Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 20 d., pirmadienis

Artistry SIGNATURE COLOR kolekcija


Gaudama Artistry kosmetiką, visuomet spėlioju ar šį kartą gamintojai pataikys į dešimtuką ar ne. Tiesa tame, kad ne visuomet galiu pagirti šios kompanijos produktus, tačiau regis šį kartą produktai manęs nenuvylė, o maloniai nustebino. Tiesa, buvo šiokių tokių niuansų, tačiau iš esmės šį kolekcija pasiteisino su kaupu. 


Šį kartą man teko išbandyti keturis naujus produktus: blizgius šešėlius, skaistinantį kremą, lūpų blizgesį bei rinkinį antakiams. Iš karto puoliau bandyti akių šešėlius, kadangi jie man pasirodė įdomiausi dėl savo išvaizdos ir neįprastos pakuotės. Kaip matote, šešėliai yra mažuose indeliuose su teptuku viduje.  Šešėliai labiau primena spindinčią pudrą, kuri lengvai dengiasi bei atrodo natūraliai. Mėlyną atspalvį vargu ar naudosiu , tačiau šampaninis nr 4 tiesiog superinis. Jei norite išgauti itin stiprų atspalvį, siūlau akies voką padengti maskuokliu ar baze bei, potėpis po potepiu, dengti sluoksniais produktą. Produktu , kurį naudoju kone kasdien tapo - skaistinantis kremas. Kremo formulę jungia auksinė, rožinė ir 3D perlamutrinė spalvos, akimirksniu suteikdamos spindesio ir lengvą rožinį atspalvį. Be galo patiko tai, kad konsistencijoje nėra jokių didelių , blizgių dalelių, todėl veidas neatrodo per daug blizgus. Kiekvienai dienai renkuosi bb kremą bei įmaišau truputį šio skaistinamojo kremo. Rezultate gaunu ne tik lengvą odos padengimą, bet ir skaistų bei žvalų odos efektą. 
Lūpų dažą taip pat priskirčiau prie atradimų sąrašo. Konsistencija maloniai kreminė, atspalvis soft rose neutralus bei puikiai tinkantis pavasariui. Pats lūpų dažas yra išsukamo tipo pakuotėje, tiesa pasigedau kvapo. Vienintelis produktas, kuris man nelabai pasiteisino - rinkinys antakiams. Nors šešėliai gerai pigmentuoti ir trijų atspalvių pagalba galime pasidaryti ombre antakius, įpakavimas iš tiesų tragiškas. Rinkinyje rasime ir pincetą su šepetėliais, tačiau man pasiteisino tik kirstas antakių teptukas. Kaip ir minėjau, įpakavimas labai nepatvarus bei nėra labai kokybiškas. Kol atidariau tą stalčiuką su mini įrankiais, kelis kartus vos nesulaužiau dėžutės, tačiau jei užsimerkti ant šio minuso, pats rinkinys tikrai neblogas. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą