Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. balandžio 7 d., penktadienis

Mix Box Dėžutė "Subalansuota mityba"


Labai džiaugiuosi, kad mano blogas po truputį tampa erdve, kurioje diskutuoju ne tik apie kosmetiką, bet ir apie kasdienius dalyku su kuriais susiduriu. Be galo džiugu savęs nevaržyti bei dalintis viskuo , kas mane supa. Kažkada jau jums esu pasakojusi apie veganišką maisto dėžutę, tačiau šį kartą nutariau išbandyti ir aptarti dėžutę su sveikais užkandžiais, kuriuos reikėtų įterpti dienos eigoje. Įspūdžiai bei dėžutės turinys laukia jūsų. 
Mix Box – tai dėžutė, pilna sveikų, įdomių ir skanių užkandžių, kurioje pridėsime subalansuotos mitybos planą visai savaitei, visiškai nemokamai!


Mes dirbame ties tuo, kad mūsų mitybos planai būtų kuo įvairesni, sveikesni ir skanesni, o dėžutėje esantys užkandžiai paverčia jį dar geresniu.

Mitybos planas yra tik rekomendacinio pobūdžio, jei jums netinka kažkurie produktai ar patiekalai, manote, kad suvartojamas kalorijų kiekis yra per mažas per didelis, o gal turite kitų klausimų, į visus juos gausite atsakymus el. paštu: mityba@mixbox.lt.

Dėžutės vertė - 50 eurų!

Mūsų mitybos planai:
-kiekvieną dieną vis nauji patiekalai;
-jokių įmantrių ir sunkiai paruošiamų patiekalų;
-užtikrina įvairią ir subalansuotą mitybą;
-gausite, visai savaitei reikalingų produktų sąrašą su kiekiais, kad galėtumėte apsipirkti patogiai ir taupiai.

Kiekvienoje dėžutėje jūs rasite:
- 6 MixBox unikalius sveikų užkandžių mišinius;
- 6 atsitiktinai parinktus, sveikus užkandžius iš mūsų plataus pasirinkimo;
- subalansuotos mitybos planą su receptais, kurio vertė 30 eurų. 

Mūsų dėžutėje esantys užkandžiai yra visiškai natūralūs, daugelis yra ekologiški, be pridėtinių cukrų arba jo taip mažai, kad tinkami ir sveikai besimaitinantiems, todėl laikantis mūsų mitybos plano, jūs galėsite ne tik puikiai jaustis, tačiau ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Mūsų užkandžiai yra atitinkamai pažymėti, kad matytumėte, kuriuos kada labiausiai tinka valgyti. Saulute pažymėti užkandžiai tinka pirmoje dienos pusėje, mėnuliu – antroje.

Ši unikali sveikų užkandžių dėžutė, padės jums lengvai sveikai maitintis ir mesti svorį, valgant 5-6 kartus per dieną įvairų, skanų ir pilnavertį maistą. Dėžutės užkandžiai bus jums maloni staigmena, kurią parinksime pagal jūsų skonį.

Mitybos planas sudarytas taip, kad jūs jį gavę, iškarto turėsite visų reikiamų produktų kiekį savaitei. Jei kuris patiekalas, esantis mitybos plane jums nepatiks, jūs visada galite rašyti el.paštu mityba@mixbox.lt ir gauti patarimus kuo jį pakeisti.

Mūsų pagrindinis tikslas - palengvinti jums svorio metimą, subalansuoti mitybą, kad būtumėte energingesni ir laimingesni, turėdami tokį kūną, kurio trokštate be jokių didelių pastangų.Dėžutė atkeliavo rudoje, ganėtinai didelėje dėžėje. Atidariusi dėžutę iš karto pamačiau gausybę užkandžių tarp kurių šeši užkandžiai tinkami valgyti pirmoje dienos pusėje bei antroje :

Pirmoje
Koala 45gr Lazdyno riešutai, makadamijos riešutai, Goji uogos. 
Miško jėga 40 gr Džiovinti obuoliai, razinos, džiovintos mėlynės, džiovinti juodieji serbentai. 
Konfeti 45 gr saulėgrąžos be kevalo, lukštentos žalios pistacijos, Goji uogos. 
Maxsport proteino batonėlis su maistinėmis kanapėmis.
Bounce energetinis batonėlis su obuoliais ir cinamonu.
MR FILBERTS – Skrudintos sėklos su medumi.

Antroje
Pistacija 40 gr kepintos pistacijos, druska.
Baltymų galia 45 gr kepinti žemės riešutai, lukštentos žalios pistacijos, anakardžio riešutai.
Ant vienos dėžutės nėra jokios informacijos apie riešutus.
Ape Snacks silpnai sūdyti su pipirais kokosų traškučiai
Yushoi ryžių traškučiai.
Linų sėmenų košė su išrūgomis.Kaip matote, turinys labai platus, rasime labai daug riešutų, brangiąsias Goji uogas dėl kurių yra pamišęs tiesiog visas pasaulis, batonėlių ir net traškučių. Visi šie užkandžiai skirti tam , kad jūs paįvairintumėte savo mitybą bei įtrauktumėte į savo racioną sveikus užkandžius. Noriu pastebėti, kad apart riešutų visi užkandžiai atrodo labai nematyti, bei itin sveikuoliški. Būtent šis faktas suteikia dar didesnę euforiją bandant kažką naujo. Apart užkandžių, dėžutėje radau ir mitybos planą savaitei. Tiesą pasakius, negaliu pasigirti, kad jo laikiausi, tačiau išnagrinėjau ir kai ką pritaikiau ir sau. Mitybos planas gali pasitarnauti jei norite sureguliuoti savo mitybą, sulieknėti ar tiesiog maitintis sveikiau. Turbūt labiausiai noriu pagirti šios dėžutės kūrėjus už tai, kad su jais galima bendrauti, klausti bei diskutuoti. Jei turite alergiją kokiam nors maisto produktui ar kažkokių pageidavimų, apie tai drąsiai rašykite ir jums bus patarta bei atrinkta tinkamiausia programa. Man, kaip nėštukei, ši dėžutė idealus sprendimas, kadangi visi užkandžiai sveiki, randu daug skirtingų riešutų, uogų bei sėklų, žodžiu, tikra bomba mano organizmui. Reali dėžutės kaina siekia apie 50 eurų, tačiau sumokame mes 21,99 eur.  Ar esu patenkinta turiniu? Tikrai taip. Gal būtų kiek smagiau jei dėžutėje rasčiau ir gėrimą ar kokteilį, kadangi riešutų tikrai per akis, todėl įskaitant tai, kad dėžutės turinys parenkamas atsitiktinai, visuomet informuokite apie produktus, kurių nenorėtumėte gauti arba alergenus, kurie gali sukelti jums nepatogumų, tuomet dėžutės turinys jus niekada nenuvils ir suteiks tik teigiamas emocijas.:) Reziumuojant, dėžute esu patenkinta , iš tiesų nesitikėjau , kad dėžutė bus tokia puiki. :) Didžiausios rekomendacijos. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą