Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis

"Rasa" puoselėjantis ir atpalaiduojantis rankų kremas


Kai prekyboje pasirodė Agnės Kuzmickaitės bei kompanijos Rasa kurtas rankų kremas, abejingų neliko. Mano nuožiūra, kremas ne tik skoningai pateiktas, bet jo turinys verčia ploti rankomis dar labiau. Lengvas lyg drugelio plazdenimas, rafinuotas ir stilingas, būtent toks yra Rasa puoselėjantis ir atpalaiduojantis rankų kremas. 

Ypatingai švelnus, tarsi drugelio prisilietimas... Drėkina, maitina, minkština Jūsų rankų odą. Formulės sudėtyje esantis Nectapure ekstraktas užtikrina apsaugą nuo aplinkos užterštumo bei veikia antioksidantiškai.  Ekstrakto sudėtyje esanti Davido budlėja, dar žinoma, kaip „drugelių krūmas“ skatina odos atsinaujinimą. Kremas lengvai susigeria, nepalieka lipnumo jausmo. Patikrinta dermatologų.


Visiškai nesitikėjau gauti jokio siuntinio nuo BIOK, tačiau būtent tokie siuntiniai būna patys mieliausi ir suteikiantys daugiausiai džiaugsmo. Mane pasiekė juoda, ganėtinai nedidukė dėžutė, kurioje slėpėsi nuostabusis Agnės Kuzmickaitės kurtas rankų kremas. Aš taip norėjau jį įsigyti, tačiau vis atidėliodavau, todėl gavusi dovanų, apsidžiaugiau dar labiau. Jaučiu be galo didelę simpatiją kompanijoms, kurios ranka parašo laišką ar atviruką, o ne spausdina visiems vienodus tekstus, kurių net nesinori skaityti. Ačiū , jums, mielieji! :)) Turbūt labiausiai nustebinęs faktorius pamačius šį produktą buvo jo mažulytis dydis - tik 30 ml. Nežinau kodėl, tačiau jau esu įpratusi , kad rankų kremai būna ganėtinai didelio įpakavimo ir juos be galo nepatogu tampytis rankinėje. Šiuo atveju Rasa turbūt pagalvojo ne tik apie pakuotės grožį, bet ir apie patogumą. Kremas itin kompaktiškas, telpa net delninėje. Produkto kvapas - dieviškas. Jis nėra tipinis ar dažnai sutinkamas. Man net itin sunku jį įvardinti bei atskleisti jo natas, tačiau jis labiau parfumuotas bei saldus. Pačio kremo savybės labai geros - drėkina, maitina bei puoselėja. Dedu didelį pliusą šiam šedevrui, kuris diena iš dienos puošia mano kosmetinį staliuką. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą