Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 2 d., penktadienis

Bioderma Apsauginis toninis kremas nuo saulės Photoderm NUDE Touch SPF 50Žinote, labiausiai mane suintrigavęs produktas iš visų naujovių, kurias pristatė Bioderma buvo būtent šis apsauginis toninis kremas nuo saulės. Iki tol, kol jį išbandžiau, įsivaizdavau jo konsistenciją bei patį padengimą kiek kitokį, todėl nusprendžiau viską detaliai papasakoti jums , ko verta tikėtis iš šio produkto, o ko ne.

Dėl mineralinių filtrų, saugančių nuo UVA / UVB spindulių, ir patentuoto Bioprotection™ Cellulaire komplekso, odos apsauga nuo UV spindulių daromos žalos užtikrinama nedelsiant ir ilgam.
Patentuotas Bioprotection™ Cellulaire kompleksas tiesiogiai apsaugo odos ląsteles nuo žalingo saulės poveikio ir priešlaikinio senėjimo.
Išskirtinė 100% mineralinių filtrų kombinacija ir novatoriška "Liquid To Powder" technologija:
Užtepus priemonę ant odos, sudėtyje esančios lakiosios medžiagos išgaruoja taip suteikdamos tolygų padengimą bei lengvumo pojūtį.
Mineraliniai filtrai ir pudros mikrodalelės tolygiai pasiskirsto ant odos užtikrindamos šilkinį matinį padengimą.
Oda iš karto atrodo lygesnė ir skaistesnė. Neutralizuojamas odos blizgesys, ji tampa matinė.
Matinį poveikį sukuriančios mikrodalelės.
Salicilo rūgštis, skatinanti ląsteles atsinaujinti, lygina odą ir sutekia jai skaistumo.
Naudojant kasdien, sumažina odos trūkumus.
Dėka Fluidactiv™ patento biologiškai sureguliuojamas kasdien odos išskiriamų riebalų kiekis ir kokybė - tai neleidžia atsirasti naujiems spuogams.


Iš tiesų, produktas labai labai keistas. Tikėjausi, kad konsistencija bus kažkiek panaši į BB kremą, tačiau kremas be galo skystas ir primena paprastą vandenuką su atspalviu.  Atspalvių pasirinkimas taip pat man atrodo labai menkas. Gamintojai galėjo sukurti bent vienu tonu šviesesnį atspalvį, kuris tiktų baltaodėms ir neturėtų geltono tono. Kadangi šiuo metu esu ganėtinai balta, tačiau mano odos tonas yra į geltonumą, su spalva aš atitaikiau nors ir rinkausi patį šviesiausią variantą - natural tint. Apart šios minėtos spalvytės yra dar light tint bei golden tint. Kalbant apie įpakavimą jis standartiškas. Nors dozatoriaus ir nėra, produktą piltis patogu, nes jo neišbėga itin daug. Skaičiau Salomėjos apžvalgą ir mačiau jos rezultatą ant odos. Galiu pasakyti, kad ant mano odos su kempinėlės pagalba produktas pasiskirsto žymiai gražiau. Nesimato jokių išsausėjimų, visas veidas atrodo itin lygus bei lietimui yra be galo švelnus. Šie pastebėjimas verčia susimąstyti, kadangi turbūt pats rezultatas labai priklauso nuo jūsų odos bei jos būklės. Kremas mano nuomone absoliučiai nemaskuoja, tiesiog minimaliai suvienodina odos toną. Pats produktas yra skirtas mišrios bei riebios odos apsaugai, tačiau , mano nuomone, jis tiks ir normalios odos savininkėms gal net labiau nei mišriaodėms, kadangi jos dažnai turi išsausėjusių odos lopinėlių, kurie su šiuo produktu bus tikrai išryškinti. Labiausiai šį kremą turėtume vertinti už jo apsaugą nuo saulės, kuri siekia net SPF 50. Aš dažniausiai nesirenku tokios stiprios apsaugos, man pakanka ir SPF 20, tačiau baltaodėms tikrai rekomenduoju. Kaip ir minėjau, produktas labai savotiškas, jis nėra pirmo būtinumo, kadangi galima nusipirkti paprastą kremą nuo saulės galbūt labiau priimtinos konsistencijos. Išbandyti buvo įdomu, tačiau nemanau, kad kartočiau vėl.


1 komentaras:

  1. Hmm, aš irgi buvau apie jį prisiklausius, bet taip ir neišbandžiau. Tai po šio įrašo, manau, gal ir nebandysiu :) Šią vasarą kažkaip ant Eucerin pasinešiau. Lietuvoj būdama silpnesnį turėjau, o va rudenį į šiltus kraštus trauksiu, tai ėmiau 50 SPF. Tasai silpnesnis tiko, viskas buvo tvarkoje, bet aišku ir lietuviška vasara gal nebuvo labai baisi.. Dar tik niekad nebandžiau kremo PO įdegio, matau, kad yra toks: https://www.vaistine.lt/Kosmetika_ir_higiena/Sezonines_priemones/Apsauga_nuo_saules/CatalogStore.aspx?CatID=PL_898 - Bet tikriausiai čia jau liks kitai vasarai :) O Eucerin, jei nebandei, pabandyk - įdomu būtų atsiliepimas :)

    AtsakytiPanaikinti