Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 13 d., pirmadienis

ECCO COOL 2.0 sportbačiai


Dideliam mano džiaugsmui, atkeliavo ilgai laukti sportbačiai Ecco Cool 2.0 . Kodėl pasirinkau baltus, o ne rožinius ar juodus? Todėl, kad jie tinka prie visko, lengvai derinami ir puikiai tinkami pavasariui. Kažkada esu turėjusi rožinius sportbačius, tačiau jie taip ir prastovėjo nenešiojami, todėl šį kartą pasirinkau ramesnę spalvą. Kaip ir tikėjausi, sportbačiai labai patogūs, minkšti ir vienareikšmiškai bus dėvimi ne tik laisvadieniu, bet ir kiekvieną dieną. 

Šią vasarą nesitikėkite atsisveikinti su patikimaisiais sportbačiais. Dabar galite juos avėti su visais deriniais, nesvarbu ar tai treningai, ar tobulai dizainerio pasiūtas kostiumas. Sportbačius rinkitės išmintingai ir būkite tikri, kad jie yra daugiau nei tik šviežio oro gūsis jūsų aprangoje. ECCO COOL 2.0 yra sukurti anatomiškai, 100% nepralaidūs vandeniui ir pasižymi GORE-TEX® SURROUND technologija, kuri užtikrina, kad jūsų pėda galės kvėpuoti iš visų pusių. Nuo šiol būkite užtikrinti komfortu ir stiliumi. Išskirtinė sportbačių savybė - neperšlampantis paviršius, kuris leis sportbačius dėvėti ne tik saulėtais orais, bet  ir lietingu oru. 
Labiausiai šiuos sportbačius norėčiau pagirti už jų funkcionalumą. Nors sportbačiai yra neperšlampami, pėda kvėpuoja kuo puikiausiai. Sportbačiai lengvi, itin minkšti, todėl kiekvienas žingsnis patogus bei komfortiškas. Labai rekomenduoju šiuos sportbačius keliaujantiems, daug sportuojantiems ar tiesiog aktyvų gyvenimo būdą propoguojantiems žmonės, kurie ne tik leidžia savaitgalius aktyviai, bet ir kas dienai ieško patogaus varianto. Jei balta spalva jums atrodo ne itin praktiška, siūlau rinktis juodą klasiką, na, o jei ieškote spalvų, rožinė kaip tik jums. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą