Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis

PRESTIGE naujienos


Mano kosmetinėje jūs tikrai nerasite PRESTIGE prekės ženklo kosmetikos, tačiau šansą pasireikšti privalu duoti visiems. Aplamai, nesuprantu išankstinio nusiteikimo apie vieną ar kitą pigesnės kosmetikos gamintoją, kadangi dažnai nutinka taip, kad tarp pigučių atrandi tikrai kažką gero. Žiūrime ar taip nutiks ir šį kartą.




PRESTIGE NUDE makiažo pagrindas. PRESTIGE COSMETICS makiažo pagrindo sudėtis papildyta ženšenio ekstraktu, alaviju, vitaminu E ir apsauginiu saulės filtru. Dėl šių ingredientų veido oda atrodo lygi, skaisti bei kupina gyvybingumo.  Prestige Nude makiažo pagrindas nėra matinio finišo , o tai jau puiku. Pavargau aš nuo matinių pudrų, norisi veidui suteikti kiek didesnio švytėjimo bei natūralumo. Pudra labai smagiai dengiasi, tačiau mano turimas 03 nude desert toks tamsus bei oranžinis, kad niekam jo nesiūlau. Iš viso yra penki atspalviai ir ,mano nuomone, sand bei natural yra patys einamiausi. Pati pudrytė labai maloniai jaučiasi ant veido, tačiau vaizdo negaliu vertinti objektyviai, kadangi atspalvis tragiškai per tamsus. Nepaisant to, įvertinau natūralų finišą bei gebėjimą drėkinti veido odą. Makiažo pagrindas kažkokiu stebuklingu būdu suteikia veido odai sveikesnę išvaizdą bei sveiką spindesį. 






Prestige kompaktinė bronzinė pudra. Pastebėjau, kad visi Prestige produktai turi vaikiškos pudros kvapą. Jis gali kiek erzinti, todėl turėkite omenyje. Bronzeris susideda iš dviejų atspalvių, kurių pigmentacija wow kokia stipri. Net nežinau ar tai gerai ar blogai, tačiau dažantis nepadauginkite produkto, kadangi išsklaidyti bus ganėtinai nelengva. Labai patiko tvirtas įpakavimas, nors ir plastmasė, tačiau labai tvirta. Jei jums prie širdies tokie produktai, kurie turi be proto stiprią pigmentaciją, šis būtent toks.






PRESTIGE kompaktinė kreminė pudra . Dvejopo naudojimo kompaktinė pudra sukurta tam, jog oda atrodytų lygi ir nepriekaištinga bet kokioje šviesoje. Kreminė kompaktinės pudros tekstūra  suteikia veido odai natūralią ir nepriekaištingą išvaizdą. Drėkinamosios medžiagos palaiko optimalų odos drėgmės balansą. UVA bei UVB filtrai apsaugo odą nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Dvipusės kempinėlės -aplikatorio pagalba pudrą galima tepti dviem būdais: kaip "šlapią" makiažo pagrindą, o kitoje pusėje esančia ypatingai minkšta pagalvėle – kaip kompaktinę pudrą. Jei norite permatomu sluoksniu užtepti pudrą, pagalvėle tolygiai paskirstykite ją ant veido ir kaklo odos. Ypač kruopščiai tepkite ties plaukų linija. Jei siekiate pilnai užbaigto makiažo ir natūralaus matinio efekto, pudrą tepkite sudrėkinta kempinėle, paskirstydami ją ant veido ir kaklo odos. Po naudojimo kempinėlę išplaukite muilu. Nors gamintojo aprašymas itin įspūdingas, itin didelių vilčių į šį produktą nedėčiau. Šį kartą turimas atspalvis ivory 03 pats šviesiausias iš esamų. Nors atspalvis ir šviesiausias jis per daug šiltas, todėl netiks baltaodėms. Įpakvime rasite ir kempinėlę, ir veidrodį. Patį produktą bandžiau naudoti ir sausu būdu ir šlapiu, tačiau tik sausu būdu buvo įmanoma susidraugauti su šiuo produktu, todėl man jis nepasiteisino. Dažnai du viename produktai būna prastesnės kokybės ir ne visada pateisina lūkesčių, todėl šį kartą tai ne tas produktas, kuris būtų išimtimi. Galbūt man vienai nepavyko suprasti šio produkto, todėl pasilieku ir tokią galimybę stipriai jo nepeikiant.



Kalbat apie nagų laką bei lūpų dažus, jie labai gražiai dera kartu. Lūpų dažai spalva 04 geros pigmentacijos, neblogai išsilaiko bei gražiai dengiasi. Nagų lakas turi chameleono savybę saulės šviesoje lietis ir pereiti į kelias spalvas. Išsilaikymas nagų lako ~3 dienos mane tenkina, juolab, kad kainos nėra didelės.


Negaliu pasakyti, kad PRESTIGE prekės ženklas mane sužavėjo. Tai nėra tas gamintojas, kuris savo arsenale turi itin daug gerų produktų, tačiau surasti kažką pigaus ir gero - galima. Renkantis produktus siūlau įdėmiai rinktis atspalvius bei susipažinti su pudriniu kvapu. O kol kas, aš galiu rekomenduoti makiažo pagrindą, kuris vertas dėmesio, tik aišku, kito atspalvio. :) 

Minėtus produktus galite įsigyti visose Eurokos parduotuvėse bei https://www.eurokos.lt/e-parduotuve/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą