Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. balandžio 3 d., pirmadienis

Venus Valomasis micelinis vanduo, Maitinamasis kūno kremas bei Veido kremas su vitaminu EApie Venus kompaniją man teko girdėti itin mažai, tačiau po šios apžvalgos bei   ilgo produktų testavimo aš labiau atkreipsiu dėmesį į šį gamintoją. Esmė tame, kad nors produktų įpakavimai neatrodo labai įspūdingai bei nelabai traukia savo išvaizda, jie iš tiesų gali pasigirti puikiais produktais savo viduje. Todėl auksinė taisyklė galiojanti ir šį kartą - nespręsk apie knygos viršelį pagal jo išvaizdą.1898 m. Dr. Bertelli Milane sukuria pirmąją „Venus“ kremo formulę. Nuo tada graikų grožio deivės vardu pavadintas kremas „Venus“ puoselėja natūralios augalinės kosmetikos tradicijas bei patirtį. Netrukus „Venus“ kremu susižavi Italijos didikės ir buržuazijos moterys. Trečiajame dešimtmetyje garsusis „Venus“ kremas tampa geriausiai parduodamu kremu Italijoje. 


Bendrovės sėkmė skatina neužmiršti nuolatinio tyrimų proceso. Svarbiausia ir esminė produktų mokslinių tyrimų bei tobulinimo dalis atliekama biologinių tyrimų centre „La Carignana“. Čia tyrimus nuolat atlieka apie 40 mokslininkų ir technologų (botanikų, biologų, agronomų, fizikų, chemikų ir farmacininkų). Turine, Italijoje, įsikūrusiame centre „La Carignana“ taip pat yra bendrovės biurai, biologinių tyrimų laboratorija ir žemės ūkio eksperimentinis centras. Daugiau kaip 150 akrų žemės sklype, nenaudojant pesticidų ir insekticidų, auginami augalai, gėlės ir išgaunamas medus – gaminių sudedamosios dalys.


Einamiausias produktas mano veido odos priežiūroje - micelinis vanduo. Jis ganėtinai greitai pasibaigia , todėl išbandyti vis kitokį micelinį vandenį ne tik įdomu, bet ir pravartu. Šį kartą Venus micelinis vandenukas puikiai susidorojo su makiažu , nedirgina odos,  tinkamas valyti akis, veidą bei lūpas. Micelinis vanduo beveik neturi kvapo, yra labai švelnaus aromato. Pakuotė - ideali. Labai patogu dozuoti bei laikyti ant kosmetinio stalelio. Nors gamintojas ir rašo , kad micelinio vandens nereikia nuplauti, šį žingsnį padaryti būtina, kadangi tik tuomet nuo jūsų veido pasišalins visi nešvarumai, kitu atveju pradės kimštis poros. Produkto talpa 200 ml, o kaina su nuolaida tikrai žavi - 4 eur (buvusi kaina 8 eur ). Įsigyti su nuolaida labai labai rekomenduoju - ir sutaupysite, ir nepermokėsite. Dar vienas produktas, kurį džiaugiuosi atradusi - Venus nuo senėjimo saugantis drėkinantis kremas su vitaminu E. Šis kremas dailina veido kontūrą, saugo nuo laisvųjų radikalų, atkuria bei regeneruoja odą. Labiausiai pastebėjau drėkinantį kremo poveikį. Kremas nėra riebus, ganėtinai lengvas bei gerai susigeriantis. Jei po vonios procedūrų nusišveičiu odą, dažniausiai griebiu šį kremą, kuris suteikia mano odai lygumo bei švelnumo. Vienintelis dalykas - pakuotė, kuri nors ir itin kokybiška, sunki bei patvari, nėra ideali dėl nuolatinio pirštų kaišiojimo. Nepamirškite naudotis mentele ar krapštukais. :) Maitinamasis kūno kremas taip pat neblogas, o svarbiausia, kad gerai maitina. Daugiau iš kūno kremo nelabai ko ir pareikalausi, na nebent dar drėkinimo. :) Produkto turime daug - 250 ml, konsistencija ganėtinai lengva kaip maitinančiam kremui bei gerai susigerianti. Negalėčiau pasakyti, kad priemonė labai gerai stangrina odą, todėl nesirinkite šio produkto vien tik dėl šio aspekto, kadangi labiausiai jis pasižymi maitinančiu poveikiu. Šiuo metu šį kremą taip pat galima įsigyti su akcija kainuoja ~ 5,60 eur vietoj 7 eur.


Venus produkciją rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą