Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis

Tropical Vibes ZAFUL | Kodėl verta pirkti Zaful parduotuvėje?


Aš ir vėl atkeliavau pas jus su drabužių naujienomis, tačiau šį kartą aš jums papasakosiu apie taip madingus šią vasarą tropinius raštus bei plačiau padiskutuosime kodėl verta pirkti minėtoje parduotuvėje, apžvelgsime atsiskaitymo būdus, pristatymo laiką, drabužių kokybę, gražinimo galimybes bei kitas svarbias smulkmenas.
Supratau, kad toks įrašas reikalingas, kadangi gaunu labai daug jūsų klausimų dėl Zaful parduotuvės. Pradėkime nuo to kodėl man patinka ši parduotuvė. Visų pirma, Zaful niekuomet neatsilieka nuo mados. Jei kažkuriuo sezonu atsiranda naujas topas bei naujos tendencijos, Zaful jums tikrai turės ką pasiūlyti. Pavyzdžiui, šią vasarą ant bangos tropiniai raštai. Nežinau kaip jums, tačiau man ši tendencija labai prie širdies. :) Zaful turi visą sekciją gražiai suskirstytų rūbų būtent pagal šią tendenciją - http://www.zaful.com/promotion-tropical-vibes . Pati išsirinkau kelis labiausiai užkliuvusius drabužėlius, todėl rodau ką radau.

Dabar pakalbėkime apie patį apsipirkimą. Pirkinius apmokėti galima PayPal pagalba, kortele ar Western Union. Prie kiekvieno patikusio rūbo rasite dydžių lentelę. Būtinai pasitikrinkite ar jų S yra tikrasis Europinis S , nes dažniausiai jis atitinka xs. Išsimatuokite, pasižiūrėkite drabužio sudėtį, kad netektų nusivilti kokybe. Taip pat dažnai po drabužiais yra vartotojų atsiliepimai apie prekę su nuotraukomis. Labai rekomenduoju juos pasiskaityti, pažiūrėti kiek žvaigždučių surinko drabužis. Zaful teikia 30 dienų grąžinimo garantiją. Jei jūs gavote pažeistą prekę, netinkamą dydį, jūs galite kreiptis dėl grąžinimo ir pasikeisti prekę į reikiamą dydį. Aš dažniausiai gaunu siuntinius 2-3 savaičių laikotarpyje, tačiau būna, kad siuntimas užtrunka ir 30 dienų, todėl įvertinkite ar drabužio jums nereikia skubiai. Siuntimas perkant už 30 dolerių yra nemokamas, perkant už 99 dolerius siunta turėtų pasiekti greičiau maždaug per 10-15 dienas ir siuntimas taip pat nieko nekainuoja. Kalbant apie muito mokęstį, dar niekada neteko su juo susidurti perkant iš šios parduotuvės, todėl nieko negaliu pasakyti. :) Zaful puslapyje kainos, mano nuomone, padorios ir prieinamos. Per išpardavimus galima nusipirkti super pigiai už kelis dolerius palaidinę ar maudymuką, todėl stebėkite pasiūlymus bei akcijas. Turbūt šį kartą tiek. :) Jei turėsite klausimų, drąsiai klauskite. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą