Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis

DOVE „Derma SPA Uplifted+“ masažuojamoji kūno želė


Su Dove kompanijos produktais draugauju jau labai seniai. Tai kompanija, kuri nuolat stebina ir išleidžia vis tobulesnius bei įdomesnius produktus. Apart dezodorantų, dušo želių bei kremų, aš naudoju ir kiek įdomesnį dalykėlį - rutulinį masažuoklį elastingesnei odai. Man be galo patinka naudoti šį produktą, o jo nerealus kvapas tiesiog verčia iš kojų. 

Naujoji formulė ir masažuojančių galvučių trio jums suteikia dermatologinę priežiūrą, reikalingą papildomam stangrumui ir elastingumui iššūkius mėgstančiose vietose. Pasukite galvutę į poziciją ON. Tvirtai laikydama pieštuką, spustelkite galvutes ant odos ir leiskite švelniam lyg atlasas geliui padengti jūsų odą. Masažuokite sukamaisiais judesiais. Naudokite šlaunims ar pilvui ir stebėkite, kaip oda atgauna jaunystę.

Savybės ir naudos:
• papildytas Cell-Moisturisers™ – svarbiausiais drėkinamaisiais elementais iš natūralaus sėklų aliejaus.
• SPA įkvėptas antgalis su masažinių galvučių trio prisideda prie geresnio tonuso, glotnesnės ir stangresnės odos.
• Daugiau stangrumo ir elastingumo.
• Vėsinantis gelio pojūtis gaivina odą.
• Vandens lelijų ir agurkų kvapas, sustiprintas gaivinančiais našlaitės lapais kartu su sandalmedžio, pačiulių ir saldžiu muskusu.
• Tinka jautriai odai.Pradėkime nuo to, kad visa Dove Derma SPA Uplifted+ linija skirta drėkinti bei stangrinti odą. Massaging body roll on masažuojamasis kūno kremas turi metalinius rutuliukus, kurių pagalba oda ne tik masažuojama, bet ir stangrinama. Gelis pasidengia itin plonu sluoksniu, greitai susigeria bei palieka atlasinės odos efektą. Žinoma, jei turite itin įsisenėjusias problemas ant šlaunų ar pilvo odos, vien tik želės nepakaks, tačiau jei norite naudoti produktą , kaip prevencinę priemonę didinančią odos elastingumą bei stangrumą, Dove puikiausiai tam tinkamas. Dar labiau įsimylėjau šį produktą užuodus jo kvapą - gaiva persipina su saldumu ir palieka tokį itin malonų šleifą. Labai noriu išbandyti daugiau produktų iš šios linijos, nes ji man atrodo itin verta dėmesio. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą