Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 1 d., trečiadienis

Gentle Day produkcija


Mes su jumis vis kalbame apie kosmetiką, o apie moteriškus dalykėlius, tokius kaip įklotai bei asmens higiena, dažnai nutylime. Nejaugi kalbėti apie tokius svarbius bei kasdienius dalykus yra gėdinga? Gentle Day netikėtai mane nustebino itin gausiu bei reikalingu siuntiniu. Viską išbandžiau savo kailiu, todėl šiandien kalbėsime apie tai, kuo gi Gentle Day skiriasi nuo kitų gamintojų bei ką jie mums gali pasiūlyti. 

Kuo ypatingi higieniniai įklotai Gentle Day?

  • Gentle Day® vieninteliai ekologiškai sertifikuoti bei išradimo patentą turintys įklotai su anijonų juostele. Įprasti įklotai dažnai dirgina odą, jų sudėtis ne visuomet nurodoma, todėl neaišku kokie chemikalai gali išsiskirti ir kauptis organizme kai juos nešiojame. Kiti ekologiški organiškai sertifikuotos medvilnės įklotai nepakankamai sugeria, juos reikia dažnai keisti, todėl tokius įklotus gali naudoti tik tos moterys, kurių menstruacijos nėra gausios.

  • Gentle Day® įklotai yra gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų, nechloruoti, pH draugiškas odai. Įklotai sertifikuoti ekologiniu Oeko-Tex® 100 sertifikatu. Ekologinių testų, atliktų Aitex institute Ispanijoje, metu, nustatyta, kad šie įklotai atitinka visus su žmogaus ekologija susijusius parametrus. Testų metu buvo nustatomos koncentracijos kenksmingų medžiagų, kurios dažnai gali būti aptinkamos tekstilės, celiuliozės gaminiuose ir ilgainiui šios medžiagos, besikaupdamos žmogaus organizme, gali sukelti alergijas, mutacijas ar net vėžį.

  • Medvilninis kasdienių įklotų paviršius nedirgina odos, o švelnus menstruacijoms skirtų įklotų (paketų) viršutinis sluoksnis greitai praleidžia skystį ir išlieka sausas, hidrogelio sluoksnis puikiai sugeria drėgmę paversdamas ją žele. Itin geras paketų sugeriamumas – jie gali sugerti iki 5 kartų daugiau nei įprasti įklotai. Įklotų šonuose esančios klostelės puikiai apsaugo nuo šoninio pratekėjimo. Pagrindo sluoksnis su mikroporomis praleidžia orą, o maisto pramonėje naudojamų klijų juostelės neužkemša pagrindo porų, todėl net ir karščiausią vasaros dieną moteris jaučiasi gaiviai, oda nešunta. 

  • Dėl gelsvos anijonų juostelės šiems įklotams buvo suteiktas išradimo patentas. Į anijonų juostelės pluoštą gamybos metu integruojama turmalino kristalo dalelių. Turmalino kristalas, dar vadinamas „elektriniu akmeniu“, veikiamas išorinės jėgos generuoja anijonus ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius, o šie pasižymi antibakterinėmis, regeneruojamosiomis ir imunitetą stiprinančiomis savybėmis. Tam, kad menstruacijų metu būtų apsaugota moterų intymi oda, ji greičiau gytų, jei yra žaizdelių (pvz., po gimdymo), taip pat siekiant apsaugoti reprodukcinę moterų sistemą, Gentle Day® įklotuose įklijuota anijonų juostelė, kuri naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose.


Dabar, kai jau arčiau susipažinote su pačiu prekės ženklu, galime keliauti toliau. :) Testavimui gavau keturis skirtingus paketus bei įklotus, drėgnas servetėles bei intymios higienos prausiklį. Dienomis, kai kraujavimas labai gausus ir tenka dažnai bėgti pasikeisti paketo, siūlau rinktis DAY USE (raudona juostelė, ilgis 240mm, kaina ~2,87 eur. 10vnt) dieninius paketus, kurie turi šonines sieneles apsaugančias nuo pratekėjimo ir itin gausiai sugeria. Šie paketai turi net šešis sugeriamumo lašelius, todėl puikiai tinkami dienai , esant gausiam kraujavimui. Gentle Day TEENS DAY (oranžinė juostelė, ilgis 240mm, kaina ~2,58 eur. 8 vnt) paketai nuo ankščiau minėtųjų dieninių paketų skiriasi tuo, kad jie yra plonesni ir siauresni, nes neturi šoninių sienelių. Rinkitės šiuos paketus jei jūsų kraujavimas yra normalus, ne itin gausus. Paketai turi penkis lašelius kas taip pat yra pakankamai daug. Kai mėnesinės artėja į pabaigą arba yra visai negausios, siūlau rinktis švelnius, plonus ir labai patogius TEENS MINI (žalia juostelė, ilgis 200mm, trys sugeriamumo lašeliai, kaina ~ 2,73 eur. 12 vnt) paketus. Na ir galiausiai kasdieniai įklotai (geltona juostelė, vienas sugeriamumo lašelis, kaina ~1,88 eur. 15 vnt). Man šie įklotai per stori kas dienai. Esu įpratusi naudoti visai plonyčius, tačiau čia jau kiekvienos asmeninis reikalas. :) Jei reikėtų keliais žodžiais apibūdinti kuo šie paketai bei įklotai išsiskiria iš kitų, išskirčiau kelis aspektus: produktai ekologiški, turi labai aukštą sugėrimo lygį, nedirgina bei nealergizuoja odos, turi anijonų uostelę, apsaugo nuo nemalonaus kvapo, yra patogūs bei turi itin higieniškas pakuotes. Kiekviena pakuotė šone turi lipdukus, kurių pagalba pakuotę galima atidaryti bei sandarai uždaryti vėl. Kiekvienas įklotas bei paketas supakuotas atskirai, todėl galima drąsiai įsimesti kelis vienetus į rankinę. Paketai iš tiesų labai minkšti bei švelnūs. Patys geriausia atsiliepimai. :)


Savo kūno priežiūros neįsivaizduoju be intymios higienos prausiklio. Intymios higienos prausiklis Gentle day (250ml, kaina ~ 7,21 eur) išsiskiria tuo, kad jo sudėtyje yra naudojama natūrali pieno rūgštis, kuri sureguliuoja produkto pH taip, kad jis nesudirgintų gleivinės, todėl prausiklis tinka net itin jautrią odą turintiems žmonėms. Pieno rūgštis pasižymi drėkinamuoju bei mikroflorą atstatomuoju poveikiu. Prausiklio sudėtyje esantis alavijų gelis padeda atstatyti drėgmės balansą, stiprina odos apsaugines funkcijas, ramina ir drėkina sudirgusias vietas. Spanguolių ekstraktas – turtingas vitaminais, ypač vitaminu C, kuris reikalingas odos elastingumui palaikyti, veikia kaip antioksidantas, pasižymi dezinfekuojančiomis ir stimuliuojančiomis savybėmis. Glicerinas drėkina bei maitina odą. Visų pirma apsidžiaugiau itin patogu įpakavimu su pompa bei tuo, kad prausiklį galima naudoti ir viso kūno prausimuisi. Aš to nepropoguoju, tačiau jei netyčia pasibaigs jūsų dušo želė, turėsite alternatyvą. :) Prausiklis iš tiesų nesausina odos bei leidžia jai jaustis komfortiškai. Produktas sudarytas net iš 99 procentų natūralios kilmės žaliavų, todėl saugus naudoti net itin jautriai odai. Kelionės metu mes dažnai neturime tokios galimybės dažnai praustis, todėl tokiems atvejams jums pravers ekologiškos drėgnos servetėlės intymiai higienai iš bambuko pluošto. Bambukas yra natūraliai antibakterinis ir sugeria 60 procentų daugiau nei medvilnė. Dar viena gera žinia, servetėles galima naudoti ir rankoms valyti bei kitoms kūno vietoms. Tai nuolatinis mano rankinės gyventojas. :) 

Esu be galo dėkinga Gentle Day už tai, kad rūpinatės mūsų moteriškais bei itin intymiais dalykėliais, šviečiate visuomenę bei kuriate tokius puikius produktus. Visoms labai rekomenduoju bei nuoširdžiai patariu išbandyti. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą