Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 21 d., antradienis

Fake Bake savaiminio įdegio priemonės


Kol saulutės dar nėra gelbsti tik savaiminio įdegio priemonės. Aš labai retai perkuosi paprastoje parduotuvėje įdegio priemones, kadangi po tokių nevykusių pirkinių dažniausiai tampu geltona ar oranžinė. Renkantis įdegio priemones rekomenduoju atkreipti dėmesį į specializuotus prekės ženklus, kurie užsiima būtent šia sritimi ir gali pasiūlyti didžiulį spektrą produktų bet kokiems gyvenimo atvejams ar įnoriams. Būtent toks yra Fake Bake apie , kurį šiandien ir padiskutuosime. 

Daug kas pastebėjo, kad pradėjau daryti masines apžvalgas ir retai pas mane rasite vieno produkto apžvalgą. Kodėl? Todėl , kad siuntų gaunu labai daug ir jūs net neįsivaizduojate kiek produktų lieka neapžvelgtais , nes paprasčiausiai man jie pasirodo neverti nei mano laiko, nei jūsų dėmesio. Kartais atrodo, kad neseniai atėjo viena siuntų lavina ir jau gauni kitą. Visų antra, labai patogu išbandyti visą gautą siuntą bei vienu metu ją apžvelgti. Be to, tokie straipsniai jūsų mėgstamiausiai, nes apžvalgoje randate kelis produktus vienu metu.  Kas tas Fake Bake? Inovatoriški savaiminio įdegio “Fake Bake” produktai suteiks Jūsų odai puikią natūralaus įdegio spalvą, o Jūsų oda bus apsaugota nuo galimų rizikos faktorių, kuriuos gali sukelti nesaikingas kaitinimasis saulėje ar deginimasis soliariumuose. “Fake Bake” kompanijos kūrėjai puoselėja ypatingas vertybes: natūralumą, sveiką ir natūraliai atrodantį įdegį. Visi komponentai įeinantys į priemonių sudėtį išgaunami natūraliu būdu, remiantis pažangiausiomis technologijomis bei inovacijomis. Priemonių sudėtyje nėra parabenų bei sintetinių konservantų. Vienas iš pagrindinų kompanijos tikslų, šviesti bei skatinti vartotojus rinktis tai, kas sveika, natūralu, bei duoda pageidaujamą rezultatą. “Fake Bake” produktus gali naudoti visi, o taip pat besilaukiančios mamos, išreikštą odos pigmentaciją ar ypatingai baltą bei jautrią odą turinčios moterys. „Fake Bake“ savaiminio įdegio priemonių sudėtyje dominuoja trys pagrindinės medžiagos – DHA, Erythrulose ir DMI. Visi trys ingridientai gauti iš natūralių, augalinių medžiagų (avietės, granatai, cukranendrės ir kt.).

Prieš pradedant diskutuoti apie produktus prisiminkime kaip tinkamai paruošti savo odą, kad įdegis atrodytų gražiai. Norint išgauti tobulą įdegio spalvą bei spalvos tolygumą, užtikrinti spalvos išlikimą ant odos, prieš tai reikėtų odą tinkamai paruošti bei ja tinkamai pasirūpinti po procedūros.


Rekomenduotini žingsniai:
  • Kūno pylingas. Mes rekomenduojame - PASSION FRUIT BODY POLISH - KŪNO ŠVEITIKLIS. Atlikus pilingą su šia priemone ir nusausinus odą, iš karto galite naudoti savaiminio įdegio priemones. DĖMESIO! Netinka kiti kūno pilingai, kurių sudėtyje yra aliejų!
  • Bet kurios “Fake Bake” savaiminio įdegio priemonės naudojimas.
  • Odos drėkinimas. Nuolatinei kūno odos priežiūrai būtinas odos drėkinimas ryte ir/arba vakare. Mes rekomenduojame SKIN SMOOTHIE SPECIAL DRY-OIL SPRAY - SAUSAS ALIEJUS arba OIL FREE MOISTURISER - ODOS DRĖKIKLIS.
Iš Fake Bake gavau Flawless kelioninio dydžio savaiminio įdegio rinkinį, momentinį efektą suteikiančia įdegio priemonę bei švytėjimo suteikiantį kremą veidui bei kūnui. 


Kelioninis rinkinys Flawless susideda iš visų priemonių, rekomenduojamų tobulam įdegiui išgauti: kūno pilingo, savaiminio įdegio skysčio Flawless ir kūno drėkiklio. Rinkinyje yra apsauginės pirštinės ir specialios pirštinės, skirtos įdegiui padengti. Kūno šveitiklio bei losjono yra 60 ml, įdegio skysčio 88.71 ml. Viską dariau kaip ir rekomendavo gamintojas (nusišveičiau kūną šveitikliu, alkūnes, rankas, kelius bei pėdas padengiau losjonu ir tik tuomet aplikavau įdegio priemonę), kad išvengčiau dryžių bei nepageidaujamų defektų.  Aš labiausiai mėgstu įdegio priemones, kurios išsilaiko apie savaitę. Būtent todėl renkuosi produktus galinčius suteikti įdegį ne tik vienam vakarui. Kai atliksite visus žingsnius, reikės palaukti apie 6 valandas bei nusiprausti po tekančiu vandeniu. Man įdegis išsilaikė ~ 4 dienas, na, o vėliau blanko. Galiu pasakyti, kad tai super dalykas leidžiantis pasigražinti tiesiog namuose neišleidžiant didelių lėšų. Šio rinkinio kaina ~ 20 eur. Manau ir kaina super , ir produktai labai geri. Toliau išbandžiau losjoną, kuris suteikia įdegį vienam vakarui. 


"Beyond Bronze Matte Medium" losjonas skirtas vieno vakaro matiniam įdegio efektui išgauti , lengvai nusiplauna muilu bei vandeniu. Nors turimas losjonas yra medium atspalvio, nepasakyčiau, kad įdegis gaunasi labai ryškus, o tai man net patinka. Losjonas suteikia labai lengvą efektą, skaniai kvepia ir gerai drėkina odą. Šiuo metu esu balta ir medium atspalvis man kuo puikiausiai tiko. :) Vienintelis minusas momentinių įdegių priemonių yra tas, kad netikėtai užklupus lietui ir jam patekus ant jūsų odos, atsiras dryžiai, todėl saugokitės bet kokio kontakto su vandeniu.:) Šį kartą produkto žymiai daugiau 125 ml, kaina ~ 9 eur. Jei jūs nemėgstate itin ryškaus efekto, o ieškote kažko labiau natūralesnio, šis produktas būtent jums. Lengvą žėrėjimą suteikiantis kremas "Tinted" labiausiai tinka jau bent šiek tiek įdegusiai odai, kadangi jis nesuteikia įdegio, o jį paryškina. Šis produktas pilnas žėručio, todėl labai gražiai pagyvina odos spalvą, o saulės šviesoje atrodo labiau bronzinis. Man patiko naudoti šį produktą dekolte zonoje bei ant kojų. Efektas superinis. 60 ml kainuoja ~ 10 eur. Visus minėtus produktus rasite https://www.mercimerci.lt/lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą