Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 29 d., pirmadienis

Renkamės čiužinuką naujagimiui | MaiZa čiužinukas kūdikiui "Lėliukas"


Labas visoms! Turbūt jau supratote, kad visas mano laisvas laikas šiuo metu sukasi aplink gyventoją pilve. Naujagimio atėjimui pasiruošti tikrai yra kas, todėl į viską stengiuosi žiūrėti atsakingai bei neatsainiai. Čiužinukų tema internete yra gvildenama labai dažnai ir tikrai nėra vieno tinkamo pasirinkimo, kadangi visų mūsų nuomonės skirtingos šiuo atžvilgiu, todėl pasidalinsiu tiesiog savo požiūriu į šį labai svarbų daiktą bei parodysiu kokį čiužinį išsirinkom savo stebuklui.

Skaitinėdama forumus pastebėjau, kad labai daug mamų perka padėvėtus čiužinukus ir gal būt tai nebūtų jokia katastrofa jei ne tas faktas, kad mes nežinome kaip buvo prižiūrimas čiužinukas, ar jis nebuvo netyčia sušlapintas ar laikomas netinkamoje temperatūroje, kuri galėjo prasidėti pelėsio ar kitų mikroorganizmų dauginimasis. Pavojingiausi šiuo atžvilgiu čiužinukai su grikiais. Jei nebuvo laikomasi tam tikrų sąlygų, didelė tikimybė, kad nusipirksite čiužinuką jau su gyventojais. :) Be to, nepamirškite, kad vaikas taip pat prakaituoja, neduok Dieve turėjo kokių nors odos ligų, todėl siūlau neeksperimentuoti vaiko sveikata ir nusipirkti naują, saugų čiužinuką. 
Renkantis čiužinuką , iš karto atmečiau grikių čiužinukų variantus. Nors šie čiužinai ganėtinai populiarūs bei yra giriami mamyčių, man jie nėra priimtini, kadangi manau, kad yra daug komfortiškesni variantai ir ne ką prastesni. Būtent dėl to, išsirinkau dvipusį čiužinuką, kurio viena pusė kietesnė, kita kiek minkštesnė. Naujagimiui, žinoma, rekomenduojama iš pradžių miegoti ant kietesnės pusės, vėliau čiužinuką galima apversti bei miegoti jau ant minkštesnės pusės. 
Čiužinys "Lėliukas" yra komfortiškas nes, viršutinis viskoelastino sluoksnis sugeria kūno spaudimą – nespaudžia kūno iš apačios ir leidžia laisvai cirkuliuoti kraujotakai, atpalaiduoja viso kūno raumenukus, mažina prakaitavimą. Čiužinuko pagrindas tvirtas, elastingas ir stabilus. Dėka viskoelastino ir tvirto pagrindo "Lėliukas" sukuria ortopedinį palaikymą visam stuburiukui, dėl to jis išlieka taisyklingoje padėtyje. Putų poliuretanas yra antistatinė, antibakterinė medžiaga, kuri neleidžia veistis dulkių erkutėms be to yra antialerginis. Visos žaliavos atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą. Trikotažinis užvilkimas su medvilne turi užtrauktuką aplink visą čiužinio perimetrą – palengvina skalbimą. Gamintojas siūlo du čiužinukų aukščius : 7 bei 10 cm. Mano pasirinkimas 7 cm čiužinukas. Be to, visai pamiršau paminėti svarbiausio dalyko - čiužinukas yra pagaminti Lietuvoje ir yra rankų darbo. Iš manęs keliauji didžiausi komplimentai gamintojui, kadangi čiužinukas superinis, be galo malonus lietimui bei yra pritaikytas būtent naujagimiui. Kiek kainuoja šis džiaugsmas? 57 eurus. :) Labai tikiuosi, kad mūsų mažyliui sapnuosis patys saldžiausi sapnai.. P.S ir pati mielai miegočiau ant tokio miego debesies. :)))Čiužinuką rasite čia : https://www.maiza.lt/lt/

2 komentarai:

  1. Net nežinojau, kad tokie čiužiniai naujagimiams yra... Saviškį tiesiog guldome ant Dormeo čiužinuko, tačiau sužinoję, kad egzistuoja ir tokie, būtinai dabar nusipirksime. Ačiū už vertingą informaciją!

    AtsakytiPanaikinti