Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 22 d., pirmadienis

GARNIER Moisture + Aqua Bomb, Moisture + Comfort, Moisture + Freshness veido kaukėsLabutis! Tikiuosi, kad laikotės gerai, spėjote pasilepinti savaitgalio saule bei pailsėti. Šiandien nutariau jums papasakoti apie Garnier naująsias veido kaukes apie kurias dabar kalba turbūt visas internetas. Vieni jas giria, kiti peikia, tačiau abejingų joms nelieka. Tai kaip yra iš tikrųjų? Ar vertos jos liaupsų bei pagyrų? Atskleisiu tik tiek, kad viena kaukė deja nepraėjo mano "face control". 

Drėgmės troškulį malšinanti technologija su veikliosiomis medžiagomis iš gamtos – hialurono rūgštimi ir drėkinamuoju serumu aprūpina odą vandeniu 24 valandoms. Kaukė stiprina odos natūralų barjerą, saugantį nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir padedantį išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. 100 % natūralios celiuliozės pluošto servetėlės veikia kaip drėkinamasis kompresas. Siekiant pasiūlyti moterims tobulą veido priežiūros formulę, MOISTURE+ servetėlės-kaukės pripildytos natūralių veikliųjų medžiagų, tinkamų visų tipų odai.Visų pirma, turime suvokti, kad visos šios kaukės nėra natūralios sudėties, jos suteikia momentinį poveikį bei negydo odos problemų. Jei jus tenkina momentinis poveikis čia ir dabar, tuomet judam toliau. :) Visos kaukės gausiai prisotintos serumo, yra skalsios bei drėgnos.


Rožinė kaukė skirta drėkinti bei raminti odą. Vasaros sezonui rekomenduoju būtent tokio tipo kaukes, kadangi oda neretai būna sudirginta bei praradusi drėgmę po saulės vonių.


Žalioji kaukė skirta drėkinti bei valyti odą. Džiugina , kad sudėtyje rasime žaliosios arbatos, kuri tonizuoja ir veikia antibakteriškai.


Mėlynoji kaukė skirta drėkinti bei suteikti apimties veido odai. Prie šios kaukės iš tiesų stabtelėjau kiek ilgiau, kadangi sudėtyje radau alkoholio, kurio tikrai neturėtų būti. Vienareikšmiškai ši kaukė sausina veido odą ir nesuteikia jokio drėkinimo. Tai vienintelė kaukė, kuri man nepatiko ir kurią absoliučiai nerekomenduoju pirkti. Ši kaukė netiks jokios odos savininkėms, todėl net nesižvalgykite. 

Viską reziumuojant, galiu išskirti žaliąją bei rožinę veido kaukes, kurios iš tiesų drėkina, suteikia momentinį poveikį. Po žaliosios veido kaukės apmažėjo poros bei oda tapo švaresnė. Rožinė kaukė gerai maitina bei padeda nuraminti odą. Deja, negaliu rekomenduoti mėlynosios veido kaukės, todėl siūlau rinktis iš ankstesnių minėtų. Be akcijos šių kaina siekia 2,19 , tačiau su akcija Eurokose galite įsigyti už 1,42 eurus. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą