Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis

Ecodenta meliono skonio dantų pasta


Dievulėliau, nemeluosiu, dar niekada dantų pasta man neatrodė taip patraukliai kaip naujoji ecodenta emalį stiprinanti gaivaus meliono skonio dantų pasta su mineralinėmis kalcio druskomis ir fluoru. Atrodo kas čia tokio, tačiau gamintojai pateikė šią pastą itin skaniai bei patraukliai, todėl su dideliu džiaugsmu dalinuosi apžvalga. 


Gaivaus meliono skonio emalį stiprinanti dantų pasta – tai dvigubas kalcio šaltinis jūsų dantims! Jos veikimas užtikrinamas natūralios kilmės mineralinių kalcio druskų sąveika, kurios padeda remineralizuoti dantų emalį. Tyrimais patvirtinta, kad kalcio glicerofosfatas, kurį sudaro kalcis ir fosforas, padeda apsaugoti dantis nuo kasdienio rūgščių ir apnašų poveikio. Kalident, kurio struktūra artima danties struktūrai, tiesiogiai papildo emalį mineralais, taip pašalindamas mikroįtrūkius. Ši mineralų formulė kartu su fluoru padės jums susigrąžinti sveiką dantų būklę. Vaikams iki  6 metų naudoti žirnio dydžio kiekį, stebėti, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju.  Sudėtyje yra 0,32% natrio fluorido (1454 ppm F-). Patikrinta odontologų.


Apie dantų pastas daug neprikalbėsi. Jos arba traukia akį, gerai varo dantis bei stiprina juos arba ne. Neprisimenu nei vienos dantų pastos iš ecodenta, kuri mane būtų nuvylusi. Ar pamenate garsiąją juodą dantų pastą, cinamono aromato dantų pastą ir tt? Jos visos labai skirtingos, tačiau turi savo išskirtinį bruožą, kurį visuomet atsiminsite. Naujosios dantų pastos bruožas - ryškus dizainas bei meliono kvapas. Vasarai ši naujovė pats tas, kai norisi sultingų vaisių bei lengvumo. Pati dantų pasta, kaip ir kitos, gerai valo, skaniai kvepia bei puikiai atrodo. Apie emalio stiprinimą tikrai nekalbėsiu, nes to patikrinti aš tikrai negaliu, tačiau pats produkto vartojimas man labai patiko. Tad jei dar nebandėte šios naujienos, tikrai išmėginkite. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą