Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. balandžio 18 d., antradienis

Du mylimukai - Saflora Hialurono rūgšties ir alijošiaus gelis bei Kremas nuo spuogųGrįžkime prie to , kas natūralu ir naudinga mūsų odai. Hialuronas ir alijošius - du komponentai, kurie gali neapsakomai pagerinti jūsų odos būklę, o jei jie dar yra kartu, efekto ilgai laukti neteks. Šiandien kalbėsime apie mano pamiltus du produktus, iš kurių vienas gelbėja mane nuo spuogų, o kitas palaiko odos drėgmę, stangrumą bei gražią jos išvaizdą, be to, kainuoja iki 6 eurų. 


Renkantis kremus ar serumus, visuomet pasižiūriu, kad jų sudėtyje būtų pakankamai hialurono. Kodėl aš taip vertinu šį ingredientą? Hialurono rūgštis pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo prosesus, gerina mikrocirkuliaciją, mažina odos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dauginimąsi ir žaizdelių gijimą. Hialurono rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl suteikia odai putlumo ir apimties, lygina raukšles, odą minkština ir švelnina – grąžina odai jaunystę. Hialuronas taip pat išsaugo ląstelių struktūrą bei apsaugo nuo išorinių pažeidimų ir bakterinių infekcijų. Kadangi hialuronas sugeria ypač daug vandens, jis yra svarbus audinio hidratacijai, ląstelinėms funkcijoms. Turimas Saflora produktas yra gelinės konsistencijos, labai gerai susigeria bei drėkina odą. Nepaisant to, sudėtyje rasime ir alijošiaus, kuris patenka į giliuosius odos sluoksnius, stimuliuoja apykaitos procesus ir padeda odos ląstelėms atsinaujinti. Šios savybės naudojamos gydant odos bėrimus, saugant odą nuo ultravioletinių spindulių, drėkinant ir maitinant odą. Šių dviejų sudedamųjų dalių duetas puikiai veikia kartu, tarytum sustiprindamos viena kitos savybes. Produktas labai skalsus, jo reikia itin nedaug, kvapas gaivus, primena alijošių. Vasarą rekomenduoju  laikyti buteliuką šaldytuve bei lepinti save po karštų saulės vonių būtent atšaldytoje formoje. Turbūt ne ką mažiau svarbus dalykas - kaina. Šį kartą esu be galo sužavėta itin patrauklia kaina , kuri  yra prieinama visoms ~ 5,90 eur. Labai rekomenduoju šį produktą, ypač jei ir jūs mėgstate alijošiaus bei hialurono teikiamus  pliusus. :)

Kalbant apie spuogelius, čia padės minėtas Saflora kremas nuo spuogų. Tiesa, labai svarbu paminėti, kad tai labiau prevencinė priemonė spuogeliams išvengti nei gydyti jau esamus spuogelius. Tikrai nemanau, kad produktas pagelbės aknės kamuojamai odai (nebent dezinfekuos, ramins uždegimus bei pagelbės išlaikyti matiškumą), tačiau man jis patinka dėl labai geros sudėties. Kremu dažniausiai tepuosi tik tas vietas, kuriose mėgsta pasirodyti spuogeliai (kaktos zona). Kalbant apie konsistenciją ji ganėtinai skysta, greitai susigerianti, kvapas žolinis. Jei jūs turite nepavydėtiną odą, kuriai reikia gerai veikiančio antibakteriško kremo, šis labai geras ir nebrangus variantas, kurio kaina siekia ~ 5,50 eur. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą