Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 16 d., antradienis

Dove kvapniosios naujienos


Labai dažnai, kai pasiilgstu skanių kvapų, žvalgausi į Dove. Ir ne veltui, šios kompanijos siuntiniais džiūgauju kone labiausiai, kadangi visi produktai būna tikrai reikalingi ir sunaudojami iki galo. Mano vyras taipogi labai mėgsta Dove ir nesvarbu , kad kvapai nėra vyriški, jie tinkami naudoti visai šeimai. Kaip matote turiu net keturis produktus, apie kuriuos trumpai drūtai pasipasakosiu ir jums.
Pirmiausia testavimą pradėjau nuo Dove DermaSpa summer revived savaiminio įdegio kūno losjono. Mano turimas atspalvis skirtas vidutinio tamsumo odai , kuris suteikia ganėtinai tamsų įdegį. Realiai mano kūno odos spalva šiuo metu yra tikrai šviesi, tačiau man jis tiko kuo puikiausiai, kadangi galiu pati reguliuoti įdegio intensyvumą naudodama produktą dažniau ar rečiau. Be galo patinka lengva bei greitai įsigerianti konsistencija, tiesa nuo taip nemėgiamo savaiminio įdegio kvapo čia nepabėgsime - jis juntamas gana aiškiai. Pagirsiu ir už tai, kad produktas nesausina odos, ją drėkina. Nepastebėjau ir jokių dryžių ar plėmų, tai reiškia, kad produktas pasiskirsto gražiai ir yra lengvai naudojamas. Šiuo produktu tepiausi net veidą ir rezultatas, kurį stebėjau mane tenkino. Nėra geltonos odos efekto, tik švelnus bei lengvas įdegis. Aplamai nematau tikslo permokėti už savaiminio įdegio priemones, nes šis Dove variantas tikrai taupus bei vertas dėmesio.

Toliau išbandžiau kvapniąją dušo želę su kriaušėmis bei alavijais. Kvapas saldžiai kriaušinis, prausia švelniai bei nesausina odos. Aplamai visos Dove dušo želės man atrodo ganėtinai vienodos, skiriasi tik kvapai, kurių pasirinkimas didžiulis bei platus. Kadangi man labiau patinka saldūs kvapai, renkuosi būtent juos, o kas labiau prie širdies jums, rinktis yra iš ko. Po dušo želės toliau keliauja, žinoma, kūno losjonas, kuris šį kartą kvepia lotosų žiedais. Kvapas labai švelnus bei neįkyrus, losjonas gerai drėkina bei palieka ant odos lengva aromatą. Aromatas iš tiesų vykęs, taip ir įsivaizduoju save lotosų apsuptyje kažkur šiltuose kraštuose. :)) Įdomiausiu produktu man pasirodė dušo putos su pistacijomis bei magnolijos ekstraktu. Niekada neesu naudojusi putų kūno odos prausimui. Veidui teko bandyti ne viena variantą būtent putų konsistencijos, tačiau kūno priežiūrai tikra naujiena. Galiu pasakyti, kad lyginant su dušo žele, putos prausia švelniau bei labiau drėkina. Realiai, tai švelnesnis produktas, kuris tinkamas ir sausesnei odai. Super patogus dozatorius, nereikia kilnoti buteliuko, užtenka tiesiog spustelti pompą. Kvapas įdomus, pistacijų gerbėjos tikrai įvertins. :) 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą