Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 18 d., šeštadienis

ach veganiškas žaliavalgiškas rankų darbo šokoladas be cukraus


Pagaliau savaitgalis. Pagaliau galima ramiai atsipūsti bei patinginiauti. Turbūt iš mano Instagram paskyros pastebėjote, kad mėgstu saldžius bei gardžius dalykėlius, tame tarpe ir šokoladą. Esu žiauri smaližė...ir mano namuose tikrai rasite ne vieną plytelę šokolado. Jei renkantis rūbus esu labiau praktiška, ieškant šokolado nesistengiu savęs riboti, todėl drąsiai ragauju man dar nebandytus bei drąsius variantus tokius kaip šokoladą su mėta, rožėmis, levandomis, citrina pipirais ir tt. Šiandien jums noriu atskleisti kuo yra ypatingas ach šokoladas, juolab, kad pagamintas jis ne kur kitur, o Lietuvoje.


Ach šokoladas tinkamas visiems , net ir diabetikams, netoleruojantiems laktozės, mažiems vaikams bei senjorams, dietos besilaikantiems, sportuojantiems ir norintiems maitintis sveikai. Tai saldumynas, kuris nekenkia dantims, yra nekaloringas, ryškaus stipraus skonio bei natūralaus kakavos kvapo. Turbūt labiausiai šis šokoladas išsiskiria ne tik savo išskirtiniai išvaizda, bet ir sudėtimi. Šokoladas yra veganiškas. Visos šokolado sudedamosios dalys yra ekologiškos, sveikos ir natūralios, ne tik nenaudojami jokie gyvuliniai produktai, bet ir nereikalingi priedai bei cukrus. Nepaisant to, kad šokolade mes nerasime nė trupučio cukraus, šokoladas nėra perdėtai kartus. Galėčiau pasakyti, kad kartumas kiek jaučiamas, tačiau jis yra malonus bei kiek gurmaniškas. Žinoma, jei jūs mėgstate tokius šokoladus, kurie yra be galo saldūs, siūlau keisti šį nesveiką įprotį bei pradėti galvoti apie savo sveikatą bei sveikesnį saldumynų vartojimą. Ach šokoladų pagrindą sudaro 60 procentų kakava (juodąjį šokoladą sudaro 90 procentų kakava ) , kakavos sviestas, stevioglizidas, ryžių grietinėlė. Produkte nerasime jokių emulsiklių, nenatūralių saldiklių ar nereikalingų riebalų. Man pasisekė išragauti net septynis ach šokolado variantus, kurie savaip atsiskleidžia dėka papildomų ingredientų. Kvapniausias man pasirodė šokoladas su migdolais bei cinamonu. Cinamonas labai kvapnus pats iš savęs na, o migdolai puikiai papildo šią visumą. Kiek gaivesnis šokoladas su mėta bei razinomis, taip pat ir levandomis bei citrina. Be galo įdomus skonių pojūtis. Ragaujant šokoladą su rožėmis ir pipirais atrodo, kad skanauji rožę, kadangi kvapas identiškas. Variantas su pistacijomis bei druska tikrai patiks pistacijų mylėtojoms, na, o juodas šokoladas yra karčiausias ir gryniausias. Norėčiau paminėti ir labai įdomų šokolado padalinimą. Tai nėra standartiniai kvadratėlio gabaliukai, todėl produktui suteikia dar daugiau išskirtinumo. Ach šokoladus vertinu aukščiausiu balu, kurį visiems rekomenduoju paragauti. :)
Daugiau informacijos rasite:https://www.facebook.com/achveganchocolate/

Šokoladus galite įsigyti: Biosala, Šmiki Šmaki, Balta Balta, Morka, Pylimo kmyninėje, Spa Shanti, Coffee1, Kaune Mokslo kavinėje, Birštone Ekologiški produktai parduotuvėje ir tt.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą