Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. sausio 15 d., sekmadienis

„Ryte ir vakare“ Dantų šepetėliai poraiLabas rytas , labas rytas! Žinot, nemėgstu rašyti apžvalgų apie tokius dalykus, kaip dantų šepetėliai, tačiau, kai pamačiau "Ryte ir vakare" bambukinius bei ekologiškus šepetėlius, supratau, kad privalaus juos turėti ne tik aš , bet ir mano vyras. Turbūt žinote, kad bambukas yra greičiausiai natūraliai atsinaujinantis augalas ir iš prigimties pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tai užtikrina, kad jūsų šepetėlis netaps namais daugeliui bakterijų, todėl skubu dalintis patirtimi bei įspūdžiais apie šiuos fainuolius. 


Ryte ir vakare - naujas, inovatyvus būdas įpročio formavimui.

Ryte ir vakare  šepetėliai yra ekologiški, veganiški, šereliai pagaminti iš nailono be BPA (žmogaus sveikatai žalingo polikarbonato komponentų mišinio). Šepetėlių šėreliuose nėra jokių gyvūlinės kilmės medžiagų. Pasirinkdami mūsų dantų šepetėlius, Jūs pasirūpinsite ne tik savo burnos higiena, bet ir prisidėsite prie gamtos puoselėjimo.


Ryte ir vakare svetainėje galima pasirinkti sritį, kuri mus domina: abonementai, dantų šepetėlių rinkiniai bei dantų šepetėlius vienam asmeniui. Visos puikiai žinome, kad odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlį kas 3 mėnesius, todėl šio prekės ženklo įkūrėjai sugalvojo itin patogų bei gerą būdą priminti vartotojui, kad laikas pasikeisti dantų šepetuką į naują, o tai padės padaryti užsisakytas dantų šepetėlių abonementas. Kas tris mėnesius gausite savo pasirinktus šepetėlius į namus. Jei abonementai jūsų nedomina, galima tiesiog įsigyti normą rinkinį , kaip padariau aš. Užsisakiau rinkinį porai juodos bei baltos spalvos. Išsirinkti taip pat yra iš ko. Gamintojas siūlo net keturias spalvas: juoda, balta, mėlyna bei rožinė. Šepetėliai pas mane atkeliavo perdirbto popieriaus dėžutėse. Išpakavus pirmas įspūdis buvo - wow. Visų pirma, šepetėliai itin lengvi, tikrai lengvesni už įprastus, šereliai vidutinio kietumo, kotelis padengtas dažais bei laku,  dizainas labai labai eco. :))) Už šiuos du šepetėlius sumokėjau ~ 7,90 eur. Ar verta? Vienareikšmiškai taip. Patiko ne tik mano vyrui, bet ir man paliko pačius geriausius įspūdžius. Jei vertinate kokybę bei ekologišką gyvenimo būdą - puiki galimybė išmėginti kažką naujo. :) 


4 komentarai:

 1. Idėja graži, išvaizda irgi, tačiau nusipirkus teko nusivilti kokybe. Po pagooglinimo radau šiuos šepetukus kiniškam puslapį, po 30-50ct už vienetą, tik kad be logo. Ir vėl tenka nusivilti lietuviškais versliukais :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. https://www.alibaba.com/product-detail/Biodegradable-eco-wooden-natural-bamboo-toothbrush_60082404882.html, https://www.alibaba.com/product-detail/Eco-friendly-creative-wood-toothbrush_60019772633.html

   Panaikinti
 2. Sveiki, Anonime,

  smagu girdėti, kad Jums patiko mūsų dantų šepetėlių išvaizda, tačiau labai skaudu girdėti, kad Jūs nusivylėte mūsų dantų šepetėlių kokybe. Žinoma, mes norėtume tiksliau žinoti, kas konkrečiai neišpildė Jūsų lūkesčių ir kodėl kokybė Jūsų manymu yra prasta. Taip pat labai gaila, kad Jūs šiuo klausimu nesikreipėte tiesiogiai į mumis. Mes esame visada pasiruošę Jums padėti, ištaisyti klaidas ar pakeisti dantų šepetėlius naujais. Tik su Jūsų ir kitų klientų nuomonę mes galime tobulėti ir užtikrinti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą, todėl būtų tikrai džiugu jei kitą kartą savo įspūdžiais ir įvertinamais pasidalintumėte su mumis.

  Ar mūsų dantų šepetėliai gaminami Kinijoje? Taip ir mes šia informacija mielai dalinamės su mūsų klientais. Kodėl mūsų dantų šepetėliai gaminami Kinijoje? Atsakymas labai paprastas, šepetėliams naudojamas bambukas yra auginamas Lishui regione, Kinijoje. Šis regionas pasižymi tinkamu klimatu bambuko auginimui, ilgaamžėmis tradicijomis ir turi didelę patirtį ekologiškų produktų paruošime bei gamyboje. Žinoma, mes pasitikime mūsų partneriais, kurie dantų šepetėlius gamina jau daugiau nei 10 metų ir juos taip pat platina į kitas didžiąsias vakarų ir centrinės ir Europos valstybes.

  Dėl šepetėlių kainos deja Jūs esate neteisi / neteisus. Dantų šepetėlių kainą priklauso nuo daugybės skirtingų faktorių ir turbūt suprantate, kad Jūsų nurodyta suma (kaina) tėra pirminė, bet negalutinė produkcijos kaina.

  Neskubėkite nusivilti Jūsų minimais „lietuviškais versliukais“. Mums rūpi mūsų klientai ir jų įpročiai. Mes padedame juos formuoti ir net tik primename, kad dantų šepetėlius reikia keisti kas 3 mėnesius norint užtikrinti optimalią burnos higieną bei dantų priežiūrą, bet ir suteikiame paslaugą - norint pristatome dantų šepetėlius nemokamai, kas tris mėnesius į klientų namus. Taip pat mes skatiname žmones rinktis mūsų planetai naudingus, ekologiškus produktus.

  Jei turite daugiau pastebėjimų, klausimų ar nusiskundimų, mielai kviečiame jais pasidalinti su mumis. Mūsų el. pašto adresas - info@ryteirvakare.lt

  Linkėjimai,
  Ryte ir vakare komanda

  AtsakytiPanaikinti