Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 30 d., penktadienis

Ką pirkti Eurokos parduotuvėje?


Kiekvienas gamintojas turi kelis produktus, kurie gali būti vadinami geriausiais. Aš , kaip ir dauguma jūsų, turiu priemones, kurias kartoju jau daug kartų ir drąsiai galiu rekomenduoti jums. Nepaisant to, kad blogerės gauna labai daug naujienų testavimui (prisiminkite, kad kosmetika , kurią mes gauname nėra atlygis, tai tik darbo priemonė išbandyti ir įvertinti ), vis vien turiu produktus be kurių neapsieinu ir perku pati. Nors tokių produktų labai daug, šiandien nutariau apžvelgti tik kelis iš jų bei paminėti kelių gamintojų geriausiuosius, kurie nėra brangūs, tačiau puikiai pasiteisinę. 


Savo topą pradėsiu ne nuo ko kito, o nuo Make up Revolution prekės ženklo. Pamenu tą bumą, kai ši kosmetika tik pasirodė Lietuvoje, visos merginos puolė pirkti akių šešėlius, kontūravimui skirtus produktus ir manau tikrai nepasigailėjo. Savo arsenale turiu nemažai Make up Revolution produktų, labiausiai norėčiau išskirti akių šešėlius, konkrečiau Beyond Flawless paletę, kurioje yra tiek daug ramių, švelnių, nude bei auksinių atspalvių. Šios paletės spalvų derinys nerealus, galima pasidaryti be proto gražų vakarinį, švytintį makiažą. Apart šios paletės galiu patarti pasižvalgyti ir kitas akių šešėlių paletes, kurios turi daugiau matinių atspalvių , taip pat nepasigailėsite. Kalbant apie švytėjimą suteikiančias priemones išskirčiau Makeup Revolution Ultra Blush skaistalų paletę (Golden Sugar), kurią naudoju kiekvienam vakariniam makiažui bei Radiance švytėjimą suteikiančią paletę. Turint šias dvi paletes, suteiksite veidui labai gražų vytėjimą, išryškinsite skruostikaulius, pabrėšite veido privalumus. Taip pat rekomenduoju atkreipti dėmesį ir į makiažą fiksuojančias priemones. Džiugu, kad gamintojas gali pasiūlyti gerą kokybę už prieinamą kainą, be to , toli ieškoti Make up Revolution nereikia, kadangi Eurokos stendai visuomet pilni didelio pasirinkimo. 


Negaliu nepaminėti mano mylimo Gosh. Šis gamintojas turi labai daug gerų tušų, akių šešėlių palečių, nagų lakų, pudrų, kontūruojančių produktų ir tt. Realiai man patinka turbūt viskas iš šio gamintojo, labai sunku rasti kažką negero ar nevykusio. Jei ir jūs mėgstate tokius makiažo pagrindus kaip vandenukas, pamilsite ir Gosh foundation drops. Konsistencija labai vandeninga bei skysta, tačiau vandens sudėtyje nėra, jo pagrindą sudaro silikonai. Priemonė ganėtinai skalsi, turi tokį aliejinį pojūtį, labai gerai sklaidosi bei dengiasi. Šis pagrindas vos jaučiamas ant veido, labai minimaliai maskuoja, todėl rekomenduoju ją rinktis natūraliam  įvaizdžiui bei kiekvienai dienai. 

Kaip gi be Catrice. :) Minint šį gamintoją išskirčiau pudras bei maskavimo priemonę. Pudros labai individualus dalykas, reikia rinktis pagal odos tipą, tačiau aplamai jos labai neblogos. Neįsivaizduoju savo makiažo be Catrice Liquid Camouflage maskuoklio, kuris turi stiprų maskavimą bei gerą išsilaikymą. Aš sąmoningai neperku jokių mac maskuolių, kadangi mane pilnai tenkina ką aš galiu išgauti iš minėtojo. Dienos metui maskuoklis kiek per sunkus, tačiau vakarui tobulas. Pati naudoju du atspalvius - 010 bei 020. 020 atspalvis labai gerai paslepia pamėlusius paakius, kadangi turi kiek geltono pigmento, o 010 gerai iššviesina reikiamas zonas. Labiausiai džiūgauju dėl kainos, kuri tikrai juokinga ~ 4 eur per išpardavimus nusiperku dar pigiau , todėl tikrai nežadu keisti į jokį kitą. :) Jei turite problemų su nutekėjimu į raukšlytes, blogai užtvirtinate produktą biria pudra. :) 


Toliau keliaukime prie turbūt labiausiai apkalbamo Essence prekės ženklo. Daugumą žavi pigūs nagų lakai bei didžiulis spalvų pasirinkimas, lūpų pieštukai, tušai bei limituoto leidimo kolekcijos. Pati galiu pasakyti, kad lūpų pieštukų iš essence turiu begalę, patinka atspalviai , gerai kaina, taip pat noriu pagirti essence camouflage skystą kreminę pudrą, kuri taip gerai maskuoja ir taip gerai laikosi. Jei mėgstate gerą maskavimą, bėkite pirkti šį gėrį. :) Nagų lakai , viršutinai sluoksniai taip pat verti dėmesio, nors išsilaiko kelias dienas, kaina atperka viską. Lūpų blizgesiai, lūpų dažai , all about mat kompaktinė pudra taip pat užsitarnavo pliusą. Galvojau išgirti camouflage skustą pudrą, tačiau nutariau parodyti essence express dry drops nagų lako džioviklį. Iš tiesų tokio tipo produktų yra labai daug, tačiau tik essence gali pasiūlyti tokią gerą kainą ~ 2 eur, nors iš esmės, veikia visiškai taip pat kaip ir brangesni džiovikliai. Man patinka, kad produktas neturi kvapo, yra aliejingas, suminkština odeles. Nesitikėkite, kad nagų lakas išdžius akimirksniu, tačiau džiovinimo laikas tikrai sutrumpėja. :) 


Iš Prestige noriu parekomenduoti Volume lūpų kremą. Nors gamintojas teigia, kad jis padidina lūpas iki 40 procentų to tikrai nebus, tačiau šį produktą perkuosi visai dėl kito tikslo. Jei jūs dažnai susiduriate su išsausėjusiomis lūpomis, dažnu šerpetojimu, jums tikrai reikia šio kremo. Sausas lūpas neįmanoma gražiai padažyti, jos atrodo neskaniai bei neestetiškai. Minėtasis kremas taip gerai jas sudrėkina tarsi iš vidaus, jos tampa itin minkštos akimirksniu, labai gerai sudrėkintos bei paruoštos lūpų dažo aplikavimui. Produktas nesukelia dilgčiojančio efekto, yra be kvapo , todėl neerzins bei nesukels diskomforto. Naudojant kiekvieną dieną, lūpos įgavo kiek didesnio putlumo bei drėgmės, jų forma atrodo išraiškingesnė. Jei dirbate visažiste, šis produktas turi labai pasiteisinti. 


Na ir pabaigai palikau Gabriella Salvete. Iš šio gamintojo man labai patiko makiažo bazė, produktai nagų odos priežiūrai, tušai. Tačiau pats mylimiausias bei kiekvieną dieną naudojamas produktas - Chubby lūpų dažai. Jūs neįsivaizduojate, kaip gerai jie drėkina lūpas. Pati naudoju atspalvį 01 strawberry shake, kuris vos pastebimas ant lūpų, tačiau  suteikiantis švelnų ir kasdienai tinkantį atspalvį. Patinka tai, kad dažas yra išsukamo pieštuko tipo, skaniai kvepia bei niekada nenukrenta kamštelis nešiojant rankinėje, kas dažnai būna su lūpų dažais. 

Šį kartą tiek. Tikiuosi jums įrašas buvo naudingas, atrasite kažką naujo. Labai noriu sulaukti iš jūsų patarimų, ką jūs perkate nuėjusios į Eurokos parduotuvę iš dekoratyvinės kosmetikos būtent minėtų gamintojų. Gal būt tai bus ir mano naujas atradimas. :) 

2 komentarai: