Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 28 d., sekmadienis

Medvilninė liemenėlė maitinimui bei Miego liemenėlė iš 9mėnesiai.ltTurbūt nei viena nėščioji ateityje neapsieis be maitinimo ir miego liemenėlės. Liemenėlės maitinančiai turi užtikrinti greitą ir patogų priėjimą prie krūties, todėl būtina atkreipti dėmesį ar liemenės kaušeliai lengvai atsisega bei yra patogūs užsegti. Savo liemenėles rinkausi gan ilgau, tačiau pagaliau išsirinkau, nusipirkau ir džiaugiuosi naujais pirkiniais. Pradėkime nuo to, kad nėštumo metu bei po jo geriau atsisakyti bet kokių liemenėlių su pakietinimais, lankeliais ir visais pakėlėjais. Jūsų krūtinė ir taip padidės, atrodys labiau pilna, todėl pamirškite visus tuos nepatogius dalykus ir rinkitės komfortą sau. Žinoma, atsisakyti sintetinių medžiagų ir pasakykite labas medvilnei. :) Realiai, dauguma liemenėlių nėščiosioms labai panašios į sportines liemenėles. Taip , jos neatrodo fancy ir nėra išvaizdžios, tačiau šiam laikotarpiui idealesnio pasirinkimo tiesiog nėra. Aš apsipirkau 9mėnesiai.lt parduotuvėje, įsigijau vieną maitinimo kitą miego/maitinimo liemenėlę.


Juoda besiūlė liemenėlė maitinančioms su medvilne yra vieno dydžio, todėl itin lengvai prisitaiko prie besikeičiančios krūtinės formos. Galite ją nešioti dar nėštumo metu, o žindant ji lengvai prisitaikys prie pasikeitusios (padidėjusios) krūtinės formos. Liemenėlė yra besiūlė, todėl dailiai atrodo ir su aptemptomis palaidinėmis, nespaudžia bei nesukelia jokio diskomfoto, be to tinkama ir miegui. Liemenėlė užsegama 2 kabliukais, galimos 4 pozicijos. Medžiaga labai švelni ir maloni. Sudėtis: 75 % medvilnė, 20 % poliamidas, 5% elastanas.
Jei juodos liemenėlės medžiagytė buvo labai švelni bei elastinga, baltosios liemenėlės medžiaga jau kiek tvirtesnė bei mažiau elastinga. Liemenėlė neturi jokių petnešėlių ilgio reguliatorių tam,kad nenuspaustų miego metu. Abu kaušeliai turi atidarymo funkciją, leidžiančią patogiai maitinti. Plati elastinė prigludusi juosta bei nugaroje sujungtos petnešėlės suteikia šiam modeliui sportiškumo. Sudėtis: 95% medvilnė Supima®, 5% Elastanas. Ši liemenėlė pasakyčiau, kad labiau prilaiko krūtinę iš apačios dėka storos juostos. Turbūt komfotiškiau jaučiuosi dėvėdama juodą liemenėlę, tačiau abi liemenėlės vertos dėmesio ir lauks savo naudojimo laiko. :) 

Liemenėles galite įsigyti čia: Komentarų nėra:

Rašyti komentarą