Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 22 d., trečiadienis

ECCO COOL 2.0 / Neperšlampami sportbačiaiLabai liūdna, kad didžiąją laiko dalį praleidžiant ne Lietuvoje, tenka praleisti ir tiek daug smagių bei gražių renginių. Jau pasiilgau to vaikščiojimo po renginius, bendravimo su blogeriais bei smagių akimirkų. Tačiau, yra kaip yra, ir Lietuvėlei teks manęs dar palaukti. Šį kartą Ecco Shoes pristatė naujus sportbačius ir ką jūs galvojate? Jie keliauja pas mane!!! Omg kokia aš esu laiminga! O kol aš laukiu savo gražuoliukų , dalinuosi su jumis informacija apie šią naujieną bei kuo gi šie sportbačiai tokie ypatingi. 


Šią vasarą nesitikėkite atsisveikinti su patikimaisiais sportbačiais. Dabar galite juos avėti su visais deriniais, nesvarbu ar tai treningai, ar tobulai dizainerio pasiūtas kostiumas. Sportbačius rinkitės išmintingai ir būkite tikri, kad jie yra daugiau nei tik šviežio oro gūsis jūsų aprangoje. ECCO COOL 2.0 yra sukurti anatomiškai, 100% nepralaidūs vandeniui ir pasižymi GORE-TEX® SURROUND technologija, kuri užtikrina, kad jūsų pėda galės kvėpuoti iš visų pusių. Nuo šiol būkite užtikrinti komfortu ir stiliumi. 

Gamintojas siūlo rinktis iš trijų atspalvių : balti, juodi bei rožiniai. 


Išskirtinė sportbačių savybė - neperšlampantis paviršius, kuris leis sportbačius dėvėti ne tik saulėtais orais, bet  ir lietingu oru. Apie jų patogumą pakalbėsime kitą kartą, kadangi kol kas nieko pasakyti apie tai negaliu. Kol kas naujiena be galo daug žadanti, sportbačiai atrodo patogūs bei stilingi.Sportbačių kaina ~ 170 eur, įsigyti galite visose ECCO parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą