Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 25 d., šeštadienis

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Master Camo maskuoklių paletė bei Lip Studio Colour Contour lūpų kontūravimo paletėNa ką, laikas atėjo papasakoti apie išbandytas MAYBELLINE naujienas. Jei reikėtų rinktis kelis produktus ar paletę, aš tikrai pasirinkčiau paletes, kadangi jose rasime itin daug mums naudingų produktų bei atspalvių , kurie leis neapsikrauti didžiule krūva priemonių. Iš savo pusės turiu kelis pastebėjimų tiek maskuoklių paletei, tiek lūpų kontūravimo paletei , todėl jei dar svarstote ar šios naujienos reikalingos ir jums, kviečiu pasiskaityti.MAYBELLINE NEW YORK Face Studio Master Camo, maskuoklių paletė.

Džiaukitės tobulais veido bruožais, atlikusios tris paprastus žingsnius, naudodamos vos vieną maskuoklių paletę. Trys paprasti žingsniai, suteikiantys odai tobulą išvaizdą – tai spalvos korekcija, maskavimas ir šviesinimas. Neutralizuokite netolygią odos spalvą, paslėpkite jos odos netobulumus ir tamsius paakius, pabrėžkite iškiliausius veido bruožus.
Kaip matote, paletė susideda iš šešių skirtingų atspalvių: du skirti odos korekcijai, du maskavimui bei du iššviesinimui. Paletėje rasime ir šepetėlį iš dviejų pusių su , kuriuo patogu paskirstyti maskuoklį po paakių zona bei žalią korektorių ant tam tikrų vietų. Spalvos paletėje iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti itin pigmentuotos, tačiau tai nėra paletė skirta profesionaliam makiažui atlikti, ją rekomenduoju kasdieniam naudojimui, kai maskavimo bei iššviesinimo reikia minimaliai. Labiausiai man patiko šviesesnio atspalvio maskuoklis, kuris ganėtinai neblogai maskuoja paakius (bet tik jau ne itin tamsius paakius), tamsesnio atspalvio maskuoklis, kurį galima naudoti švelniai kontūruojant skruostus, žalios spalvos korektorius, kuris paslepia raudonį bei šviesus highliteris. Kiek silpnokai pasirodė blizgus highliteris, kuris matomas itin minimaliai. Viską įvertinant, galiu pasakyti, kad paletė pasirodė visai neblogai , tačiau jai truputį trūksta didesnės pigmentacijos bei labiau kreminės tekstūros. MAYBELLINE NEW YORK Lip Studio Colour Contour, lūpų kontūravimo paletė. Šioje lūpų kontūravimo paletėje telpa viskas, ko reikia jūsų lūpų priežiūrai: bazė, lūpų kontūras, lūpų dažai ir blizgis. Tam, kad jūsų lūpos atrodytų didesnės ir putlesnės tereiks keturių žingsnių: padenkite jas glotnumo suteikiančia baze, apibrėžkite kontūru, užpildykite lūpų dažais, o galiausiai suteikite lūpoms putlumo su šviesinamąja priemone.

Šį kartą mano rankose tamsesnių atspalvių paletė, kurioje rasime net keturis raudonos spalvos atspalvius bei du bordo. Paletė susideda iš bazės, kurią reikėtų padengti lūpas prieš jas dengiant lūpų dažais, lūpų kontūro, lūpų dažų bei blizgio. Nors tris spalvas gamintojas įvardina , kaip lūpų kontūrui skirtus produktus, juos taip naudoti nepatarčiau, o renkuosi kitą, daug labiau patogesnį variantą - naudoti atspalvius tiesiog kaip lūpų dažus. Net nežinau kodėl keli lūpų dažai skirti kontūrui, kadangi jų savybės lygiai tokios pačios , kaip ir kitų lūpų dažų. Be to, kontūrui tikrai jos nėra tinkamos,kadangi gali paplisti virš kontūro ribos. Mano rekomendacijos - idealiausiam efektui naudokite ir lūpų pieštuką jei ruošiatės į kokį nors itin atsakingą renginį. Paletėje radau ir teptuką su kuriuo , bent jau man, be galo patogu dirbti bei dengti produktą ir tikrai nepatarčiau naudoti pirštų, kadangi ištepliosite pačią paletę bei sumaišysite spalvas tarpusavyje. Kol neišbandžiau atspalvius, man jie atrodė ganėtinai skirtingi, tačiau ant lūpų spalvos atrodo ganėtinai panašiai ir skiriasi minimaliai. Gal tai ir gerai, kadangi galima rasti labiausiai tinkantį raudonos spalvos toną. Lūpų dažai sviestinės konsistencijos, drėkina bei nesausina lūpų. Išsilaikymas nėra itin ilgas, tačiau ~ 3-4 valandas tikrai išbūsite. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą