Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 2 d., penktadienis

Kodėl aš apsiperku internetu? Apsipirkimo patirtis su ZafulTurbūt apie apsipirkinėjimo internetu privalumus kalbėti net nereikia. Visos taupom laiką, ieškom nuolaidų bei gerų pasiūlymų. Šiandien dalinuosi ką gero turi pasiūlyti Zaful internetinė parduotuvė bei, žinoma, sveikinu su tokia gražia sukaktimi. 

Netrukus Zaful švęs savo gyvavimo trečiąsias metines, todėl siūlys pirkėjui daug gerų nuolaidų bei akcijų. Prisimenu pačią gyvavimo pradžią šios internetinės parduotuvės ir galiu drąsiai pasakyti, kad parduotuvė užsitarnavo gerą verdą, vartotojų pasitikėjimą. Labai pasikeitė puslapis, jis tapo daug patogesnis, viskas labai tvarkingai suskirstyta bei išdėliota, atsirado įvairios programos , leidžiančios vartotojui dar labiau pasinerti į Zaful gyvenimą, geros nuolaidos bei dovanos. Trumpai aptarsime artėjančios šventės pasiūlymus bei galimybes reikštis Zaful gyvenime.
Pirmiausia, užsakant drabužių 30 dolerių siuntimas nieko nekainuos. Būtinai pasinaudokite nuolaidų kodais, kuriuos rasite savo asmeninėje paskyroje arba tiesiog matysite pagrindiniame Zaful puslapyje. Labai rekomenduoju susikurti savo asmeninį profilį, kadangi galėsite stebėti ne tik savo užsakymą, kur jis randasi bei kas su juo vyksta, bet ir gauti papildomų taškų bei nuolaidų. Prisijungus prie sistemos Zaful skiria 100 Z taškų, kurie yra lygūs 2 doleriams. Sakot mažai? Juos galėsite panaudoti apsiperkant, todėl sukaupus nemažai taškų, gausis nemenka nuolaida. Šiuo metu aš esu surinkusi 408 Z taškus, kaupsiu ir toliau. :) Z taškus galima surinkti ir dalinantis savo outfitais bei kuriant koliažus Z - Me platformoje. Ten visai smagu apsilankyti ir tuo atveju jei fantazija išsekusi ir nebežinote ką gražaus sau užsisakyti. 


Zaful taip pat turi savo Blogą, kuriame pateikiamos naujos tendencijos bei patarimai. Susimokėti už pirkinius galima PayPal pagalba, kortele ar Western Union. Bent jau man patogiausias būdas yra , žinoma, kortele. Prie kiekvieno patikusio rūbo rasite dydžių lentelę. Būtinai pasitikrinkite ar jų S yra tikrasis Europinis S , nes dažniausiai jis atitinka xs. Išsimatuokite, pasižiūrėkite drabužio sudėtį, kad netektų nusivilti kokybe. Labai dažnai drabužis atrodo kiek kitaip nei yra iš tikrųjų, todėl būtinai pasidomėkite kokia yra tiksli medžiaga. Taip pat dažnai po drabužiais yra vartotojų atsiliepimai apie prekę su nuotraukomis. Labai rekomenduoju juos pasiskaityti, pažiūrėti kiek žvaigždučių surinko drabužis. Iš patirties galiu pasakyti, kad kuo daugiau atsiliepimų apie prekę, tuo ji yra populiaresnė bei daugiau vartotojų ją įsigijo. Jei drabužis neturi nei vieno atsiliepimo, tai žinoma nereiškia, kad jis blogas, tačiau man ramiau jei randu kitų žmonių nuomones, o dar geriau jei yra paskelbtos tikros rūbų nuotraukos. Jei jūs gavote pažeistą prekę, netinkamą dydį, jūs galite kreiptis dėl grąžinimo ir pasikeisti prekę į reikiamą dydį. Aš dažniausiai gaunu siuntinius 2-3 savaičių laikotarpyje, tačiau būna, kad siuntimas užtrunka ir 30 dienų, todėl įvertinkite ar drabužio jums nereikia skubiai. Dažniausiai siuntiniai vėluoja per didžiąsias šventes, daugiau nelabai pastebėjau, kad siuntiniai vėluotų.  Aš jau turbūt esu etatinė Zaful pirkėja, išmokau naudotis man teikiamomis privilegijomis, nuolaidomis bei pasiūlymais. Prisimenu, kad pačioje pradžioje ši parduotuvė man nekėlė labai didelio pasitikėjimo, tačiau dabar negaliu pasakyti nieko blogo. Aplamai, lietuviai labai mėgsta apsipirkinėti kiniečių parduotuvėse, kadangi kainos tikrai labai geros (P.S šiuo metu labiausiai apsimoka pirkti maudymukus, kainuos juokingos, o modeliai labai verti dėmesio), dažnai tokių drabužių nerasime Lietuvoje. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad labai dažnai pasižiūriu jų Instagram puslapį, kuriame jie dalinasi vartotojų nuotraukomis. Būna , kad užmatau, kai ką labai vertingo ir iš kart griebiu. :) Tikiuosi , kad įrašas neprailgo, labai rekomenduoju aktyviai dalyvauti Zaful bendruomenėje, nes pliusų esant joje yra labai labai daug.

Nepamiršk sudalyvauti jų gimtadienio loterijoje. :)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą