Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 7 d., antradienis

noreva Riebesnės konsistencijos 24 val. veikiantis drėkinamasis ir maitinamasis kremas „Aquareva" bei Valomasis micelių vanduo


Pagaliau savo odai atradau tikrai kai ką gero, kas ne tik padėjo , bet ir pagerino odos būklę. Mano odai nuolat trūksta drėgmės ir visai nesvarbu kiek vandens begerčiau ar naudočiau drėkinančias kaukes, ši problema nelabai nori trauktis. Vienaip ar kitaip, noreva yra pasiruošęs pagelbėti, todėl dalinuosi savo asmeniniu atradimu ir su jumis. 

Veido odos priežiūra , žinoma, prasideda nuo jos valymo. Aš be galo myliu micelinius vandenukus ir nuolat juos naudoju. Noreva micelinis vanduo skirtas kasdienei drėgmės netekusios odos higienai švelniai pašalins nešvarumus nesudirgintamas odos ir be tempimo jausmo. Visų antra, tai pirmas micelinis vanduo, kuris turi tokį nerealų aromatą. Taip , jis šiek tiek parfumuotas, tačiau prisirišau prie šio kvapo ir kaifuoju kiekvieną kartą, kai naudoju šį micelinį vandenį. Produktas absoliučiai nesausina, gerai drėkina odą bei puoselėja odą. Turimas buteliukas itin mažas ir aš patarčiau iš karto pirkti didesnį įpakavimą, nes man micelinis vanduo susinaudojo labai greitai, na nebent jums reikia mažo buteliuko kelionėms. 100 ml kaina ~ 9,89 eur, 250 ml kaina ~ 13,49 eur. Kaip matote, neapsimoka pirkti mažo buteliuko, todėl taupant pinigus , rekomenduoju rinktis 250 ml. :) 


Giliai drėkinantis kremas su hialuronu sausai, normaliai išsausėjusiai odai. Poveikis išliekantis 24 val. po panaudojimo užtikrins jūsų odos aprūpinimą vandeniu, pamaitins riebiosiomis Omega-3 ir ir Omega-6 rūgštimis bei suteiks ilgalaikį komforto jausmą. Šis kremas pasižymi riebesne konsistencija, tačiau ganėtinai greitai bei lengvai susigeria. Produkto kvapas lydi toks pats, kaip ir micelinio vandens, pakuotė patogi bei kompaktiška. Sudėtyje radau Indinių mangų branduolių sviestą, kuris žinomas kaip odai identiškas ingredientas, drėkiklis, minkštiklis, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Taip pat nustebino ir saulėgrąžų aliejus, kuris yra puikus minkštiklis, gerai kondicionuoja odą, sukuria apsauginį sluoksnį. Produktas man be galo patiko. Dienai jis gali būti kiek per riebus, tačiau aš jį naudoju nakčiai ir ryte atsibundu su tokia minkštute oda, kad tik pasvajoti galima. Jaučiasi, kad nakties metu oda atsigavo, tapo labiau sudrėkinta bei itin gerai pamaitinta. Jei naudosite itin dažnai šį produktą galite pamatyti, kad poros kiek pasikimšo, tačiau labai minimaliai. Esu tikroje euforijoje, nes produktai man tiko , patiko ir tikrai galiu drąsiai rekomenduoti šiuos fainuolius ir jums.:) 40 ml kremo kainuoja ~ 16,75 eur.

Produktų ieškokite vaistinėse bei http://www.noreva.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą