Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 31 d., penktadienis

LABU skanėstai - mažiems ir dideliems pilvukams


Kol aš gydausi namuose ir stengiuosi pasveikti iki artėjančio gimtadienio, nieko nebelieka daugiau veikti kaip tik valgyti. Pagal statistiką pastebėjau, kad jūs labai mėgstate tokius įrašus apie įdomesnius maisto produktus ar gaminius, todėl man belieka ieškoti gardžių ir, mano akims įdomų produktų, bei dalintis atradimais su jumis. Kalbant apie sveikuoliškus užkandžius esu jų išragavusi tikrai daug, tačiau dažnai kas yra sveikuoliška nėra itin gardu. Šį kartą ši taisyklė negalioja, kadangi kertu išsišiepusi , net vyrui labai skanu, o tai tikra retenybė priversti suvalgyti kažkokį užkandį pagamintą iš vaisių tyrės. Daug neišsiplečiu, nes viską papasakosiu jau bloge.
LABU – tai Lietuvoje užaugintų vaisių, uogų ir daržovių tyrės džiovinti skanėstai, sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais, pritaikant inovatyviausias ir pažangiausias mokslines žinias, kas leidžia produkte išlaikyti maksimaliai maistinių medžiagų, skaidulų ir vitaminų. Skanėstai gaminami moderniose mokslo laboratorijoje, kas leidžia mums laikytis aukščiausių kokybės standartų ir naudoti inovatyviausias gamybos technologijas.

LABU yra inovatyvus, progresyviai mąstantis, besirūpinantis sveikata prekės ženklas. Jie  tiki, kad svarbu rasti balansą tarp skanaus ir naudingo; natūralaus ir maistingo, subalansuoto; tarp proto ir norų, svajonių. Todėl mūsų prekės ženklas yra sukurtas, skirtas būti kartu ir sveikas, ir labai skanus, tikras valgymo malonumas, kad būtų galima mėgautis ir maitintis, puoselėti sveikatą, spinduliuoti gyvenimo džiaugsmą. Su LABU visada smagu, sveika ir skanu!


LABU siekia, kad sveikesnis gyvenimo būdas būtų visiems prieinamas, kad būtų paprasta patogu ir smagu jo laikytis. 

LABU tikslas – tapti tuo mažu blyksniu, kuris pakreiptų kažkieno gyvenimą geresne, pozityvesne, sveikesne linkme, tai mūsų misija būtų pateisinta.  


Kuo mane patraukė šie užkandžiai? Produktai išsiskiria tuo, kad į juos patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kurioje, priklausomai nuo žaliavos rūšies, yra nuo 30 iki 60 proc. žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (fenolinių medžiagų, vitaminų, ląstelienos, pektino ir kt.). Džiovinimo metu iš vaisių vanduo yra pašalinamas, todėl visos medžiagos yra 4-5 kartų labiau sukoncentruojamos. Vaisiai sukoncentruoja ir cukrų, ir rūgštį, todėl džiovintų vaisių, uogų ir daržovių skonis yra labiau koncentruotas nei įprastai. Taip pat džiovintuose gaminiuose sukoncentruota daugiau vitaminų, maistinių skaidulų, fenolinių ir kitų svarbių mums vertingų medžiagų. Šie faktoriai verčia žavėtis bei didžiuotis lietuvišku gaminiu. Skanėstų įpakavimas labai patogus, yra apsauginė plėvelė, kurią galima lengvai atidaryti bei uždaryti, užkandžiai nėra perdžiūvę, drėgni bei sultingi. Išragavau visus keturis galimus variantus: obuolių ir juodųjų serbentų, slyvų obuolių ir morkų, obuolių ir morkų bei vaisių daržovių ir uogų užkandžius. Kaip išsirinkti skaniausią? :) Nežinau...visi savotiškai kitokie bei gardūs, tačiau man labiausiai patiko obuolių ir juodųjų serbentų, kurį suvalgiau greičiausiai. :)) Kai į mano rankas pateko šie skanėstai supratau, kad mamoms turinčioms vaikų, šį dalykėlį rekomenduočiau labiausiai, nes tai puikus bei sveikas užkandis mažiesiems ypač jei jie spyriojasi suvalgyti kažką sveiko šie tikrai patiks. Žinoma, nekalbu apie studentus,sportuojančius, ofise dirbančius žmogeliukus, kuriems po ranka visuomet reikia turėti kažko sotaus bei sveiko. Šie užkandžiai neprapuls niekur. Jūs net nepastebėsite kaip, juostelė po juostelės, mažėja šio gėrio. :) Tiesa, pamiršau paminėti kiekį bei kainą. Viename pakelyje rasime 60g gardžių juostelių, kaina ~ 1,99 eur. Visas vietas kur galima įsigyti LABU rasite čia: http://www.labulabu.lt/labu-prekybos-vietos/


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą