Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 21 d., antradienis

Irresistible me hair extentions plaukų tresai


Turbūt prisegami plaukų tresai nebus jums jokia naujiena. Pati juos mielai seguosi, kai reikia padidinti plaukų apimtį bei išgauti tankesnių plaukų efektą. Šiandien jums noriu papasakoti apie savo patirtį su Irresistible me plaukų tresais bei padėti jums išsirinkti ne tik ninkamą atspalvį , bet ir gramus. 


Prieš perkant plaukų tresus reikėtų apsispręsti kokio efekto jūs norite. Vienos merginos nori prailginti plaukų ilgį, kitos tankumo bei apimties, na, o trečios nori visko iš karto. Reikėtų nepamiršti, kad norai ne visada atitinka realybę, todėl vertėtų įvertinti ir savo plaukų būklę. Jei jūsų plaukai itin ploni, o jūs norite padidinti jų tankumą, nerekomenduoju rinktis daug gramų turinčius plaukų tresus , kadangi jausite sunkumą bei galvos skausmus. Aš truputį persistengiau renkantis gramus, kadangi mano plaukai taip pat yra priskiriami prie plonesnių ir 200 g svoris man buvo tikai per didelis (įskaitant tai, kad ilgį pasirinkau patį mažiausią 14), o tankumas taipogi. Pilnai būtų užtekę 140 g , todėl , merginos, nepersistenkite ir blaiviai įvertinkite situaciją. :) Jei norite ilgio bei apimties tuomet siūlau rinktis 200 g, o ilgį 22-24. Užsisakius plaukus labiausiai patiko tas faktas, kad gavus siuntą ir atidarius dėžutę radau plaukus bei atskirai supakuotą vieną sruogą. Ką tai reiškia? Jūs galite atidaryti šią sruogą bei pasitikrinti ar atsiųsti plaukai yra tinkamos spalvos, tačiau jokiais būdais neatidarinėkite visų tresų. Jei jums spalva netiko, jūs galite gražinti plaukus bei pasikeisti į kitą atspalvį. Šis dalykas yra be galo naudingas bei reikalingas, kadangi sumokėjus ganėtinai didelę sumą už plaukų tresus ir dar nepataikyti su plaukų spalva..na pačios žinote...:) Apmaudu..Tačiau, kad tai nenutiktų labai rekomenduoju pažiūrėti realių atspalvių video, kuriame daug aiškiau matosi visi atspalviai bei tonai. 


Atspalvių pasirinkimas pakankamas:


Na o mano užsakymas atrodė taip:Kalbant apie patį plauką esu be galo juo patenkinta. Plaukus galima garbanoti, tiesinti bei dažyti, jie yra visiškai natūralūs bei niekuo nesiskiria nuo tikrų plaukų. Plauko kokybė super gera, todėl neturiu jokių priekaištų kokybei. Šiuo atveju kaina tikrai atitinka kokybę. 200g plaukai susideda iš 10 dalių, 140g iš 8 dalių, 100 g iš 7 dalių. Labai rekomenduoju šiuo tresus tik atidžiai rinkitės spalvas bei gramus. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą