mascara 15 ml. Šis juodas blakstienų tušas prideda akims apimties per kelias sekundes! Plonas ir smailus šepetėlis puikiai tinka užtikrinti tikslumą bei norimą ilgį. Tušas taip pat užsitarnauja pliusą, W7 gamintojo produkcija jau senokai norėjau išbandyti, o tušas pasirodė vertas dėmesio. Maybelline „Colorama“ Eye Shadow. Perlamutrinis akių šešėlis išryškins akis, o lengvas žėrėjimas suteiks joms žavesio, kurio dėka neliksite nepastebėta! Šešėliams sakau ne. Tiesiog nepatiko ir tiek. Bronnley Body Wash 100 ml. Tai atpalaiduojantis, maitinantis ir gaivinantis dušo kremas kūnui. Intensyvus medaus aromatas padeda atsipalaiduoti, o tiršta konsistencija puikiai pašalina visus nešvarumus. Turbūt labiausiai nudžiuginęs produktas - būtent šis dušo gelis. Žodžiu, bandysim bei žiūrėsim. Visą grožio dėžutę vertinu nelabai gerai. Man trūksta atsakingesnio produktų parinkimo, dėžutė nėra ištobulinta iki maksimumo. Šiuo atveju man atiteko per daug nepatikusių produktų, kas rodo, jog kūrėjai dar nemoka įtikti daugumai vartotojų ir parinkti universalių produktų. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą