Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienis

Trys naujutėliai tušai: MAYBELLINE Colossal Big Shot, The Falsies Push Up Angel bei L’OREAL PARIS False Lash Superstar XFiberPastaruoju metu atrodo, kad testuoju vien tik tušus.. Savo eilės dar laukia kokie penki... Ar pasiteisins vienas ar kitas tušas, labai priklauso ir nuo jūsų pačių blakstienų. Sutikite, jei turite iš prigimties ilgas ir riestas blakstienas, retai kuris tušas galės jas sugadinti. Tačiau visai kita kalba jei jums , kaip ir man, nepasisekė, ir jūsų blakstienos yra trumpos bei tiesios. Va tada tai iš tiesų reikia sukti galvelę ieškant to vienintelio ir nepakartojamo, kuris padarytų stebuklus. Šiandien jums pasakoju apie net tris labai skirtingus ir daug žadančius blakstienų tušus. Kuris geriausias? Atsakymą rasite bloge. Turbūt nebūsiu išskirtine jei pasakysiu , kad labiausiai laukiau L’OREAL PARIS False Lash Superstar XFiber blakstienų tušo. Iš jo tikėjausi laaaabbbaaaiii daug, kadangi jis buvo labiausiai  išreklamuotas. Žinot, visiškai nenusivyliau, atvirkščiai, tušas man be galo patiko. Tušas susideda iš dviejų skirtingų aplikatorių: 1 Apimties suteikiantis ryškus juodas pagrindas ypač sodrios juodos spalvos pagrindas blakstienoms akimirksniu suteikia tankumo ir ekstremaliai didelės apimties, 2 Ilginamasis juodas viršutinis sluoksnis tirštas viršutinis sluoksnis ekstremaliai pailgina ir pakelia kiekvieną blakstieną. Jo sudėtyje yra didžiausia plaušelių koncentracija iš visų L’Oréal Paris blakstienų tušų. Pirmasis aplikatorius smėlio laikrodžio formos, antrasis riestas. Abu aplikatoriai patogūs, gražiai dengia produktą ir nėra per dideli. Šis tušas gražiai riečia, ilgina bei tankina, nebyra, puikiai išlieka. Jei turite ilgas bei riestas blakstienas, šis tušas jas pavers tobulomis. Labai rekomenduoju. Kaina ~ 15 eur.
Auksu tviskantis MAYBELLINE Colossal Big Shot blakstienų tušas išsiskiria jau kiek didesniu apliaktoriumi bei skirtingų dydžių šereliais. Būtent tokia tušo forma suteikia blakstienoms tankumo. Negali pasakyti , kad jis riečia ar ilgina, nes tušo paskirtis tikrai ne tokia, tačiau tankumo suteiks 100 procentų. Išsilaikymas taip pat geras, spalva intensyvi, nebyra bei netrupa. Jei ieškote tik tankinančio tušo, šis labai geras variantas. Kaina ~ 10 eur. 
MAYBELLINE NEW YORK The Falsies Push Up Angel blakstienų tušas iš visų minėtų yra ploniausias bei liekniausias. :)) Labai mėgstu tokius tušus, kurie turi itin ploną aplikatorių, kadangi su juo labai lengva padengti ne tik viršutines , bet ir apatines blakstienas. Šepetėlis silikoninis, lenktas, tarpai tarp šerelių didesni, kas leidžia gražiau atskirti blakstienas. Tušas labai gražiai pakelia blakstienas nuo šaknų, su juo lengva priartėti net prie smulkiausių blakstienų. Kažkokio ypatingo efekto nelabai pastebėjau, nors tušas gražiai išlenkia blakstienas ypač ties išoriniais akies kampučiais. Kaina ~ 12 eur. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą