Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 21 d., sekmadienis

Strijos Nėštumo metu. Kaip jų išvengti?


Turbūt baisiausas dalykas, kuris gali atsirasti ant mūsų kūno nėštumo metu - strijos. Nėra nei vienos nėštukės, kuri pamačiusi strijas džiūgautų iš laimės bei didžiuotųsi šiais dariniais. Dalinuosi savo patirtimi bei keliais dalykėliais, kurie pilnai tikiu, kad padeda man išvengti šių negeriečių. 
 
Pirmiausia, skaitydama įvairią literatūrą supratau, kad strijos labai slidus reikalas. Vienos nėštukės tepasi savo pilvukus kuo tik įmanoma, bet joms vis vien atsiranda strijos, kitos nieko nedaro bei džiaugiasi gražia oda. Viską lemia iš tiesų mūsų pačių oda bei jos elsatingumas. Mes galime tik šiek tiek įtakoti bei sumažinti strijų kiekį. Jei jūsų oda iš prigimties yra riebesnė, ji nesausėja bei jai nereikia papildomo drėkinimo, didelė tikimybė, kad strijų neturėsite. Jei oda linkusi šerpetoti, sausėti , niežėti ir visaip kitaip rodyti savo sausumo požymius, jums teks labai smarkiai pasistengti, kad tempiantis odai oda nesutrūkinėtų. Mano kūno oda yra normali, niekada nesiskundžiau perdėtu sausumu, tačiau ir nepasakyčiau , kad yra labai jau riebi. 


Nėštumo pradžioje tepiausi paprastu migdolų aliejumi, o jam pasibaigus nutariau, kad reikia įsigyti kelių aliejų mišinį. Aliejų mišiniai yra geri tuo, kad veikia odą tikrai stipriau nei vienas aliejus. Livinn parduotuvėje nusipirkau Mamacare ekologišką kūno aliejų bei prigriebiau sviestą nuo strijų essential care. Iš karto pasakysiu, kad man nelabai patiko naudoti sviestą, nes esu labiau mėgėja skystų produktų, tačiau teptis krūtinę pasiteisino puikiai. Be to, pats buteliukas labai mažas, todėl tikrai patogu įsimesti į rankinę ir visuomet turėti su savimi. Renkantis tokias priemones visuomet atkreipkite į sudėtį. Nenaudokite chemijos bei niekam tikusių produktų, kurie negali pasigirti gera sudėtimi. Minėtasis sviestas susideda iš kokosų, alyvuogių, taukmedžio, apelsinų, greipfrutų žievelių aliejaus, bičių vaško, šaltalankių, kanangos ekstrakto. Kaip matote ne be reikalo išsirinkau šį produktą, todėl tikrai rekomenduoju išmėginti. Apart sviesto, labiausiai pasiteisino Mamacaree kūno aliejus.  Pažiūrėjus į sudėtį pamatysime sojų, argano, kietrių, alyvuogių, simondsijų sėklų, saulėgrąžų aliejų, kviečių selenų, šaltalankio, imbiero šaknų, rozmarino lapų ekstraktas. Be galo puiki sudėtis, nėra jokių kvapiklių, dažiklių, silikonų, tinkamas veganams, nebandytas su gyvūnais. Šis aliejų mišinys labai gerai maitina bei drėkina, ganėtinai neblogai susigeria bei yra malonaus kvapo. Po šio aliejaus mano pilvukas visuomet minkštas bei švelnutis, o svarbiausia, kad tikrai žinau, jog naudoju nekenksmingą produktą. Jei gerai pamenu 100 ml buteliuko kainavo ~ 8 eurus. Tikrai rekomenduoju, nepasigailėsite. 

Strijos labai dažnai atsiranda ant krūtines, pilvo bei šlaunų, todėl nepamirškite kiekvieną vakarą teptis visas šias vietas. Aš atsisakiau nepatogių liemenėlių su pakietinimais, renkuosi sportinio tipo, neveržiančias liemenėles. Pilvuką tepu dažnai, kai tik pastebiu, kad jau trūksta drėgmės. Tikiuosi, kad ir jums pavyks išvengti strijų, kadangi jas panaikinti itin sudėtinga. :)

Visus produktus rasite https://www.livinn.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą