Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. vasario 20 d., pirmadienis

UBU Urban Beauty United šepetėliai


Sveikos, brangiosios! Ilgai galvojau kokią čia jums apžvalgą paruošus pirmadieniui, tačiau nutariau jums papasakoti apie labiausiai patikusius produktus iš UBU kompanijos, juolab, kad šių priemonių negalėjote rasti Lietuvoje nei su žiburiu. Dideliam mano džiaugsmui, Urban Beauty United produkciją jau rasime Eurokos parduotuvėse, todėl kviečiu susipažinti su labai jau mergaitišku, minkštu bei rožiniu - UBU.Žinote tą džiaugsmą, kai ateina naujas siuntinys? Tu pakuoji kuo greičiau, kad pamatyt kas gi slepiasi viduje, galvoje milijonas minčių bei spėlionių... ir ... pagaliau tu pamatai tai, dėl ko tavo širdis pradeda plakti dar labiau. Nerealaus grožio rožiniai šepetėliai, kempinėlės ir tt... Pirmas įspūdys tikrai wow.. Šepetėliai turi savo svorio , matosi, kad kokybiški ir galintys ištarnauti ganėtinai ilgai. Šepetėliai labai ryškūs bei traukiantys akį, žinoma, išbandžiau juos ir iš praktiškos pusės, todėl trumpai apžvelgsiu kiekvieno savybes bei pliusus. Powder brush #16Kai paliečiau šio šepetėlio šerelius pagalvojau, kad tokio švelnumo šepetėlio jau senokai neesu turėjusi. Patys šereliai yra iš natūralaus pluošto, labiausiai tinkami naudoti biriai - kompaktinei pudrai ar bronzeriui. Šepetėlis didelis, su juo itin patogu aplikuoti birius produktus, užtvirtinti makiažą biria pudra bei suteikti veidui matiškumo. Visų natūralaus plauko šerelių galiukai atrodo kaip eglutė. Būtent dėl tokios įdomios plauko struktūros, šereliai gerai sugriebia produktą, neleidžia jam per daug byrėti.  Dėka natūralių šerelių, birią pudrą padengsite itin lygiai, be dryžių, oda atrodys lyg porcelianinė bei lygi.Brusher & Blender #22Šį kartą, šepetėlis yra nailoninis t.y sintetinio plauko. Klaidinga manyti, kad sintetinis plaukas nėra toks švelnus, o kokybė jo prastesnė. Lyginant su natūraliu plauko pluoštu, sintetinis pasižymi dar didesniu švelnumu, o pagal paskirtį naudojamas skystų produktų aplikavimui. Šis šepetėliai labai gražiai padengia skystas pudras, skystus bronzerius ar highlighterius. Šepetėlis puikiai susidoroja su kitų šepetėlių paliktais dryžiais dengiant skystą pudrą, viską sulieja bei išlygina.


Smoother 23

Dar vienas sintetinio pluošto šepetėlis skirtas šešėliams, pigmentams ar maskuokliui padengti. Labiausiai šis šepetėlis pasitarnavo suliejant dvi šešėlio spalvas. Labai gražiai išsklaido bei yra švelnus akių odai. Turbūt nepatikėsite, tačiau aš niekada neturėjau blakstienų rietiklio. Man pats rietimo procesas atrodydavo, švelniai tariant, skausmingai. Tačiau, didelei mano nuostabai, kai siuntinyje radau šį neišbandytą daikčiuką pagalvojau, kad pagaliau būsiu priversta jį išbandyti. :) Ir žinot ką, nenusivyliau ir nebuvo taip baisu, kaip man atrodė. :) Šis rietiklis išsiskiria savo išvaizda bei silikono padeliais, kurie leidžia jaustis blakstienos komfortiškai jas riečiant. Su šiuo rietikliu dingo ir mano baimė šiam prietaisui, todėl be galo džiaugiuosi šiuo nauju atradimu.


Nors gamintojai mums siūlo itin didžiulį spektrą šepetėlių, skystai pudrai aplikuoti visgi renkuosi kempinėlę. Naudojant kempinėlę galima pasiekti geresnį odos maskavimą, todėl vakariniam makiažui atlikti rekomenduoju būtent kempinėlę. Turima kempinėlė man patiko tuom, kad nesugeria daug produkto, yra itin patogios formos, kuri leidžia arčiau prieiti prie vidinio akies kampučio bei nosies. 


Na ir galiausiai, kempinėlė veido odai valyti. Ši kempinėlė pašalina makiažą bei visus nešvarumus. Yra labai daug panašaus tipo kempinėlių, todėl ši yra dar vienas variantas, kuris puikiai atlieka savo darbą. Kaip visuomet, kempinėlę reikia sudrėkinti , jei norite galite naudoti mėgiamą gelį arba galite apsieiti ir be jo. Man patinka, kaip kempinėlė švelniai nuvalo akių makiažą, nereikia ilgai trinti akių bei jų dirginti. 

Štai tokia mano pirmoji pažinti su UBU prekės ženklu. :))

Minėtus produktus rasite visose Eurokos parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą