Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 3 d., penktadienis

BIODERMA Atoderm Gel douche bei Creme douche


Be galo didelė dalis suaugusiųjų kenčia nuo atopinio dermatito. Puikiai žinome, kad odos niežėjimas, itin didelis odos sausumas bei sudirgimas byloja būtent apie šią ligą. Ką gi rinktis, kad oda dar labiau nesudirgtų? Šiandien žvalgomės į Bioderma siūlomą produkciją. Kas yra atopinis dermatitas?

Atopinis dermatitas (atopinė egzema) – tai lėtinė uždegimą sukelianti odos liga. Jai būdingas intensyvus odos sausumas, niežėjimas ir uždegimo sukelti odos pažeidimai – paraudimas, sudirgimas (egzemos paūmėjimai).

Šia odos liga sirgti gali ir vaikai, ir suaugę. Atopinis dermatitas dažnai siejamas su šeimos ligos istorija, juo dažniau sergama tose šeimose, kuriose yra sergančių bronchine astma, alerginiu rinokonjuktyvitu (liaudiškai dar vadinama šienlige, alergine sloga) ar tuo pačiu atopiniu dermatitu. AD dažnai prasideda ankstyvoje vaikystėje, o vaikui augant jo simptomai palaipsniui gali mažėti arba visai išnykti, tačiau odos sausumas lieka visam gyvenimui. Atoderm linija suteikia originalius sprendimus labai sausai ir atopiškai odai. Dėl dermo-patentuotų formulių, Atoderm biologiškai ir ilgam atkuria apsauginį odos sluoksnį ir užtikrina komfortą kiekvieną dieną.


Švelni bemuilė dušo želė normaliai, sausai ir jautriai odai. Atoderm Gel douche švelniai valo ir išsaugo natūralų odos balansą, skirta kasdieniam naudojimui. Dėl sudėtyje esančių drėkinamųjų ingredientų Atoderm Gel douche suteikia odai minkštumo ir švelnumo. Atoderm Gel douche pašalina tempimo pojūtį ir grąžina odai komfortą. Į šią dušo želę dėjau ganėtinai daug vilčių, tačiau ne viskas rožėmis klota. Be galo nudžiugino didžiulis produkto kiekis net 1 litras! Ot tai prausiuosi dabar! Dušo želė labai gerai putoja bei prausia, tačiau nusivilti teko ne kuo kitu kaip sudėtimi. Iš tiesų, naudodama šį produktą pastebėjau , kad oda kiek pasausėja, o to tikrai neturėtų būti, ypač, kai kalbame apie tokias odos problemas kaip atopinis dermatitas. Viskas paaiškėjo sudėtyje pamačius SLS. :) Tuo momentu iš tiesų teko labai nusivilti. Būtent šis ingredientas sausina odą ir ne tik , kad nepadeda , o dar ir kenkia. Sausos odos priežiūroje jokiais būdais jo neturėtų būti, todėl negaliu rekomenduoti šio produkto ir jam dedu didelį minusą. 

„Atoderm Creme de Douche“ švelniai valo sausą, labai sausą, jautrią odą. Kreminė konsistencija ir subtilus kvapas suteikia malonų jausmą. Puikiai tarpusavyje  derantys maitinamieji komponentai padeda odai atkurti hidrolipidinį sluoksnį. Antibakteriniai „Atoderm Creme de Douche“ ingredientai apsaugo  odą nuo sudirgimų ir uždegimo. Šio produkto sudėtis man taip pat nelabai patinka, tačiau kreminės konsistencijos prausiklis sausina mažiau nei dušo želė. Patiko levandų kvapas, kuris nuteikia raminančiai, tačiau apart gero prausimo, produktas nepasižymi geru maitinimu ar drėkinimu.  Nežinau kodėl, tačiau šį kartą Bioderma nepasistengė sukurti geresnės sudėties produktų, todėl siūlau pasižvalgyti kitų priemonių galinčių iš tiesų padėti išgydyti odą bei palengvinti simptomus. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą